Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
L.C.C.I. Nyelvvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
koalamaciii



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 11:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18 Péntek 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia horvathani!

És hol voltál helyileg?
És hogy érzed hogy sikerült?Milyenek voltak a vizsgáztatók?Mennyit beszéltél magadtól?Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 18 Péntek 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves "koalamaciii" !

A Kiscelli utcában voltam a 113-mas terembe.
A vizsgáztatók nagyon rendesek, kedvesek, segítokészek és igyekeznek beloled kihozni a maximumot. Szóval, ha megakadsz vagy meginogsz
feltesznek egy témábavágó kérdés. Szerintem ez nagyon segítség.

Nekem az eleje kicsit döcögosen ment, de a szituációra azért sikerült belejönnöm.

Hát röviden ennyi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
koalamaciii



Csatlakozott: 2008.04.07. Hétfő 11:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 19 Szombat 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na..én is túl vagyok rajta...de nálunk egyáltalán nem volt meg a beszélj magadtól kb 5percig dolog..senkit nem hagytak sokat beszélni egy-ké kérdés aztán jöhet a szitu...hát ezen is tul vok:D

Az eredményrol hogy értesítenek?email?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
vikk



Csatlakozott: 2005.01.06. Csütörtök 20:02
Hozzászólások: 47
Tartózkodási hely: itthon

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 21 Hétfő 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vizsga lefolyásához - értsd: jelentkezés, értesítés, szóbeli, írásbeli, stb mizériák - részemrol talán még annyit, hogy az IVK-s hölgyek már-már zavarba ejtoen kedvesek és segítokészek... Legalábbis egy magamfajta, Tavaszmezoben "cseperedett" gazdinfós számára mindenképpen... Wink
_________________
I don't ever wanna be like you / I don't wanna do the things you do...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok. Megvannak az áprilisi vizsga eredményei. Kérdezném én, hogy a sulink elfogadja a diplomához a sima nemzetközi bizonyítványt is? Mert sajnos az írásbelim nem érde el a szükséges 60 pontot, csak az 50et. Diplomát viszont szeretnék kapni, amint lehet.
Köszi a választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 19 Hétfő 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Sziasztok. Megvannak az áprilisi vizsga eredményei. Kérdezném én, hogy a sulink elfogadja a diplomához a sima nemzetközi bizonyítványt is? Mert sajnos az írásbelim nem érde el a szükséges 60 pontot, csak az 50et. Diplomát viszont szeretnék kapni, amint lehet.
Köszi a választ!


amennyire én tudom (és az én infóim elég régiek, szóval valaki megerosíthetné vagy cáfolhatná) sajnos a "sima" nemzetközi LCCI nem elég, az oklevélhez az akkreditált, vagyis a minimum 60 pontos bizonyítvány kell.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 12:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Sziasztok. Megvannak az áprilisi vizsga eredményei. Kérdezném én, hogy a sulink elfogadja a diplomához a sima nemzetközi bizonyítványt is? Mert sajnos az írásbelim nem érde el a szükséges 60 pontot, csak az 50et. Diplomát viszont szeretnék kapni, amint lehet.
Köszi a választ!

50 pont felett adnak legalább nemzetközi papírt? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 20 Kedd 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Sziasztok. Megvannak az áprilisi vizsga eredményei. Kérdezném én, hogy a sulink elfogadja a diplomához a sima nemzetközi bizonyítványt is? Mert sajnos az írásbelim nem érde el a szükséges 60 pontot, csak az 50et. Diplomát viszont szeretnék kapni, amint lehet.
Köszi a választ!

Nem mivel magyar közintézmény csak magyar nyelvu okiratot fogad el. Csak a 60 pont vagy a feletti a jó!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 03 Csütörtök 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

Annyi kérdésem lenne, hogy egy felkészíto LCCI-ból sokat ér? Smile

A zöldúti vagy ez a könnyebb? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 04 Péntek 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
Hello,

Annyi kérdésem lenne, hogy egy felkészíto LCCI-ból sokat ér? Smile

A zöldúti vagy ez a könnyebb? Smile



Nem sokat ér a felkészíto szerintem.

Az LCCI könnyebb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 04 Péntek 23:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki tudja mikor lesz LCCI vizsga idén a suliban és meddig/kinél kell rá jelentkezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 05 Szombat 08:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
Sziasztok!

Valaki tudja mikor lesz LCCI vizsga idén a suliban és meddig/kinél kell rá jelentkezni?


Szeptember:

2008. szeptember 5. péntek

Jelentkezési határido: 2008. augusztus 8.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 05 Szombat 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
noodleey írta:
Hello,

Annyi kérdésem lenne, hogy egy felkészíto LCCI-ból sokat ér? Smile

A zöldúti vagy ez a könnyebb? Smile



Nem sokat ér a felkészíto szerintem.

Az LCCI könnyebb.


Neked volt középfokúd? Mert nekem angolból nincs, tehát egy felkészíto szerintem nem ártana nekem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 05 Szombat 19:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem volt középfokúm.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 05 Szombat 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
Nem volt középfokúm.


Aham, akkor sztem lcci marad. Témákat honnan lehet tudni, hogy mik kellenek a szakmaira?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
10 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.