Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 04 Vasárnap 00:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Tudomásom szerint jan 27-28-29 +- egy nap Razz
Jan 20-án pedig lesz valami konzultáció szeruség.
Ezeket a dátumokat Schmucktól tudom, azért reménykedem egy hivatalosabb TO-s, GTI-s megerosítésben mostanság Smile


A gti-tol fogsz kapni egy hivatalos levelet postai úton, amiben közlik veled az ÁV hivatalos idopontját amely attól függ hogy melyik vizsgabizottsághoz osztottak be.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 04 Vasárnap 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos ez a tvsz szabály ott dolt meg, hogy már nincs indexfelvét meg leadás :DDD szóval no para:DDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 04 Vasárnap 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodley:

Igazad van; amit bemásoltam: az index leadására vonatkozott. Aminek meg ugye már nincsen értelme...

Viszont továbbgörgetve az indexleadás tényét: ez azt jelenti, hogy addig meg kell, hogy legyen minden tárgyad. De: neked legyen igazad!

Mindenesetre remélem: senkinek sem ezen fog múlni az államvizsga...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 04 Vasárnap 23:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudom, még odébb van Smile
De nem tudja valaki megmondani nagyjából mikor lesz a diplomaosztó ünnepség?

Sikeres készülést és államvizsgát mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 05 Hétfő 10:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bárcsak nekem is ez lenne a top1 prioritású problémám!

Amúgy a válasz: február második fele-március elso fele...kb.

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 05 Hétfő 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

államvizsga idopont + 4 hét, vagyis a negyedik hét szombatja általában
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 05 Hétfő 11:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, nekem is az államvizsga a no.1, csak az osök nyaggatnak folyton ezügyben
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06 Kedd 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Különben hogyan képzeljem el magát a vizsgát? Mindenki bevonul egy nagy eloadóba, kihúzza a tételeit, kidolgozza, elmondja, majd prezentál, vagy egyesével hívogatnak be egy kis szobába? Vagy hogy?
Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
blaleee



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 10:32
Hozzászólások: 32

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06 Kedd 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg az sem utolsó, hogy mennyire veszik komolyan az egészet? Gondolom puskázni nem lehet Very Happy Pappnénál, vagy Kiss Mariannál vagy bárhol sanszos a bukás? Mi van ha olyan tételt kapok amit nem is láttam még Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06 Kedd 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Na ja, de én azt nem látom hova lenne ez tvsz szerint leirva h 15nappal meg kell lennie mindennek?! Amugy tiszta ügy!


Ma személyesen rákérdeztem a dologra, ha már bent jártam: az oszi félévben államvizsgázóknak 1 héttel az államvizsga elott meg kell lenniük mindennel mindenféle adminisztrációs okokból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
garbo



Csatlakozott: 2008.01.24. Csütörtök 19:46
Hozzászólások: 14

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06 Kedd 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Wlaszi, hogy rákérdeztél!!
És jó lenne, ha máskor csak tuti infókat dobnátok fel, mert lerágtam az ujjaimat a kezemrol (akinek nem inge...) Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 06 Kedd 19:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

garbo:

Amit én írtam az eloször kérdés volt, utána pedig egy (remélem) általad is olvasott dokumentumból idéztem.

Én nem állítottam semmit, csak kérdeztem, hogy mi a véleményetek errol a szituációról, hogy ne élesben kelljen ezzel szembesülni...

Szóval itt semmi infóról nem volt szó, csak kérdésrol...Smile

(na megyek és átveszem az ingem )

ui.: remélem azért még maradt mivel megfognod a tollad...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 07 Szerda 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
Különben hogyan képzeljem el magát a vizsgát? Mindenki bevonul egy nagy eloadóba, kihúzza a tételeit, kidolgozza, elmondja, majd prezentál, vagy egyesével hívogatnak be egy kis szobába? Vagy hogy?
Köszi.

blaleee írta:
Meg az sem utolsó, hogy mennyire veszik komolyan az egészet? Gondolom puskázni nem lehet Very Happy Pappnénál, vagy Kiss Mariannál vagy bárhol sanszos a bukás? Mi van ha olyan tételt kapok amit nem is láttam még Sad

Csak, hogy ne merüljön feledésbe, kérek szépen választ Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 07 Szerda 10:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tegnap azt mondta Bácsi Rózsa: államvizsgán megbukni csak muvészet lehet...ez azért sokat elmond Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 08 Csütörtök 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Biztos infóból tudom a következoket (valaki volt bent leadni bírálati lapot és megkapta a behívót személyesen)

jan. 27-28-29. államvizsga,

jan. 20-án lehet megnézni a bírálatot 8-15hig, ezen a napon lesz konzultáció is,

9-10h-ig pénzügy,+ általános tájékoztatás,
10-11h-ig marketing,
11-12h-ig vállgazd,

14-15h-ig VIR óbudán.

Viszont ahogy tudom a vir ütközik számvitel szigóval, szóval az még lehet változik!

Köszönjük az informátornak az infókat
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
31 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.