Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahogy mondod, a dátumokat majd Pappné elmondja a tájékoztatón.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 07 Hétfő 22:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ahogy mondod, a dátumokat majd Pappné elmondja a tájékoztatón.



Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22 Kedd 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na akkor ne zavarjatok össze ennyire. Most mikorra kellene a szakdogás dolgokat elintézni? Mert azt írta itt vki, hogy már nem nagyon van hely a konzulenseknél? Na és hol lehet megnézni a szakdoga témákat?
Köszike
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Dyna



Csatlakozott: 2007.05.15. Kedd 10:00
Hozzászólások: 73

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 22 Kedd 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mmarcsi írta:
Na akkor ne zavarjatok össze ennyire. Most mikorra kellene a szakdogás dolgokat elintézni? Mert azt írta itt vki, hogy már nem nagyon van hely a konzulenseknél? Na és hol lehet megnézni a szakdoga témákat?
Köszike


Szia Marcsi!

http://kgk.bmf.hu/node/144 A témák meg egyéb infok is ittvannak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 23 Szerda 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló. Ezek a dolgozat címek, vagy csak témakörök? Továbbá ezek közül bármelyiket választani, akár választotta más, akár nem? Továbbá a nevek, amik rajta vannak a listán, ok a konzulensek is, vagy csak hozzájuk tartoznak ezek a témák/címek. Nem értem az egész menetét.Elég kétségbe ejto, hogy így nyár közepén kellene belso konzulenst meg témát választani, gondolom a tanero is nyaral. Sad
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 23 Szerda 15:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

- a dolgozatod (diplomamunkád) címe az lesz, amit a konzulenseddel együtt pontosan megfogalmaztok. Nyilvánvalóan köze lesz a címnek a témához Smile, pl. egy 'A Magyar Suzuki muködése' eléggé behatárolja, milyen címet is lehet adni neki.

- a listáról kiválasztasz egy témát ami neked tetszik és megkeresed a konzulensét. Eloadod magad, xy vagyok ezért és ezért jöttem. Ha a témát már valaki elvitte, minden valószínuség szerint azt te már NEM kapod meg, mivel elég cinkes lenne a vizsgabizottság elott 'ugyanazt' a munkát több embernek megvédeni, foleg ugyanattól a konzulenstol...
Ezt nem 100%-osan mondom, de mi más lenne a logikus. Ha én vagyok a tanár és van 5 témám, akkor az 5 ember maxmimum.

Azt látom h nem igazán érted az egésznek a menetét Razz Smile

Saját témát is vihetsz, lényegében azt választhatsz konzulensnek akit szeretnél ÉÉÉS aki elvállal, a témáddal!
Ugyanis orbitális hülyeséget nem fog elvállalni senki. Bármilyen szép téma is pl. az 'Oroszország atomfegyverzetének nanotechnológiai fejlesztése a XXI. században', ezt a témát nem igen hiszem, hogy elfogadják BMF-KGK témaként Smile

Tehát, ha van egy jó témád, és tudsz hozzá belso konzulenst, és meg tudod gyozni és elfogadja a témád, akkor akár Csatári tanár úrnál is írhatod a dolgot.

A nyár közepén pedig nem kötelezo tanárt választani, a belso konzulens felkéro lapokat úgyis csak szeptemberben lehet majd kitöltetni és leadni. Az más kérdés, ha elorelátó vagy/voltál és már rég beszéltél a választott konzulenssel, vagy írtál neki 1-2 emailt, részletezve az elképzeléseid. Az aki kapja, marja mondás érvényes itt is, ugyanúgy mint a tárgyfelvételnél Cool

Egyebetnemtudokelmondani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 23 Szerda 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a választ. Azt még szeretném tudni, hogy az élelmesebb emberek mikor keresték meg a tanárokat, pl te, Curse? Már áprilisban, vagy az elmúlt 2 hétben? Very Happy Question

Ja, és természetesen tényleg nem értem az egésznek a menetét, mivel még csak ezután lesz Pappnéni tájékoztatója. Bár már megint csak nem csodálkozok azon, hogy mindent csak "valahonnan tudni kéne", de mire a hivatalos infók elhangzanak, már rég kifutott az ember az idobol. Mint most én is, gondolom, a jó témákat már elvitték, így tuti marad HK meg Pappné Sad

És ezúton szeretnék köszönetet mondani Wlaszinak, és a sok lelkes fórumozónak, akik infókkal látják el az oldalt, a GAZDINFO nélkül már rég kardomba doltem volna
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2007/2008/1-en szeptember végéig kellett leadni a konzulens felkéro lapokat. Vagyis okt. 1. volt a határido és Pappné szeptember 14-én tartott konzultációt, akkor osztotta ki a felkéro lapokat.

