Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06 Péntek 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönjük szépen Gabi a türelmed, a sok utánajárást és szervezést!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06 Péntek 12:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Embarassed
Szívesen tettem, bár tény, hogy nem volt egyszerű Smile de sikerült és ez a lényeg :lekopog:

Még egy kérés, a letéti díj kifizetésekor legyetek kedvesek minél kissebb címletekben fizetni, hogy majd könnyebb dolguk legyen a pénzt kezelőnek a ruha visszavitelekor nektek visszaadni! (lehetőleg ne egy db 10000-rest vigyetek magatokkal )

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
A/B



Csatlakozott: 2008.06.03. Kedd 15:13
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06 Péntek 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orsi angliaban dolgozik, ugyhogy nemtudom hazajon e. Iwiw en esetleg meg eltudod erni. azt szokta nezni
_________________
Hogy lesznek a hogyanok, es miert vannak a miertek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Márc. 06 Péntek 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A/B írta:
Orsi angliaban dolgozik, ugyhogy nemtudom hazajon e. Iwiw en esetleg meg eltudod erni. azt szokta nezni

Irtam neki, emailt, iwiwen privit, megszereztem a mobil számát, írtam neki smst, de felhívni nem tudtam, folyamatosan nem elérhető...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jún. 22 Hétfő 14:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meglett a szakmai nyelvvizsgám, mikor lesz a diplomaosztó most? És hogy kellene jelezni, hogy ha esetleg részt akarnék benne venni?

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 02 Csütörtök 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptun üzi jött:


Idézet:
Kedves Végzős hallgatók!

Amennyiben szeretnétek egységes taláros viseletben megjelenni a diplomaosztó ünnepségen, kérlek jelezzétek a lent megadott személynek. Kontakt:

Varga Viktória 06-30-öt-negyven-hetvenhat-hetvenkilenc
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
leogyerek



Csatlakozott: 2008.09.09. Kedd 20:59
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 09 Csütörtök 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem sokunknak egyszer van ilyen "élménye", mint a diplomaosztó, így hát ünnepélyessé kellene tenni. Jelentkezzetet minél többen a talárért!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dolphin



Csatlakozott: 2008.05.21. Szerda 10:47
Hozzászólások: 40

HozzászólásElküldve: 2009 Júl. 13 Hétfő 07:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kaptam a neptunon egy üzit a nyelvvizsga bemutatásával kapcsolatban.

A nyelvvizsgát bemutatni ugye csak annak kell, aki nem volt rajta a Pappné-féle listán, amit az államvizsga előtti tájékoztatón kellett aláírni..?

Írjatok pls, thnx;)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
14 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 12, 13, 14

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.