Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22 Csütörtök 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

26-án akkor még egész nap megtehetem a leadását a GTI-n? Vagy ha csúszik ez is feláras lesz? Asszem nem jó bírálót kaptam ki, ül rajta... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Adree



Csatlakozott: 2008.01.13. Vasárnap 10:48
Hozzászólások: 2

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22 Csütörtök 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Most kicsit összezavarodtam...én múlt hét pénteken vittem be szakdogámat bemutatni, és kaptam bírálati lapot, amin nekem az szerepelt, hogy június 2-a a határido!!! Akkor most mi van???? A május 26-ot honnan szedtétek?
Köszke!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 22 Csütörtök 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Adree írta:
Sziasztok!

Most kicsit összezavarodtam...én múlt hét pénteken vittem be szakdogámat bemutatni, és kaptam bírálati lapot, amin nekem az szerepelt, hogy június 2-a a határido!!! Akkor most mi van???? A május 26-ot honnan szedtétek?
Köszke!


Május 26. Aki késve adta le a diplomáját, annak júni 2. Sztem nem kell kiakadni, ha hétfon mégsem sikerül, de igyekezzünk leadni akorra....!
A GTI rendes, háláljuk meg nekik...
Köszi gyerekek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Peti



Csatlakozott: 2007.09.05. Szerda 20:36
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 24 Szombat 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi All!

Aki kövi félévben szándékszik szakmai gyakra menni, az hol töltheti le az épp aktuális együttmuködési megállapodást? Fontos lenne!

Köszi elore is a válaszokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nono



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 15:23
Hozzászólások: 384

HozzászólásElküldve: 2008 Máj. 27 Kedd 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki megnézte már, hogy a fent lévo anyagokból (2006, 2007) melyiket érdemes megtanulni államvizsgára?
Melyik az, amely elég hozzá.

A 2007-esben lévo infós elég? Mert az 58 olda, míg a korábbi szakinfós több volt, és nem csak a VIR miatt (programismertetok).

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudtok vmit a következokrol? (oszi gyakorlati félév+szakdolgozat)
- szakdolgozat téma leadásának idopontja
-konzulens kijelölése
-szakmai gyakorlattal kapcsolatos teedndok?
-menedzsment tréning idopontok, csoportok (lesz e esti, levelezo, táv)

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 01 Vasárnap 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gyakfélév: vagy 3 hete kellett leadni a papírt a titkárságra (persze errol sehol nem szóltak), viszont nemhivatalosan erre augusztus végéig még lehetoség van. A papirost megtalálod a kari oldalon.
teendok: a megfelelo dátumokkal (néha nem cserélik a tavaszi/oszi félév papírját) kitöltött papírt aláíratod a céggel és leadod a GTI-re. Ha valami nem klappol az ügyintézo úgyis szólni fog.

szakdoga: majd valamikor a köv félév elso pár hetében lesz egy meeting Pappnével, elvileg ott elmondanak minden idopontot (gyakorlatilag még nem sikerült ezt tökéletesen kivitelezni).
A meeting idopontja még nem ismert, elég random szokott lenni, hogy ki tud róla, meg ki nem...úgyhogy általában egy ott ülo jegyzetel és felnyomjuk ide az összefoglalót. Ha minden jól alakul akkor most is így lesz, de garantálni nem tudom (mivel ha a randomba nem esik bele egy lelkiismerettel megáldott kollega sem, akkor cumi van).

A konzulenst Te kéred fel, aztán majd amikor leadod a témádat, akkor arra a papírra rávésed a nevét, meg azt hiszem aláírja...

Mentréning: látok ott egy 14:40-17:50es kurzust, szerintem annál késobbit nem nagyon fogsz találni, de ha mégis, akkor nézd meg az intézményi tárgyak között, hátha van a menedzsereknél, persze ezesetben beszélned kell Ferenczi Évával, hogy belemegy-e...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 02 Hétfő 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
gyakfélév: vagy 3 hete kellett leadni a papírt a titkárságra (persze errol sehol nem szóltak), viszont nemhivatalosan erre augusztus végéig még lehetoség van. A papirost megtalálod a kari oldalon.
teendok: a megfelelo dátumokkal (néha nem cserélik a tavaszi/oszi félév papírját) kitöltött papírt aláíratod a céggel és leadod a GTI-re. Ha valami nem klappol az ügyintézo úgyis szólni fog.

szakdoga: majd valamikor a köv félév elso pár hetében lesz egy meeting Pappnével, elvileg ott elmondanak minden idopontot (gyakorlatilag még nem sikerült ezt tökéletesen kivitelezni).
A meeting idopontja még nem ismert, elég random szokott lenni, hogy ki tud róla, meg ki nem...úgyhogy általában egy ott ülo jegyzetel és felnyomjuk ide az összefoglalót. Ha minden jól alakul akkor most is így lesz, de garantálni nem tudom (mivel ha a randomba nem esik bele egy lelkiismerettel megáldott kollega sem, akkor cumi van).

A konzulenst Te kéred fel, aztán majd amikor leadod a témádat, akkor arra a papírra rávésed a nevét, meg azt hiszem aláírja...

