Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Külker
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, be van írva a jegy. Pénteki csoportban voltam. Folytatódik a keménykedés és a szívatás. Köszönjük emese
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 20:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emese-t szerintem besorolom a gerinctelen tanárok közé....
Nem tudom mi a fasznak adta ezt a sok feladatot, ha csak egy eloadás kell az aláíráshoz és a pluszt nem számítja bele mondjuk a zh-ba. Én meg voltam olyan hülye, hogy mindet megcsináltam...
Ezután képes buktatni, egy szaros 2 kredites tárgyból.
Nem elég, hogy van aki 8 órában dolgozik, szakdoga és még szakinfo...
Kell itt játszani a fasza gyereket.

Azt nem mondom, hogy nagyo készültem,de idom viszont igaz, hogy nem volt.
Szóval én is buktam, de én úgy érzem sima kettes adhatott volna.

Gondolom ez aláírás pót vagy más jogcímen kell fizetni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát, most mit irjak... nekem 4es lett, de benyaltam az egészet.. szórul szóra. VOlt rá 1 napom, mert a héten csak 3 zht irtam Smile

Várható volt, hogy tudni kell valamit a 2esért, mert az ilyen tanárokból nézem ki azt, hogy visszakérik keményen azt, amit levetítgettek. És be is jött.

A zh az egész tananyagot átfogta... tehát egy 2esért tényleg tudni kell, nincs az, hogy majd talán megad egy kegyelem 2est arra amit írtam.

Emese eléggé vágja a témát, szóval hantával nem lehet 2est összekaparni. Én egész doga alatt rongyosra irtam a kezem és még igy se volt idom egy 4p-os feladatot megirni, mert már szedte is be a dogát.

Szóval mindent tudni kell egy 2esért sajnos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én sajna csak péntek reggeltol készültem rá. Ami tény és való, hogy kevés, de nem egy kettesért...

Érdekes módon van akinek megadta rizsával "kevés" tanulással a kettest.

Mindegy nincs mese, akkor kell rá készülni, csak háát szar ügy ha valakinek jobb dolga is van, ami kötelezo ha jó meló helyet akar az ember és gondolom nem én vagyok az egyedüli aki elvan foglalva fontosabb dolgokkal, mint az o 2 kredites tárgya.

Csak legalább az eljén letisztázta volna, hogy ne készülj a gyakra, mert rohadtul semmi értelme.

Egyébként grat a jegyhez! Ha a gazdinfos puska jeygzetbol és a más által írt és talá ismert órai jegyzetbol készülök az elég? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
Én sajna csak péntek reggeltol készültem rá. Ami tény és való, hogy kevés, de nem egy kettesért...

Érdekes módon van akinek megadta rizsával "kevés" tanulással a kettest.

Mindegy nincs mese, akkor kell rá készülni, csak háát szar ügy ha valakinek jobb dolga is van, ami kötelezo ha jó meló helyet akar az ember és gondolom nem én vagyok az egyedüli aki elvan foglalva fontosabb dolgokkal, mint az o 2 kredites tárgya.

Csak legalább az eljén letisztázta volna, hogy ne készülj a gyakra, mert rohadtul semmi értelme.

Egyébként grat a jegyhez! Ha a gazdinfos puska jeygzetbol és a más által írt és talá ismert órai jegyzetbol készülök az elég? Smile


Persze, annyi elég. Inkább a 2006os jegyzetet nézd, mert azt tartotta Emese. Viszont van ami plusz, és van amit nem adott le idén.

Öö még annyit, hogy az várható volt, hogy a gyak eloadásdi csak akkor számít be, hogyha legalább 2esre megírtuk a zht...ha egyáltalán beszámította, mert pl. elso eloadáson azt is mondta Emese, hogy majd fent lesz a diasor, aztán mégse Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De mindjárt küldöm Wlaszinak amit én állítottam össze, és amibol én tanultam, megkérem tegye fel letöltéshez. Abba minden benne van ami elvileg kell. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én kettest kaptam és eloadásom is volt. Tehát, sumákolás esete áll fönn ugyanis fizikai képtelenség úgy kettest kapni, hogy közben beszámítja az eloadást (30%-ot mondott, hogy annyit ér).

Arra emlékszem, hogy a zh-t meg kell írnod kettesre és akkor hozzáad 30%-ot (de mihez ad hozzá, az elért pontjaidhoz?). Mindenképp érdekes, hogy lehet mégis kettesen maradni ezek után..... mondjuk nem érdekel hogy kettes vagy hármas, nem számít semmit, pénzt így se úgy se kapok Razz, de az eljárás módja nem tetszik.

