Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
számvitel szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
dzsizusz



Csatlakozott: 2007.12.14. Péntek 22:35
Hozzászólások: 39

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem is. úgy tunik csak én voltam túl türelmetlen, így a vizsgaidoszak utánni 5. napon Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 19 Csütörtök 16:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és nektek is kiírtak 2000ft büntit?
ma reggel belépek, és ott a tétel kiírva...
nem értem, h.miért ma küldik el, amikor hk tegnap beírta a jegyet, az szintén vicc, hogy velünk fizettetik meg a tanár mulasztását...
nem sírok , mert nekem legalább megvan, szarabb lenne, ha nem siekrült volna, de az eljárás...
egy kurva nagy vicc az egész...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 23 Hétfő 10:21    Hozzászólás témája: 2000Ft Hozzászólás az előzmény idézésével

nehogy kifizessétek 2000-t..nekem is volt ilyen és reklamáltam és nem kellett...nem a mi hibánka h kaki a rendszer meg bizonyos személyek

holnap bemegyek suliba és még érdeklodök dolgok felol aztán gyártom a kérvényt...hátha elkapom végre Francso-tSmile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 23 Hétfő 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi:)
Emiatt is írod a kérvényt?avyg ezt hogy kell intézni?(mármint ha a tanár késve írja be a jegyeket, és minket akarnak megbuntetni..)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KÉRVÉNY


Tisztelt Dr. Francsovics Anna (oktatási dékánhelyettes)!


Szeretném kérni, hogy a számvitel szigorlatot a 2008. oszi félévben az elozo félévhez képest másik vizsgabizottság elott tehessem le, hivatkozva a TVSZ alábbi paragrafusára:


TVSZ 25.§/8
Idézet:
Ha az ismétlo javítóvizsga sem volt sikeres, és a vizsgán, valamint a javítóvizsgán ugyanaz az egy személy vizsgáztatott, a hallgató az intézetigazgatóhoz benyújtott írásbeli kérésére biztosítani kell, hogy a következo ismétlo javítóvizsgát másik oktató vagy vizsgabizottság elott tehesse le. Ez a jog akkor is megilleti a hallgatót, ha a vizsga letételére új képzési idoszakban kerül sor




Köszönettel: ------- név --------
---neptun kód----
---------szak------





Budapest, 2008.--------------
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát bocs h csak most jutottam hozzá h kérvényt írjak de még idoben vagyunk...

szerintetek így jó???

formázni mindenki magának meg tudja oldani, v csinálni kéne egy linket ahonnan letöltheto de én ehhez nem értek:)én csak egy üzleti elemzo vagyok jelenleg:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Micu: ha már a hivatkozott paragrafust be is másolod (nem szükséges), azért el is olvashatnád
"a hallgató az intézetigazgatóhoz benyújtott írásbeli kérésére "

Tehát a VMI vezírnek: Dr. Szuts Istvánnak kell címezned a levelet...legalábbis az én értelmezésem szerint a tárgyfelelos intézetrol és nem pedig a szak intézetérol van szó, ám ha mégsem akkor meg GTI + Medve a nyero.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 31 Csütörtök 15:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hmmmmmm...de nekem azt mondták élobe h francsovicshoz küldjük..többször is mondtákSmile de akkor ki lehet cserélni a nevet:)SmileSmile

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 01 Péntek 08:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként van egy gyanúm, hogy ez sem úgy lesz, ahogy ezt mi kitaláltuk.

"ugyanaz az egy személy vizsgáztatott"

Ha nagyon pesszimista vagyok, akkor mondhatom azt, hogy nem is egy személy vizsgáztatott, hanem 3 (a fiatalabb csaj, az idosebb no, és Imi) Rolling Eyes , illetve azt is, hogy Imi javította, tehát most egy tollvonással ot 'kihúzzák' a pakliból, és akkor még mindig simán HK jöhet javítani, merthogy o nem is vizsgáztatott az elozo turnusban. Szóval értitek, pofára eshetünk megint Rolling Eyes

Mielott beadjuk, a kérvényt pedig köszönjük szépen Smile, meg kellene bizonyosodni arról, hogyan is értelmezik ezt az ugyanaz az egy személy dolgot. Mert gondolom sejtitek, milyen megtorlás lesz, ha ez kiderül de mégsem kapunk más tanárt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 01 Péntek 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Naja, a szigón a vizsgáztató Imi volt, nem HK...