Mentréning: látok ott egy 14:40-17:50es kurzust, szerintem annál késobbit nem nagyon fogsz találni, de ha mégis, akkor nézd meg az intézményi tárgyak között, hátha van a menedzsereknél, persze ezesetben beszélned kell Ferenczi Évával, hogy belemegy-e...



Nekem az lenne a kérdésem h vállalati esettanulmányból és szakdolgozatból gondolom nem minden héten szokott lenni konzultáció... vagy igen? vagy ez hogy van? mert elméletet kell felvenni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
gyakfélév: vagy 3 hete kellett leadni a papírt a titkárságra (persze errol sehol nem szóltak), viszont nemhivatalosan erre augusztus végéig még lehetoség van. A papirost megtalálod a kari oldalon.
teendok: a megfelelo dátumokkal (néha nem cserélik a tavaszi/oszi félév papírját) kitöltött papírt aláíratod a céggel és leadod a GTI-re. Ha valami nem klappol az ügyintézo úgyis szólni fog.

szakdoga: majd valamikor a köv félév elso pár hetében lesz egy meeting Pappnével, elvileg ott elmondanak minden idopontot (gyakorlatilag még nem sikerült ezt tökéletesen kivitelezni).
A meeting idopontja még nem ismert, elég random szokott lenni, hogy ki tud róla, meg ki nem...úgyhogy általában egy ott ülo jegyzetel és felnyomjuk ide az összefoglalót. Ha minden jól alakul akkor most is így lesz, de garantálni nem tudom (mivel ha a randomba nem esik bele egy lelkiismerettel megáldott kollega sem, akkor cumi van).

A konzulenst Te kéred fel, aztán majd amikor leadod a témádat, akkor arra a papírra rávésed a nevét, meg azt hiszem aláírja...

Mentréning: látok ott egy 14:40-17:50es kurzust, szerintem annál késobbit nem nagyon fogsz találni, de ha mégis, akkor nézd meg az intézményi tárgyak között, hátha van a menedzsereknél, persze ezesetben beszélned kell Ferenczi Évával, hogy belemegy-e...


http://kgk.bmf.hu/node/214
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nood: ott a pont, így a precíz. Szóval innentol fogva már hivatalosan is aug. 31. csak tudnám, hogy akkor minek hülyítették a népeket...no mindegy.

Dyna: az esettanulmányhoz nincs konzultáció, max bemehetsz Pappné fogadóórájára, ha úgy érzed. A szakdogához meg min 4 konzultáció szükséges, de ha a konzulens többször akar látni, akkor ajánlott többször menni (ez attól függ, hogy mennyire "kekec"). Az idopontban mindig egyedileg fogtok megállapodni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Szerinted nem elég elõny egy relatíve jól képzett ingyen munkaerõ alkalmazása gyakorlatilag minden kötelezettség nélkül? (azt hiszem a munkaruha és a tisztálkodási eszköz megoldása nem olyan nagy gond egy irodában)


Értem, köszi, szal amit felvettem vállalati esettanulmányt meg szakdogát elmélettel megjelölve, abból nem is lesz semmi. Csak hogy tudjam mert lehet lesz hétfo este 6kor más tárgyam Óbudán. és mivel ezeknél nem volt idopont, bátran felvettem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 10:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Nood: ott a pont, így a precíz. Szóval innentol fogva már hivatalosan is aug. 31. csak tudnám, hogy akkor minek hülyítették a népeket...no mindegy.

Dyna: az esettanulmányhoz nincs konzultáció, max bemehetsz Pappné fogadóórájára, ha úgy érzed. A szakdogához meg min 4 konzultáció szükséges, de ha a konzulens többször akar látni, akkor ajánlott többször menni (ez attól függ, hogy mennyire "kekec"). Az idopontban mindig egyedileg fogtok megállapodni.


Sorry, ehhez akartam írni.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha találok egy céget, aki mondjuk felvesz, annak ugye csak annyi kötelezettsége van a sulival szemben, hogy leigazolja nekem a gyakot és kirendel egy belso konzulenst, hüm? Semmi anyagi vonzat vagy ilyesmi...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 10:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És még egy- két kérdés: az együttmuködési nyilatkozatban, amit aug 31-ig le kéne adni ezekhez mit kell írni:

3. ponton belül sulis képviselo és témafelelos mit takar?

5. A gyakorlati képzésben részesülo hallgatók létszáma:
_____________________________________________szakonként
_____________________________________________évfolyamonként
_____________________________________________tagozatonként
...
A hallgató részére biztosított képzés OKJ szerinti száma és megnevezése: _______________________________________________________________________

Elore is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 03 Kedd 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dyna írta:

Értem, köszi, szal amit felvettem vállalati esettanulmányt meg szakdogát elmélettel megjelölve, abból nem is lesz semmi. Csak hogy tudjam mert lehet lesz hétfo este 6kor más tárgyam Óbudán. és mivel ezeknél nem volt idopont, bátran felvettem.


Egyedül a Mentréningre kell bejárni...de arra kötelezoen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
32 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.