Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kerinfo előadás (március 30, 31)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29 Kedd 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
„A 2005. március 30-án (szerdán) tartandó Controlling órák helyett a fenti elõadás lesz megtartva.”


Szerdán csak 1 ea. és 1 gyak. van, nem? Tehát ha "órák" maradnak el, akkor mindkettõ. Én így értelmezem. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29 Kedd 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze én is így értelmeztem..... Very Happy csak furcsáltam, hogy egy külsõ elõadó, aki tartaná a Controlling elõadást, elhalasztja az órát, csak azért hogy mindenki odaérjen idõben az 17 órai elõadásra. De nekem mind1.... így csak jol járunk...!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 29 Kedd 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

feltételezem rohadt nagy blama lenne, ha egy külföldi prof indejönne egy marok tanárnak elõadást tartani Razz

Szóval prioritásos alapon az fontosabb. De értelmezheted cserealapnak is a suli részérõl... ami szerintem fair ajánlat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31 Csütörtök 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mondtak a mai (31) elõadás után Holyinkáék valamit? Holnap lesznek órák? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31 Csütörtök 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja.

"Találkozunk holnap."

És akkor ez válasz a második mondatodra Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 31 Csütörtök 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hûûû ez épp az 1000. hozzászólás volt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.