Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 02:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát gyerekek én nem tudom hogy ez a lista minek lent fent , de ez így nagyon gáz...
Jó igaz magamtól ha 5 sort írtam a házidolgozatba és az is elég zavaros lett , de hogy ennyi embernek egyes...
Mindenesetre a függvényes teoria az tetszik a legjobban...végre megkapom hogy sikerült a nyelvvizsgám és hogy a második zh-m számvitelbõl nem nulla pont és már kezd jó lenni a hétvégén...és lám haza jövök a kocsmából és tessék...hogy fogok most így aludni...
Ez szörnyû...mindjárt sírok...
Ricsi !miért teszed ezt velünk???!!! Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

írtam mailt Ricsinek:

Idézet:
Tisztelt Tanár Úr!

Érdeklõdnék az elküldött e-ker eredményekkel kapcsolatban. Átküldtem Önnek a
házidolgozatomat pdf és doc formátumban a ZH elõtti vasárnap, valamint a ZH-napján
nyomtatva is leadtam. Az eredmény táblázatban mégis kihúzva szerepel a
nyomtatott és elektronikus oszlopban is. Érdeklõdnék, hogy azért van
kihúzva mert még nem került kijavításra, és azért elégtelen mert a
függvény elégtelent számolt, vagy vannak esetleg javítandó hiányosságok? A
táblázatban csak a ZH pontok mérvadóak azok számára akik a ZH napján
adták le a házidolgozatukat?

Elõre is köszönöm segítségét, az évfolyam érintett hallgatóit is
értesíteni fogom válaszáról, a félreértések elkerülése végett.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 10:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:

Az eredmény táblázatban mégis kihúzva szerepel a
nyomtatott és elektronikus oszlopban is. Érdeklõdnék, hogy azért van
kihúzva mert még nem került kijavításra, és azért elégtelen mert a
függvény elégtelent számolt, vagy vannak esetleg javítandó hiányosságok?


a kihúzásokról annyit, hogy azt én tettem oda, mert az üres cellák borderezését nem komálja semelyik browser sem...
Az eredeti verzióban (ami a neten is fent van) a cellák üresek...de gondoltam módosításom nem jelent értelmi többletet...
Ha mégis, akkor szorri...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:

Az eredeti verzióban (ami a neten is fent van) a cellák üresek...


Ööö, hol is van ez? Megkukucskálnám.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Fennt van az E-ker zh eredmények a http://turul.banki.hu/~ricsi oldalon, bár egy kicsit hiányos a lista, mert pl az én nevemet nem találtam fennt!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 12:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is elküldtem neki mailben + kérdeztem tõle, hogy aki nem írta meg a zh-t, az mikor vizsgázhat, erre egy hét alatt enm volt képes válaszolni. Biztos jó az a mailcím, ami a honlapra ki volt téve???
NEm elég hogy szakmailag felkészületlen, de emberileg is ezek szerint...

Marha jó lesz, ha egy ilyen tanár miatt nem fog végezni 50 ember.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
vera



Csatlakozott: 2004.06.23. Szerda 13:17
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: mikor hol

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hát én most vagyok túl egy alapos bõgések. Rohadt kiváncsi lennék, hogy vajon, hogy írtam én a legrosszabb zh-t, 10 pontot, úgy hogy akik rólam írták, azok 15-35 pontot hoztak össze? Vajon miért? Az a legjobb, hogy én lehet, hogy tényleg megbukok, ha nem kapok 41 pontot a beadandóra.... Evil or Very Mad
_________________
Üdv: Vera
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem keddnél hamarabb nem fogunk választ kapni tõle, hisz pünkösdöt ünnepel...neki van kedve hozzá! Mi meg izgulhatunk 1000-rel! Bár az is kétséges, hogy egyáltalán válaszolni fog!

Elég furcsa természete van...azt hallottam róla, hogy más tárgyakból (közgáz, stat) elég rendesen szivat!!

Legyetek szívesek kitenni a válaszát (???), ha visszaír!
Elõre is köszi!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drowelf



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 20:35
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, hogy most kidühöngtem magam! Ha megbukom biztos elintézem, hogy jövöre ne ez a ****@ tanitsa nekem az E-kereskedelmet. Föleg egy olyan tantárgyat amiben otthon mozgok és többet tudok nála.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ne aggódjatok. Biztos csak az van, hogy a ZH-n, vagy nem sokkal elõtte beadott feladatokat még nem nézte meg, nem írt be semmit a pontok helyére, ezért a függvény csak a ZH pontjait vette figyelembe, és mivel az 50 %, ezért nehéz csak azzal elégtelennél jobb jegyet kapni. Tudja õ is, hogy amilyen órát tartott, amennyi anyagot leadott, azok alapján nincs joga szinte semmit se követelni, és nem fog buktatni. A pünkösdöt ki kell böjtölni, kedden vagy késõbb biztos fog vmi "normális" választ adni. Addig pihenjetek, ne hagyjátok, hogy elrontsa a hosszú hétvégéteke! Peace!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15 Vasárnap 15:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazatok van. Kizárt, h ennyi embert ilyen szinten megszivasson, bár láttunk mi már itt különb dolgokat is. DE hogy a fenébe lett maxpontos a zéhám, mikor a Veráé 10 pont?! Szerintem itt is lesznek elírások...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15 Vasárnap 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is a nagy többséghez tartozok....
A dogámat beadtam nyomtatva és e-mailben is elküldtem. Csütörtökön 13:11-kor jött meg a visszaigazolás, hogy Ricsi megnézte a levelet. Viszont a beadandó sorba nekem sincs írva semmi.
Bízok benne, hogy igazatok van, és még lusta volt kiegészíteni a listát. Minden esetre írok neki egy levélkét, hogy mégis mi baja a dogámmal.

_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 15 Vasárnap 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is elküldtem neki mailben is, de még nem jött visszaigazolás. Most nem tom hogy elküldjem-e mégegyszer
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Némi megkönnyebbülés...de miért nem tudta ezt mellékelni az eredményekhez??? Megspórolt volna sok idegeskedést!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Öööö...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.