Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 09 Hétfő 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már nemazért, de ezt a listát honnan vettétek????

Nekem már lassan 1éve megvan a szakmai nyelvvizsgám, a Neptunra is fel van vezetve, a sulis papírt is aláírtam (ott is jól volt)...és ebben a legutóbbi listában nincsen bepipálva a nevem mellett!

Nem tudom, hogy ki hogy generálta...de ha ilyen hibák vannak benne, akkor nem sokat ér...

Ergo: Pintér Andrást kéretik javítani, hogy nekije már megvan (egy ideje) a nyelvi követelménye...:p
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 09 Hétfő 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jameghogy látom: a Timnek írt emailembe is beleírtam, hogy megvan a nyelvvizsgám...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 10 Kedd 08:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Jameghogy látom: a Timnek írt emailembe is beleírtam, hogy megvan a nyelvvizsgám...

Lehet háborogni, de inkább kéretik segíteni, munka mellett nem oly leányálom ezzel a táblázattal szórakázni, ami se nem kész se nem teljes Confused Az adatokba becsúszhatnak hibák, ugyanis én is emberbol vagyok, sok email, privi jön, örülök, ha van napi 10 percem ezzel foglalkozni. A sulis email és adatlistához nem férek hozzá, titkos, nem adják ki, azzal gazdálkodom, amit toletek kapok. Ha valaki van oly lelkes szóljon és szívesen átadom a stafírungot! Köszönöm. Evil or Very Mad

Még 26 email hiányzik, a nyelvvizsgákról való visszajelzéseket szintén várom, kinek nincs, kinek van, mi van elírva...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 11 Szerda 15:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fejlemények talár ügyben: több foiskolát is felkerestem, ahol tudom, hogy talárt használnak (pszf, ibs, ávf, ...), de nem adnak ki talárt bérbe, egy esélyes van még a külker, már csak az utolsó visszaigazolásra várok, hogy tényleg megkaphatjuk e az övéket. Reménykedem. Abban az esetben ha mégsem várom az ajánlatokat mely foiskolákat érdemes még megkeresnem ez ügyben!

Szóval még 24 emberke emilje hiányzik, ennél jóval több emberkérol nem tudom van e nyelvvizsgája, tehát kéretik terjeszteni az igét mindenkinek, hogy nézzen el errefelé!

Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
micu



Csatlakozott: 2007.07.29. Vasárnap 16:11
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 12 Csütörtök 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helló!

talárt egyik évben a kálvin térhez közeli jelmezkölcsönzobol vettek kb 2000ért:) én barátomon csodálhattam már, és köv félévben én megszervezem mindenképp
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 12 Csütörtök 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

micu írta:
helló!

talárt egyik évben a kálvin térhez közeli jelmezkölcsönzobol vettek kb 2000ért:) én barátomon csodálhattam már, és köv félévben én megszervezem mindenképp


Ha a Margaréta jelmezkölcsönzore gondolsz, akkor velük beszéltem és 3800Ft/db áron 20 db van nekik, ami kevés akárhogy is nézem Ha másik kölcsönzorol van szó, akkor kérek egy pontosabb meghatározást a Kálvin térnél
Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 16 Hétfő 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nu, a Külker kölcsön adja! Fekete színű ruci és sapi, zöld szegéllyel, 3 méretben (S,M,XL) mindkettőből. A sapi tépőzáras általában az Mes méret jó szokott lenni 4000Ft/talár, 10.000 Ft/talár letéti díj, tehát a 10e-ből 6e a végén visszajár Valószínűleg a Külkerről kell majd elhozni mindenkinek a magáét, de részletekbe nem mentünk még bele ugyanis nekem sincsenek pontos adataim sajnos!
Terjesszétek továbbra is az igét a népnek ugyanis 99-ből 34 biztos nyelvvizsgás, 14 biztos nyelvizsgátlan és 51 erősen kérdőjeles!!! Hahó emberek, HELP!
A legfrissebb listát mindjárt küldöm is wlaszinak, hogy tudjatok pontosat Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 16 Hétfő 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hoppsz, elfelejtettem beírni: a lista frissült!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 20 Péntek 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Háá' emberek ilyen aktivitással bottal üthetjük a talározás nyomát... Rolling Eyes Információkat kérek, sokat!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
moorm



Csatlakozott: 2007.03.11. Vasárnap 12:29
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 20 Péntek 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem mostanság kevesen nézegetik a gazdinfót. Iwiw-re kéne írni az üzenőfalra. Kár lenne, ha nem lenne semmi a talárból ..Sad, úgy az igazi a diplomaosztó.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 20 Péntek 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üzenőfallal már próbálkoztam korábban, de nem rossz ötlet mindenki aki erre jár az iwiw üzifalára dobja fel az infókat, hogy itt lehet tájékozódni talár ügyben.