Ha valamit megmondanak, az vagy legyen úgy, vagy ne mondjanak semmit.

Jegybeíráson tuti rá fogok erre kérdezni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Én kettest kaptam és eloadásom is volt. Tehát, sumákolás esete áll fönn ugyanis fizikai képtelenség úgykettest kapni, hogy közben beszámítja az eloadást (30%-ot mondott, hogy annyit ér).

Gondolom nem úgy számolt, hogy 70 pontnak a 30%-a... mert az aztán még érdekesebb.

Jegybeíráson tuti rá fogok erre kérdezni.


Mi úgy tartottuk az eloadást, hogy mindig a csop. összes tagja részt vett, tehát én 3 eloadást is tartottam, ha így fogalmazunk. De ami folyt eloadás néven, hogy felolvastuk amit összeszedtünk... nem sok értékelheto van sztem benne Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szopjon le..
Fontoskodó picsa.
Minden lényegest leírtam...és elégtelen. Ha emiatt a kis fos miatt bukom el az államvizsgát...!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért nem engedi felvenni a pótot? Beizetése annak hogy mukszik?
De amúgy bakker...NEM VIZSGÁS TÁÁÁRGY....Mit képzel?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Szopjon le..
Fontoskodó picsa.
Minden lényegest leírtam...és elégtelen. Ha emiatt a kis fos miatt bukom el az államvizsgát...!!!


Meglesz az 20án!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
De ami folyt eloadás néven, hogy felolvastuk amit összeszedtünk... nem sok értékelheto van sztem benne Smile

Szeritnem pont az az értékelheto, hogy összeszedte. Mert azon van a hangsúly, hogy akkor feleslegesen csináltuk... Az elején letudta volna mindenki az 1 eloadást és azután senki nem készül órára. Gondolom az meg nem tetszett volna a neki...
Az lényeg, hogy fölösleges itt játszani és keménykedni, meg nyomja a jó fej stílust gyakon...
Jó pár embernek csak államvizsga van hátra. Elozo félévben mi volt ebbol a tárgyból, vicc.

Szóval meg lehet tanulni, mert nem nehéz, csak háát...

Komlyan azért, hogy buktam-pót zhztam statisztikából (már nem tom melyiken) és pl számvitel 3at egyszer benéztem, egyik tanárt se szidtam és nem voltam felháborodva.

Fegyelmezni nem képes, de azért most megmutatja mit tud.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Mért nem engedi felvenni a pótot? Beizetése annak hogy mukszik?
De amúgy bakker...NEM VIZSGÁS TÁÁÁRGY....Mit képzel?


Aláírás pót, tehát ki kell íratni egy 2000res tételt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smash85 írta:
noodleey írta:
De ami folyt eloadás néven, hogy felolvastuk amit összeszedtünk... nem sok értékelheto van sztem benne Smile

Szeritnem pont az az értékelheto, hogy összeszedte. Mert azon van a hangsúly, hogy akkor feleslegesen csináltuk... Az elején letudta volna mindenki az 1 eloadást és azután senki nem készül órára. Gondolom az meg nem tetszett volna a neki...
Az lényeg, hogy fölösleges itt játszani és keménykedni, meg nyomja a jó fej stílust gyakon...
Jó pár embernek csak államvizsga van hátra. Elozo félévben mi volt ebbol a tárgyból, vicc.

Szóval meg lehet tanulni, mert nem nehéz, csak háát...

Komlyan azért, hogy buktam-pót zhztam statisztikából (már nem tom melyiken) és pl számvitel 3at egyszer benéztem, egyik tanárt se szidtam és nem voltam felháborodva.

Fegyelmezni nem képes, de azért most megmutatja mit tud.


Hátja... de ezt is túl kell élni. Én amikor már nagyon ki volt akadva, hogy lehetetlenség benyalni úgy, hogy elo is jöjjön már csak az motivált, hogy még egyszer elo ne kelljen vennem ezt a szart, és eloröl benyalni Smile mert az még szarabb lett volna. Így mostmár csak számvitel szigó van hátra... Wink

De mindjárt felkerül az anyag amibol lehet tanulni, annyi boven elég kell h legyen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono:
1- picit moderáld magad pls
2- a félévközi jegyes kiírás nem Emesén múlt, ezt elore tudhattad, mert benne van a mintatantervben.
3- elvileg a pótot ezen a héten kéne írnod mint gyakjegy pótlás ha nem így van, örülj neki -> a fizetendó pótdíj is így van a neptunban. (ez nem IV! az csak vizsgánál van)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
15 / 19 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.