Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tévedés, az index leadásához aláírsz egy papírt, hogy minden klappol. Úgy nem veszik be, hogy nem adsz hozzá dedikált lapot...ha meg mellékeled akkor Te leszel a sáros. 22es csapdája? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez oké, de ki tudja, hogy benn lesz-e hk...vagy mikor lesz benn...
az az én felelosségem, hogy az indexben minden jegy be legyen írva, de azért is nekem kell szólni a tanárnak, hogy a neptunba vigye föl?
maillel nem próbálkoztam, nem tudom, hogy válaszolt-e rá...Fefinho?SmileÍrt vmit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 15 Vasárnap 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem válaszolt még egyik sem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 15:14    Hozzászólás témája: másik tanár Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mindenki!

Most voltam benn Francsovics titkárnojénél és kiokosított valamennyire h mit tehetnénk..meg a GTI is:)

TEHÁT:
kérvényt egyesével adjunk le vmelyik paragrafusra hivatkozva h új tanárt szeretnénk vizsgáztatónak Rolling Eyes Rolling Eyes

azt mondták egészen új vizsgabizottságot kell akkor kapnunk. tehát nem cserélgethetik az embereket...ezek szerint az a legbiztosabb ha a megfogalmazásban már rögtön ezt kérjük...

volt már rá példa h egyesével ezt megengedték emberkéknek akik hasonló helyzetben voltak. Az biztos h nem hagyhatják figyelmen kívül...

Francsovics Anna szerdán lesz benn legközelebb de még nem lehet tudni pontosan h mikor. Ezért csak részelegesek az információk.

Szerintem kéne csinálni egy alap ilyen kérelmet amit mindenki a saját adataival ki tud tölteni és be tud slattyogni vele:) Ha más nem vállalja akkor megcsinálom:)és felteszem ide..de ahhoz még okosodnom kellene jogszabályokból..és lehet h vki jobban tudja:)Smile

pusz: államvizsgátlan Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pár hozzászólással elotted van a keresett szabály.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én az indexemet leadtam, bár a neptunban továbra sincs bent a jegy. gondolom elobb utóbb csak fel kerül az eredmény Confused

egyébként ha már a neptunnál tartunk... új a dizájn
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 20:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az eddigi jo volt... nemtudom miert kellett ilyen ocsmanyra megcsinalni...:\ Hanyok töle...mar csak fel evig kell elviselni....Javaslatom lenne: - Meg kene kerdezni a hallgatokat tetszik e nekik... a smyli kifejezetten idegesit Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez kész... idegesiti a szemem Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 22:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A személyes cuccok beállításánál változtatható a felület, a classic a régi neptunt idézi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 22:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
A személyes cuccok beállításánál változtatható a felület, a classic a régi neptunt idézi


Ja, most nézem én is
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 16 Hétfő 22:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szigón emelték a limitet. Jelenleg 46/50-en áll Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 11:49    Hozzászólás témája: Re: másik tanár Hozzászólás az előzmény idézésével

micu írta:

Szerintem kéne csinálni egy alap ilyen kérelmet amit mindenki a saját adataival ki tud tölteni és be tud slattyogni vele:) Ha más nem vállalja akkor megcsinálom:)és felteszem ide..de ahhoz még okosodnom kellene jogszabályokból..és lehet h vki jobban tudja:)Smile

pusz: államvizsgátlan Evil or Very Mad


Várjuk szeretettel:D!

Illetve még egy kérdést meg kéne tudni, a kérvénnyel felvett VIR, controlling és szakinfó szigóval kapcsolatban. Ha jól tudom az a szöveg van benne, hogy csak akkor kerül beírásra a jegy, ha a félév során teljesítjük a számvitel szigót. És az emg ugyebár nem jött össze (bár a jegy be van írva neptunba is, indexbe is).
Tehát mi ezzel a helyzet?
Ne foglalkozzunk vele, mert megvan?
Az egyébként is 168 kredit fölött lévok ne foglalkozzanak vele, mert megvan?
Nincs meg, vegyük fel újra, de nem kell bejárni és újra teljesíteni?
Nincs meg, vegyük fel újra, és be kell járni és újra kell teljesíteni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 12:16    Hozzászólás témája: Re: másik tanár Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:


Illetve még egy kérdést meg kéne tudni, a kérvénnyel felvett VIR, controlling és szakinfó szigóval kapcsolatban. Ha jól tudom az a szöveg van benne, hogy csak akkor kerül beírásra a jegy, ha a félév során teljesítjük a számvitel szigót. És az emg ugyebár nem jött össze (bár a jegy be van írva neptunba is, indexbe is).
Tehát mi ezzel a helyzet?
Ne foglalkozzunk vele, mert megvan?
Az egyébként is 168 kredit fölött lévok ne foglalkozzanak vele, mert megvan?
Nincs meg, vegyük fel újra, de nem kell bejárni és újra teljesíteni?
Nincs meg, vegyük fel újra, és be kell járni és újra kell teljesíteni?


Amikor én a szv2vel párhuzamosan csináltam szakinfo szigot se kellett újra felvenni, és újra teljesíteni, pedig tényleg esélye sem volt annak, hogy a félévben teljesítsem a számvitel szigot... Szerintem nem kell újra felvenni, meg nem kell semmit sem teljesíteni újra, max a kreditet akkor számold hozzá a végkredithez, HA megvan a számvitel szigó.

Tehát majd akkor veszik figyelembe a teljesített Controllingot, etc, ha telejsítetted az elokövetelményét is.

Egyébként egy info: a suli 210+10% kreditfelvételt enged hivatalosan, utána már pengetni kell 1500 ftot kreditenként, amit felveszel. Úgyhogy érdemes meggondolni, hogy újra fel akarod-e venni Smile

Na meg az is egy jó kérdés, hogy esetleg a neptun enged -e felvenni egy teljesített tárgyat újra. Szerintem ha jó a neptun, akkor nem lenne neki szabad
Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0: múltkor a nagy sorbanállás közepette többen is feltették nekem a kérdést, úgyhogy rákérdeztem pár helyen:
Nemhivatalos infók alapján azt tudom mondani, hogy nem kell sem felvenni, sem újra teljesíteni, de ha valaki nagyon kekec lesz, akkor biza kérvényt kell írnia mindenkinek egyesével, hogy aztán azt jól elutasíthassák mert a TVSZ szerint ezt kell tenniük, szóval csak szerényen. Rolling Eyes (pls ezt a részt senki se kommentálja...inkább igyatok még egy pohár sört Cool ).
Azt, hogy ez most így beleszámít-e a 168 kreditbe, passz. De azt hiszem a szv3as tárgyakon kívül is összejön, tehát ez csak azt érintheti akinek más is hiányzik.

Noodleey: A neptun akkor muködne helyesen, ha fel sem engedte volna venni, pontosabban azt még igen, de a jegyet nem szerezhetted volna meg elobb mint a kérvényben szereplo elofeltétel. Persze a helyesség mindig nézopont kérdése Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a baj, hogy a kötelezoen uccsó féléves és az szv szigós tárgyak nélkül 170 kreditet lehet elérni (hacsak az ember nem vett föl valamiért plussz kreditet), és ha valaki nem vette fel elore a szabadon választható gazd. tárgyat az uccsó félévbol, akkor még bukik 3 kreditet, így marad 167:S
És sajnos van olyan ismerosöm, aki ezt megszívta.

(Én szerencsére ezt megúsztam, felvettem a szabadon választható gazd. tárgyat is, a SAP 2 helyett 4 kredit, illetve a 3. félévben még érvényben volt a félévenkénti 15 kredit, amihez fel kellett vennem egy plussz 2 kredites tárgyat, így 174 kreditem van VIR és controlling nélkül)

Egyébként a Neptun meg jól muködik szerintem, hiszen a lényeg az, hogy ne tudjunk felvenni elokövetelményes tárgyat, és nem is tudtunk. Valamelyik Neptunos vette fel nekünk, ha meg már fel van véve a tanár be tudja írni a jegyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
16 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.