A kgk honlapjára már felkerült az infó és igéretet kaptam a dékáni hivataltól, hogy a mai napon kimegy egy email a neptunból a leállamvizsgázott infoközgknek, remélem tényleg így lesz, szűkös az idő szóval tessék aktívan közreműködni, köszönöm!

Mj. a kurucz.gabriellaKUKACgmailPONTcom email is én vagyok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21 Szombat 11:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy eddig mennyi "taláros kollega" jött össze?
Ugye nem csak 10en leszünk talárban? (ez elég viccesen nézne ki)

Szerintem sokakat ösztönözne az, hogyha látná: mennyien vagyunk, akik kértek...

Van erről valami infó?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 21 Szombat 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy eddig mennyi "taláros kollega" jött össze?
Ugye nem csak 10en leszünk talárban? (ez elég viccesen nézne ki)

Szerintem sokakat ösztönözne az, hogyha látná: mennyien vagyunk, akik kértek...

Van erről valami infó?

Kb 35 fő jelzett vissza személyesen, hogy érdekli a téma. Most, hogy kiment a Neptunon át is az üzenet várom a többiek visszajelzését is.

Hangsúlyozom, hogy csak akkor lesz talár, ha MINDENKI belemegy, ugyanis csak ekkor engedélyezi az iskola, evidens, hogy hülyén nézne ki másként!

Az alábbi üzi ment ki Neptun által emailben mindenkinek:

Kedves frissen végzett informatikus közgazdászok!
Elindult egy kezdeményezés, miszerint a március 7- ei diplomaosztón az informatikus közgazdászok az ünnepség fényének növelésének érdekében talárban szeretnének megjelenni.
Előre láthatóan ennek a lehetőségnek a költségei fejenként 4000 Ft/talár összeget jelentenek, amihez 10.000 Ft letéti díj társul, tehát végül az öltözék visszaszolgáltatásakor 6000 Ft mindenkinek visszajár.
A talár és a hozzá tartozó sapka színre fekete, zöld szegéllyel, a ruha és a sapka méretek a következők: S, M, XL és a BGF-KKF- ről kapjuk őket kölcsön, valószínűleg mindenkinek tőlük kell majd elhoznia a sajátját az ünnepség előtt, majd hozzájuk visszavinni azt, pontosabb információval csak a pontos létszám után fogok tudni szolgálni!
A sikeres megvalósításhoz a következő információkra lenne szükség, tehát MINDENKIT arra kérek, hogy jelezzen vissza február 27-ig arról, hogy:
- van nyelvvizsgája vagy nincs,
- szeretne talárt vagy sem,
- elfogadja a bérlési díjat vagy nem,
- milyen méretre tart igényt (S, M, XL) ruhából, sapkából egyaránt,
- milyen e-mailen (esetleg telefonszámon) tudom napi szinten S.O.S. elérni!
Ez az e- mail minden sikeres államvizsgát tett, volt diák címére kerül kiküldésre, ugyanis csak ilyen listát kaptam a főiskolától, ezért különösen fontos, hogy ha nincs nyelvvizsgád, akkor is jelezz vissza nekem, hogy tudjam a diplomát kapók pontos létszámát!!!
Amennyiben nem jelez vissza mindenki
A friss információkért érdemes olvasni a www.gazdinfo.hu fórumának Tanulmányok – diplomaosztó topikját.
Köszönöm mindenkinek a közreműködést!
Kurucz Gabriella
kurucz.gabriella@gmail.com
0670/551-13-19


A hozzászólás legutóbb Tim által 2009 Feb. 23 Hétfő 15:02-kor lett szerkesztve, összesen 3 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 23 Hétfő 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Miközben lassan érkeznek a méretekkel ellátott adatok, azért várnám a hiányzó emaileket:

Balázs Péter
Bere Zoltán
Járfás Gyöngyvér Rita
Kovács Dóra
Könnyű Mónika
Lesti Zoltán
Leveleki Zsolt
Nagy Henrietta
Nagy Zalán
Sinka István
Szeles Stefan
Tarcsi Ádám
Tóth Melinda

Nekik még nem tudom semmilyen elérhetőségüket, kérlek segítsetek! Köszi!


A hozzászólás legutóbb Tim által 2009 Feb. 25 Szerda 08:16-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Feb. 25 Szerda 08:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedveskéim, még 37 ember van, akik vissza se jeleztek, szomorú vagyok, pedig mostmár mindne úton módon kiment az üzenet...

A fenti listán szereplőknek pedig még várom az elérhetőségeiket, köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
10 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.