Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gomez0 írta:
a kötelezoen uccsó féléves és az szv szigós tárgyak nélkül 170 kreditet lehet elérni (hacsak az ember nem vett föl valamiért plussz kreditet


Ezt már többször hallottam és nem teljesen jó így.
168 kreditet a _mintatanterv_ alapján kell elérned, és nem a felvett kreditek alapján!
Szóval azért mert valamikor teljesítettél xy tárgyat, még nem számít bele a 168ba. Ha megcsináltál 3 szabadon választható gazdasági tárgyat, akkor az még csak kettot ér, a harmadikat meg vonják a +10% államilag finanszírozott keretedbol (ha nem KT-s vagy).

A 167 kredittel rendelkezo ismerosödnek csak azt tudom mondani, hogy írjon kérvényt...korábbi években ugyan ezt alapból visszautasították (mert tvsz szerint másra nincs lehetoségük), de mivel uccsó 2 "évfolyamnál" vagyunk, már minden megeshet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Noodleey: A neptun akkor muködne helyesen, ha fel sem engedte volna venni, pontosabban azt még igen, de a jegyet nem szerezhetted volna meg elobb mint a kérvényben szereplo elofeltétel. Persze a helyesség mindig nézopont kérdése Smile


Ja de ez szerintem akkor nem érvényes, ha felvették, ergo érvényes tárgyfelvételnek minosül, nemde? Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 20:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tárgyfelvétel érvényes, ezért is helyesbítettem. A jegyszerzés és ezzel a tárgy teljesítése nem az (lévén a kérvény ezt csak elofeltétel érvényesülése esetén engedi csupán).
Szóval ne köss belém jóóó'van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 20:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi For President Bár tudnék ennyi infot mint Te
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 20:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A tárgyfelvétel érvényes, ezért is helyesbítettem. A jegyszerzés és ezzel a tárgy teljesítése nem az (lévén a kérvény ezt csak elofeltétel érvényesülése esetén engedi csupán).
Szóval ne köss belém jóóó'van?
gyere jáccuk le Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OFF:
A/B: ez a sok év rutinja...tényleg vágysz rá?

Nood: csütörtök/péntek asszem ismét jeges nap lesz...úgyhogy ha gondolod szívesen látlak,
...még egy fél szerkót is adok könnyítésnek (bátor vagyok mi? Smile )

najó, kezdodik a meccs... Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
OFF:
A/B: ez a sok év rutinja...tényleg vágysz rá?

Nood: csütörtök/péntek asszem ismét jeges nap lesz...úgyhogy ha gondolod szívesen látlak,
...még egy fél szerkót is adok könnyítésnek (bátor vagyok mi? Smile )

najó, kezdodik a meccs... Cool


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 17 Kedd 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De ha számoltok, akkor:

210-bol indulunk. Ezek a mínuszok:

- menedzsment tréning: 4
- szakdolgozat: 15
- esettanulmány: 8
- szvitel szigorlat: 3

- controlling: 2
- VIR: 5
- szakinfo szig: 3

Ha a 210-bol levonom ezeket akkor marad 170. Akinek nincs 170, annak valami hiányzik. Tényleg gáz van ha nincs meg a 168, szerintem nem fognak engedni még kérvénnyel sem. Világosan elo van írva hogy nem lehet, mert akkor ha egynek engedik akkor engedhetik még másik 20-nak is, azt meg hát hogyisne soha... ezt a logikát követik Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen ez igy van!
Sajnos ezt az elözö félév tanulságábol én is levontam....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Visszatérva a szv szigohoz....persze hogy nem böviti a létszámot ez a szerencsétlen!
Meddig van tárgyfelvétel, ill. köv. félév elején lehete e egyáltalán? Én már semmin nem lepodök meg..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha a szóbelisek közül van valakinek bármi infoja, az legyen kedves és ossza meg velem is, mert nekem jegyem továbra sincs. esetleg valakinek e-mail-re vagy telfonos érdeklodésre érkezett válasz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 16:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én iwiwen írtam Iminek, hogy szóljon hk-nak...persze még nem válaszolt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem HK felrakta ma a jegyemet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jah és az e-mailemre is válaszolt, megtörtént a csoda Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 18 Szerda 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is beírta;)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
17 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.