Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
L.C.C.I. Nyelvvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 06 Vasárnap 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
maya írta:
noodleey írta:
Hello,

Annyi kérdésem lenne, hogy egy felkészíto LCCI-ból sokat ér? Smile

A zöldúti vagy ez a könnyebb? Smile



Nem sokat ér a felkészíto szerintem.

Az LCCI könnyebb.


Neked volt középfokúd? Mert nekem angolból nincs, tehát egy felkészíto szerintem nem ártana nekem Smile


én elég régen (2005-ben) csináltam végig a felkészítot Fehérné csoportjában és szerintem igenis sokat ért. nekem ugyan volt középfokúm (régi rigós) és volt aktív, élo nyelvtudásom is, de még így is sokat számított a felkészíto, mert akkor és ott nem csak a klasszikus, nyelvtanra koncentráló felkészítés ment, hanem LCCI-specifikus tudást kaptunk (hogyan kell az egyes típusfeladatokat - memo, lista, levél, stb. - írni). azt ugyan nem tudom, most milyen a felkészíto, de a Letöltéseknél kint lévo LCCI-felkészíto könyv tényleg elég jó.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
okjup



Csatlakozott: 2007.01.30. Kedd 12:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 12 Kedd 21:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak a tisztán látás kedvéért:

Ha nincs nyelvvizsgám, attól még államvizsgázhatok, csak nem kapom meg a diplomáma, ugye?
És ha esetleg sikeresen lenyelvvizsgázom, csak a bizonyítvány nem készül el, akkor elfogadnak igazolást is vagy mindenképpen a bizi kell?
Rolling Eyes
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 12 Kedd 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1. kérdés: igen, ahogy mondod
2. kérdés: passz, de szerintem elég az igazolás
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szeptemberin kívül idén még mikor van LCCI nyelvvizsga a suliban? Ilyen infot honnan lehet megtudni, van valamilyen weboldal?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 16:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én felhívnám a Nyelvi Intézetet (aka Interkulturális és Kommunikációs Intézet) a honlapjukon sajnos nincs fent.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyzsolt23 írta:
A szeptemberin kívül idén még mikor van LCCI nyelvvizsga a suliban? Ilyen infot honnan lehet megtudni, van valamilyen weboldal?


http://www.lcci.hu/hun/EFB_vizsgadatumok_2008.html

November 15. szombat írásbeli nap
(szóbeli nap november 13, 14 vagy 15)
Jelentkezési határido: október 15.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Aug. 18 Hétfő 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi szépen! Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ancsika111



Csatlakozott: 2008.10.21. Kedd 20:49
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2008 Okt. 21 Kedd 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretnék LCCI-re felkészülni,de nekem nem jó az esti idopont,ami a Kiscelli utcában van.Februárban már szeretnék menni a nyelvvizsgára.
Nincs még valaki,aki jönne?Kereshetnénk együtt tanárt.Ha 3-4.-en lennénk,már összejönne.Nekem hétköznap,de még akár szombat délelott vagy kora délután lenne jó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 04 Kedd 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Tudtok mondani vmi infot a legutobbi nyelvvizsgárol? Mondjuk a szobelirol, milyen temak, normálisak voltak a viszgáztatók, szivoztak e stb...
Hatha van vkinek infoja....koszi!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabi86



Csatlakozott: 2005.09.10. Szombat 11:27
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: otthon, a gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05 Szerda 07:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Ahogy körbenéztem eírták már itt a fórumban a témákat (pl Merkur 2006 szeptemberében + egyéb bejegyzések), nah én olyanokkal találkoztam a most szeptemberi vizsgán.
Nagyon kedvesek a szóbelin: engem Torma + még egy no vizsgáztatott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 05 Szerda 23:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha tudnál, írjál légyszives konkrétumokat, mert engem nagyon érdekelne. Ekore is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabi86



Csatlakozott: 2005.09.10. Szombat 11:27
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: otthon, a gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 06 Csütörtök 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Konkrétumként írtam Merkur 2006 szeptemberi topicját.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 12 Szerda 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én most megyek péntek-szombaton nyelvvizsgázni, az lenne a kérdésem, hogy tudja valaki pontosan milyen tételek vannak a szóbelin? A netrol, lcci-s oldalról letöltöttem egy 8 témakört felvázoló leírást, de az elég tág, nincs valami konkrétabb valahol. Pl aki járt elokészítore kapott bármilyen segédletet?

Köszi és sok sikert annak aki a héten megy!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13 Csütörtök 11:40    Hozzászólás témája: nov 15 nyelvvizsga:) Hozzászólás az előzmény idézésével

én is most fogok menni pénteken és szombaton:)

nekem van egy kevéssbé tág témakörlistám de sajnos csak nyomtatott formában, és nem tudom átküldeni:(

én egyénileg jártam felkészíttetni magam, és ma lesz az utolsó erobedobásSmile

Ja és engem is torma meg még vki fog szóbeliztetni:)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13 Csütörtök 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Majd, ha nem lenne nagy kérés, írjatok a késobbi vizsgázóknak egy jó kis értékelést (tételek,feladatok) a vizsgátok után. Elore is köcce
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.