Ja és 2007/2008/2 félévben Láhm Szilviánál ketten ugyanabból a témakörbol írtunk szakdogát (munkanélküliség) csak a másik delikvens asszem egy magyar megyérol írt én meg az elmúlt 18 évrol és napjainkról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
vip007



Csatlakozott: 2005.08.28. Vasárnap 23:56
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: A gép előtt

HozzászólásElküldve: 2008 Júl. 29 Kedd 15:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
2007/2008/1-en szeptember végéig kellett leadni a konzulens felkéro lapokat. Vagyis okt. 1. volt a határido és Pappné szeptember 14-én tartott konzultációt, akkor osztotta ki a felkéro lapokat.

Ja és 2007/2008/2 félévben Láhm Szilviánál ketten ugyanabból a témakörbol írtunk szakdogát (munkanélküliség) csak a másik delikvens asszem egy magyar megyérol írt én meg az elmúlt 18 évrol és napjainkról.


Ezek a mondatok számomra nagy megkönnyebbülést jelentettek, köszi. Hátha mégsem maradtam még le semmirol Very Happy
_________________
"Eddig hülye voltam, de most tettem egy 360 fokos fordulatot"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sin Arcain



Csatlakozott: 2008.01.12. Szombat 12:41
Hozzászólások: 4
Tartózkodási hely: Otthon

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10 Szerda 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziaszok!

Az lenne a kérdésem ,h az mind szép és jó ,h a belso konzulens felkéro lapot azt be kell addni hamarosan.. de uygebár a témát is, de hol a témának való papír. Mindent letöltöttem, amit lehetett, de oylat nem találtam. Lehet ,h vak vagyok, ebben az esetebn vki mondja már meg miylen néven szerepel az a dokumentum. Már arra is gondoltam ,h ahhoz nincs külön papír, csak veszünk egy "fecnit" és azon adjuk be.. Razz
Azonkívül: Akkor tényleg angolul is meg kell a témát adni rá?

Köszi a választ elore is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 11 Csütörtök 09:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem a felkéro lapra a konzulens nem kérte, hogy írjam rá a témát, aláírtam én is o is téma nélkül. A GTI elfogadta. Nekem külön témavázlatot kellett írnom.
A második kérdésre a válasz engem is érdekelne...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 11 Csütörtök 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem nem, nincs értelme...
Témát ugye a cím helyett, ideiglenesen adsz le. Aztán amikor már a végén megvan a cím, meg úgy kompletten a szakdogád akkor úgyis le kell adnod az abstractot amiben a címet is lefordítod, a korábbban megadott témanév meg megy a kukába.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13 Csütörtök 16:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szakdogámhoz összeállítottam egy kérdoívet, nagy segítség lenne ha páran kitöltenétek. Nem nehéz, a Fovárosi Vízmuvekrol és a csapvízrol szól Smile

http://spreadsheets.google.com/viewform?key=pAa_FIow_SmsAUvRK7I7hbg

Köszi szépen! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
marsig



Csatlakozott: 2004.10.06. Szerda 12:42
Hozzászólások: 22

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 14 Péntek 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok,
lehet nem ide tartozik, de lenne egy kérdésem, kérésem:
Nincs valakinek tonnáni anyaga valami multinacionális vállalatról? Esetleg aki már foglalkozott hasonló témával. A szakirodalmi rész megvan, de sajnos a cégemtol nem tudok anyagot szerezni Embarassed ,elég tanácstalan vagyok
Elore is kössz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 18 Kedd 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A kollégához hasonlóan én is a segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz!

Összeállítottam egy kérdoívet a magyarországi megtakarítási szokásokkal kapcsolatosan, amit kérlek töltsetek ki!

http://spreadsheets.google.com/viewform?key=pv9vsPBk41ZxnKG_VHwj5Bg

Nagy segítség lenne!

Köszönettel,

Czondi Attila
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
19 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.