Egyébként szerintem ha megnézitek a szigós cuccokat, hogy mik voltak eddig, meg lehet írni. Mert típuspéldák vannak, és azokat adja be.

Tudom könnyu mondani... de jobb mintha egy kérvény miatt megszívnátok még a lehetoségét is annak, hogy meglegyen ez a fosh...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 02 Szombat 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az a baj, itt már nem lehet a 'meg lehet írni'-re játszani. Most sem tudtuk megírni, és szerintem nem azért, mert sz@rtunk rá...

Rohadt sok múlik rajta, tutira kell menni. Személy szerint egyáltalán nem látom tuti megoldásnak, ha HK keze benne marad. Ettol rosszabbat amit o muvel, nagyon nehéz összehozni... nem mondom, hogy nem lehet, mert lehet... de mégis sokkal nagyobb esélyét látom annak, hogy valami jobb sül ki belole.

A kérvénybe bele kellene írni azt, hogy meg akarunk szabadulni HK-tól. Igen ez így durván hangzik, de ennek kéne ott lennie. Ne o legyen se a tárgyfelelos, se a vizsgáztató, se a jegybeíró, se semmi. Ennek pedig nem tudom, mennyi esélye van... jogunk pedig lenne hozzá, nem igaz hogy nem lehet új tanárt kérni, olyat aki nem tartozik HK csatlósai alá.

Ennyire fáj valakinek, hogy be akarjuk fejezni ezt a vackot és elhúzni végre innen? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 02 Szombat 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Curse írta:
Az a baj, itt már nem lehet a 'meg lehet írni'-re játszani. Most sem tudtuk megírni, és szerintem nem azért, mert sz@rtunk rá...

Rohadt sok múlik rajta, tutira kell menni. Személy szerint egyáltalán nem látom tuti megoldásnak, ha HK keze benne marad. Ettol rosszabbat amit o muvel, nagyon nehéz összehozni... nem mondom, hogy nem lehet, mert lehet... de mégis sokkal nagyobb esélyét látom annak, hogy valami jobb sül ki belole.

A kérvénybe bele kellene írni azt, hogy meg akarunk szabadulni HK-tól. Igen ez így durván hangzik, de ennek kéne ott lennie. Ne o legyen se a tárgyfelelos, se a vizsgáztató, se a jegybeíró, se semmi. Ennek pedig nem tudom, mennyi esélye van... jogunk pedig lenne hozzá, nem igaz hogy nem lehet új tanárt kérni, olyat aki nem tartozik HK csatlósai alá.

Ennyire fáj valakinek, hogy be akarjuk fejezni ezt a vackot és elhúzni végre innen? Rolling Eyes


Hát akkor valóban ezt kellene belefogalmazni, mert esélyes, hogy vizsgáztatónak HK lesz és elnöknek meg Imi. Mert ugye nem biztos hogy úgy kell értelmezni a tvszt, ahogy azt mi tesszük. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 02 Szombat 23:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Whehe dejo ujra ezen csamcsogni... Smile Jo volt a nyar mi? Nemtudtok aludni? Kezdjetek tanulni, mert minjart itt az idö Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 03 Vasárnap 01:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A/B írta:
Whehe dejo ujra ezen csamcsogni... Smile Jo volt a nyar mi? Nemtudtok aludni? Kezdjetek tanulni, mert minjart itt az idö Smile


Messze van még január D Ne aggódjatok még Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 07 Csütörtök 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem meg kéne tutira kérdezni francsovicsot és ne mcsak a titkárnojétol szerezni az infókat mert nekem csak az sikerült:)

szóval aki nem dolgozik az derítsen ki valamit és nyomuljon be suliba és.....
jelentkezo?Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
18 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.