Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 17:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy olyan infót kaptam, hogy összvissz 3 ember ment át szerdán:S
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 17:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jo hallottad baratom... ez egy nagy igazsagtalansag...

Nalam ez az egyes ez kettes...es ha nem o lenne...mar regen meglenne...ennyi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
horvathani



Csatlakozott: 2008.01.07. Hétfő 14:29
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Keresem azt a kollégát, aki múlt héten szintén ott hagyta HK irodájában az indexét Iminek aláírásra. Én is ott hagytam, de köddé vált... Crying or Very sad
Valaki tud esetleg valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 19:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
Keresem azt a kollégát, aki múlt héten szintén ott hagyta HK irodájában az indexét Iminek aláírásra. Én is ott hagytam, de köddé vált... Crying or Very sad
Valaki tud esetleg valamit?


hát pont most mesélték, hogy ma HK annyira kedves volt, hogy csak úgy repkedtek az indexek az asztala alá, merthogy ot senki se zavarja szigorlatos indexekkel nem szigorlatos dolgozatok nézegetése közben...

szóval én elmondanék egy imát az indexedért... Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

horvathani írta:
Keresem azt a kollégát, aki múlt héten szintén ott hagyta HK irodájában az indexét Iminek aláírásra. Én is ott hagytam, de köddé vált... Crying or Very sad
Valaki tud esetleg valamit?


Az indexed még megvolt szerdán...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Bea



Csatlakozott: 2008.06.05. Csütörtök 8:51
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem, nem, ezt nem hiszem el!!!
Most komolyan úgy gondoljátok , hogy ezt az egészet annyiban kell hagynunk? Egy olyan ember "javítja" ki a dogámat, aki maga sincs tisztában a dolgokkal és rávágja a karót, holott lehet hogy o tudja rosszul! Ezt láthattuk a szvitel III megoldókulcsában, az is hibás volt! Láthattuk órákon, hogy semmit nem tanított és ha kérdeztünk vmit csak lesett és terelt.
Csíptem ezt az embert, mert láttam benne segítokészséget, de... Mad
Nem hiszem el, hogy nincs arra mód, hogy a bukottak, azaz 40ember (?) átjavítassa a szigokat vki más számvitel szakos tanárral! Nem hiszem el,hogy szabályos az, hogy ennyi embert megvágtak! Több mint 50%-át a szigosoknak!
Van, akinek ezen múlt az államvizsgája, vagyunk többen, akinek a gyakféléve... de szerintem azzal mindenki egyetért, hogy már hányunk ettot az egésztol! Nincs erom újratanulni, ennél jobban már úgysem fogom tudni...
Tehát sztem tennünk kellene vmit! Ha mást nem is, legalább egy szeptemberi szigo alkalmat engedélyezzenek, közgáznál megcsinálták, 1-2 éve pedig számvitel szigoval is.
De én ezt még mindig nem hiszem el! Mad Mad Mad
Jaa...és természetesen az utolsó egyesemnek nem volt pecsét az indexben, így nem tudom mi lesz, mert hétfon TO, de akkor hol lesz HK?!
Lényeg, hogy a háromezreket majd szépen befizetjük! Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 21:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

En barmiben benne lennek hogy jo legyen...de mit tegyunk?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

TVSZ 25.§/8
Idézet:
Ha az ismétlo javítóvizsga sem volt sikeres, és a vizsgán, valamint a javítóvizsgán ugyanaz az egy személy vizsgáztatott, a hallgató az intézetigazgatóhoz benyújtott írásbeli kérésére biztosítani kell, hogy a következo ismétlo javítóvizsgát másik oktató vagy vizsgabizottság elott tehesse le. Ez a jog akkor is megilleti a hallgatót, ha a vizsga letételére új képzési idoszakban kerül sor


A kérdés az, hogy ha megcserélik az elnököt és a vizsgáztatót, akkor az másik bizottságnak számít-e?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 13 Péntek 22:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez is több mint a semmi.... Meg kell probalni valamit...most mind2 javitott... szoval rögtön uj vezetest kene rendelni:P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14 Szombat 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze a vkurzust még csak véletlen se bövitette....elözö 5letet támogatom!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 14 Szombat 09:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Persze a vkurzust még csak véletlen se bövitette....elözö 5letet támogatom!


Szólni kell az intézetnek! Elvileg már szóltak...csak picit elszámolták magukat azzal a 10 fovel. Alaphangon 40 ember az idei bukottak száma, és erre jön még rá az a csapat akik jövore veszik fel eloször.
Szóval aki nem fért be, az jelezze nekik...

Amúgy szerintem ahhoz, hogy a "panaszoknak" súlya legyen, az kellene, hogy a már végzettek írjanak alá egy dörgedelmes papírt. Ugyanis rájuk már nem lehet az mondani, hogy azért anyáznak mert megbuktak...de ez persze csak szvsz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a szóbeliseknél van valami változás neptunt illetoen?
nekem továbra sincs beírva semmi Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem sincs még fennt, de már írtam e-mailt mindkét tanárnak, de tuti hnap majd be kell menni hozzájuk, mert basznak rá
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 13:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nálam sincs beírva semmi, de le is szarom, az indexben ott van, nem én tehetek róla, hogy nem írta be a neptunba...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 13:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

engem csak azért érdekelne, mert kéne felvennem tárgyat ami erre a szarra épül, és így nem engedi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
15 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.