Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 08 Hétfő 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

oks, mindjárt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
leogyerek



Csatlakozott: 2008.09.09. Kedd 20:59
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 09 Kedd 21:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos törölték a menedzsment tréninget a felvett tárgyaim közül. Hurrá! Miért is ne, amikor már minden klappolt volna. Megkérdeztem a GTI-n, hogy mégis miért. Azt mondták, hogy a határido napján azaz pénteken 11:30-kor küldtem el az együttmuködési megállapodást scannelve. Erre én mondtam, hogy megjegyzésként odabiggyesztettem, hogy jövo héten bemutatom személyesen is. Erre már nem tudtak mit mondani, csak annyit, hogy miért az utolsó pillanatban küldtem el, amikor csak délig vannak. És sajnálják, de beszéljem meg Pappnéval. Nesze semmi fogd meg jól!! Crying or Very sad Szerintem a 11:30 az nem 12 vagy rosszul látom, valóban lekéstem a határidot? HMM Lehet én nem ismerem az órát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Szept. 10 Szerda 00:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos nem akarok kötekedni, de ha Neked az utolsó pillanatban lett gyakhelyed, amit gondolom már hamarabb is sejtettél (pl. szept 3-án valószínu tudtad, hogy még nincs gyakpapírod), akkor miért nem jelezted a problémát _elore_ Pappné felé, és akkor talán nem vág le menitréningrol. Felhívod telón, írsz neki mailt stb.

Tudhattad, hogy le fog vágni mindenkit, akinek nem lesz beküldve a szerzodése, megmondta elore. A scannelt papír az nem egyenlo az igazival.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szu986



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 9:53
Hozzászólások: 87

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11 Kedd 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!
Úgy jött ki a lépés, hogy következo félévben lenne esedékes a szakmai gyakom. Van már gyakhelyem is, csak miután utánanéztem a kitöltendo/leadandó papíroknak a szabályzatban, láttam meg, hogy mint minden tárgyat, ezt is csak 15-20 fovel indítják.

A legfobb kérdés tehát: van rá sansz, hogy ennyi delikvens összejön és meghirdetik a gyakot tavasszal Question Question Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 11 Kedd 20:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szu986 írta:
Üdv!
Úgy jött ki a lépés, hogy következo félévben lenne esedékes a szakmai gyakom. Van már gyakhelyem is, csak miután utánanéztem a kitöltendo/leadandó papíroknak a szabályzatban, láttam meg, hogy mint minden tárgyat, ezt is csak 15-20 fovel indítják.

A legfobb kérdés tehát: van rá sansz, hogy ennyi delikvens összejön és meghirdetik a gyakot tavasszal Question Question Question


Eddig minden félévben volt szerintem gyakfélév.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 13 Csütörtök 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mármint ugye most a mentréningrol van szó...ilyen tárgyuk a menedzsereknek is van (és teljesen bevett gyakorlat az átjárás a kurzusok között), tehát a 2 szak csak össze tud kaparni 20 fot. Persze 100%-ra megígérni nem tudom, de nem reménytelen a szitu.

Ha simán a szakmai gyak a kérdés, akkor egyértelmu, hogy indítják, nem létszámhoz kötött lévén nincs konkrét óra hozzá, az esettanulmány dettó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 19 Szerda 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel a gazdinforól és infokzgrol fennmaradó negyedévesek száma száz fölött van, ezért szerintem a következo 2-3 félévben meglesz a létszám a menedment tréning lezongorázásához. És jövore már az elso gazdmen is végez úgyhogy meg akár oda is be lehet ülni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26 Szerda 13:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Srácok, én is most fogok majd szakmai gyakra menni a tavaszi félévben, elvileg gyakhelyem is megvan már, csak azt nem tudom, meddig kell leadni az együttmuködési nyilatkozatot. Mert hogy ez a lapján nem jöttem rá, az is biztos:

Idézet:
"A hallgató a Foiskolától a szakmai gyakorlatot megelozo félévben kap 2 db. együttmuködési
megállapodás mintát, amely letöltheto a www.kgk.bmf.hu web lapról.
Határido: a szakmai gyakorlatot megelozo félév szorgalmi idoszakának utolsó hete.
A Gazdálkodó Szervezet kiválasztása és a szerzodés megkötésének ügyintézése a hallgató
feladata. A megfeleloen kitöltött, aláírással és pecséttel hitelesített szerzodés egyik példányát a
regisztrációs hét végéig vissza kell juttatni az intézeti adminisztrációra. A másodpéldány a
Gazdálkodó Szervezetnél marad."


Most akkor a szorgalmi idoszak utolsó hetéig (dec 12-ig) vagy a reghét utolsó napjáig (jan 30)?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26 Szerda 13:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A szöveg tényleg értelmezhetetlen, de a saját esetembol kiindulva a reghétre gondoltak...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2008 Nov. 26 Szerda 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
A szöveg tényleg értelmezhetetlen, de a saját esetembol kiindulva a reghétre gondoltak...
Köszi, én is ezt sejtettem Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
36 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 34, 35, 36

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.