Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 08 Csütörtök 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
SZAKDOLGOZAT
BMF KGK Név
GTI
2008 Szakdolgozat száma

Ez a 4 sor mind kell, hogy legyen a borítón arannyal? Utána következik az elsolap.doc, feladatlap.doc sima A4-esen papíron kinyomtatva, beköttetvel?


Ma voltam bent a konzulensemnél (Kocsir Ági), és o mutatott egy szakdolit, ami így nézett ki:

borítón az a 4 sor arannyal
utána ugyanez a 4 sor nyomtatva A4-es lapon
utána feladatlap
ez után a sima címlap, amin csak a szakdolid címe van
tartalomjegyzék
szakdoli
stb.

Nem mondom, hogy ez a tökéletes, de o erre mondta, hogy jó, és szerintem is még ez a legjobb sorrend.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
TOn mondták, hogy mielobb vigyük vissza az indexet...de Pappnéni elso indexbeírása (gondolok itt vállalati esettanumányra) jun 3-án van. Fogadóórában nem fog nekem beírni, ha megmondom miért sürgos? Megkérdezni tole már nem tudom ugye, mert ma délelott volt fogadóórája. Telefont is csak akkor kapkodja gondolom.
Viszont dolgozom, így potyára nem jönnék el...elég kínos így is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 18:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nono írta:
Sziasztok!
TOn mondták, hogy mielobb vigyük vissza az indexet...de Pappnéni elso indexbeírása (gondolok itt vállalati esettanumányra) jun 3-án van. Fogadóórában nem fog nekem beírni, ha megmondom miért sürgos? Megkérdezni tole már nem tudom ugye, mert ma délelott volt fogadóórája. Telefont is csak akkor kapkodja gondolom.
Viszont dolgozom, így potyára nem jönnék el...elég kínos így is.


Ez jó kérdés. csak jún 3. az esettanulmány beírása? és a men.tréninget ki és mikor írja be?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hivatalosan Fábry Györgyné, akinek ma volt beírási idopontja, de elvileg kiküldte neptunüziben is az idopontokat.

Ám ha te végzos vagy, akkor elvileg neked fel sem kellett volna venned az indexet, a TO elintézi...

edit: elgépeltem...


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2008 Máj. 13 Kedd 20:48-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok thx! megtaláltam a neptunban. de akkor nem veszem fel, ha nem kell végzosként. lehet h mondták valahol, de már biztos régen volt...Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell felvenni, akinek már csak men tréning meg szakdoga volt. De akinek más elmaradt biszbasz tárgyai vannak...
Men tréninget nekem speckó beírta már, úgy vettem fel. 8án talán.
Azon gondolkodtam, mivel a szakdoga is Pappné nevével van, lehet hogy vállalatit is bírja az után, miután leadtuk az indexet?....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Elijah



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 14:59
Hozzászólások: 23

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 13 Kedd 22:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem 4 nem végzos tárgyam van a szakdoga, esettanulmány és a menedzsmenttréning mellett. Azt mondta a TO a múlt héten, hogy az esettanulmányt és a szakdogád nem kell beíratni, a többit meg próbáljam meg, de akkor is adjam le a héten, ha nem sikerül mindet. Én ennyit tudok.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smash85



Csatlakozott: 2006.12.18. Hétfő 11:11
Hozzászólások: 36

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 14 Szerda 22:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elijah írta:
Nekem 4 nem végzos tárgyam van a szakdoga, esettanulmány és a menedzsmenttréning mellett. Azt mondta a TO a múlt héten, hogy az esettanulmányt és a szakdogád nem kell beíratni, a többit meg próbáljam meg, de akkor is adjam le a héten, ha nem sikerül mindet. Én ennyit tudok.


Megerosítem, hogy nekem annyit mondtak a TO-n, hogy ha tudom minél elobb adjam le (jún 12 elott) az indexet ha végzos vagyok, mert nekik is van vele meló az államvizsga elott. Csak háát még szakinfo, ami ha véletlen bukta júniusba csúszik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most jön nekem majd szeptembertol a gyakorlati félév. Az lenne a kérdésem, hogy:

- tart e majd errol a suli valamilyen tájékoztatót, hogy hogysmint kell majd meg miket csinálni...ergo: tájékoztats a gyakfélév teendoirol?

- mik a feltételei a gyakfélévnek? (hallottam, hogy mittudomén mennyi kredeitnek meg kell lennie)+van még egyéb is?

Röviden: kinél lehet ezekrol érdeklodni? A TO kivételével lécci, mert ovelük nagyon nem akarok beszélni...

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 15 Csütörtök 12:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Sziasztok!

Most jön nekem majd szeptembertol a gyakorlati félév. Az lenne a kérdésem, hogy:

- tart e majd errol a suli valamilyen tájékoztatót, hogy hogysmint kell majd meg miket csinálni...ergo: tájékoztats a gyakfélév teendoirol?

- mik a feltételei a gyakfélévnek? (hallottam, hogy mittudomén mennyi kredeitnek meg kell lennie)+van még egyéb is?

Röviden: kinél lehet ezekrol érdeklodni? A TO kivételével lécci, mert ovelük nagyon nem akarok beszélni...

Köszi!


Szia!

Én is most megyek majd gyakfélévre.

168 kredit kell + a vállalati esettanulmány és mentréning felvétele. Ezek a kötelezoek úgymond.

Pappné Nagy Valéria az illetékes.

Itt pedig infók:

http://kgk.bmf.hu/szabalyzatok

http://kgk.bmf.hu/node/214
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16 Péntek 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Vki tud vmi infot arról, hogy a szakdogának mikor lesz eredménye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16 Péntek 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én annyit tudok, hogy a külso bírálónak máj 26-ig kell visszajuttatnia a bírálatot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 16 Péntek 12:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez van a szabályzatban:


A szakdolgozat bírálata, a bírálat beérkezése: a bírálót az intézet igazgatója kéri fel bírálati
útmutatót is mellékelve. A szakdolgozat bírálója kizárólag felsıfokú szakirányú (gazdasági,
moszaki, informatikai) végzettségo szakember lehet, bármilyen összeférhetetlenség esetén az
intézetigazgató jelöli ki a bíráló személyét.1 A bírálatra küldés a szakdolgozat leadása után
folyamatos.
A bírálat beérkezésének határideje: a záróvizsgát megelızı 7. nap
· A bírálatok hallgatók általi megtekintése és átvétele:
Határidı: a záróvizsgát megelızı harmadik munkanap.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21 Szerda 12:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bírálatot meddig kell leadni GTI-n? És miket, mivel kell leadni? Akkor kell vinni a szakdogát is? Vagy akkor sem fog mér nekik kelleni nyomtatott formában.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 21 Szerda 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

május 26-ig kell visszajuttatni a bírálatot (2 példányban), meg az ott kapott lapokat kitöltve aláírva (kísérolap, meg amin a jegyet ajánlja) és a bekötött szakdogádat is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
31 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.