Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
KerGazd 2
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2. Zh eredményeirõl tud valaki valamit?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Senki nem tud semmit róla, mert ha tudna, már kinnt lenne az eredmény. Gondolom ma vagy inkább holnap(esetleg szerdán) megkapja Wlaszi, és kiteszi a fõoldalra. Nem kell izgulni!
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az 1-es zh-t sem kaptam meg...szal ha nem beszéltétek le vele 100%-ra, akkor...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 16 Hétfő 12:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Örülök Csoki, hogy Te nem izgulsz! De nekem 18-n lesz/lenne kergazd2-bõl vizsgám ha a 2.Zh-m nem úgy sikerül, mint ahogy terveztem és ha szerdán (18-n) tudom meg az eredményt akkor az kicsit nekem késõ.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Johnny



Csatlakozott: 2005.05.17. Kedd 10:49
Hozzászólások: 1

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:00    Hozzászólás témája: Csere Hozzászólás az előzmény idézésével

Skacok!

Van egy vizsgaalkalmam holnapra, május 18.
Valaki, aki 25-re fel van jelentkezve és igényt tart a 18-ra, írjon nekem vagy ilyesmi még a DÉL elõtt.
Nekem meg 25-e kéne.

Kösz

sampj@freemail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ha lesznek eredmenyek, jo sok hely lesz mindenhova, mert jelenleg mindenki jelentkezett vizsgara, de ebbol sok embernek lesz megajanlott jegye.

Azt meg eleg valoszinutlennek tartom, hogy valaki cserelne 18-i alkalomra ugy, hogy ma (17-en) meg nincsenek eredmenyek Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

3 perc és kirakom...csak újfent .doc-ban érkezett és kicsit bûvészkednem kellett...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom, hogy aki nem érte el az 50 pontot, annak nincs szummája.
Pedig van akinek 29+90 (azaz 119) pontja van, ami 6-os jegyet érdemelne Smile

Amúgy klassz, hogy egy nappal vizsga elõtt tudjuk meg. Le lehet még iratkozni?

Az visszaigazolásokat egyenként küldjük vissza vagy kollektíve?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

passz, hozzám negyed 10kor érkezett kb... de mivel nemtudtam, hogy holnapra lesz...(aminek a határideje ugye ma 12h) nem nyomtam ki egy gyors elõzetes linket...szorri

Az, hogy miért nincs szumma valahol azt én sem értem... Ezért raktam ki az eredeti file-t is, mert nehogy az én rossz értelmezésem miatt legyen vkinek rossz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és azt jól tudom, hogy a tanárnõ címe

aranka(kukac)kvif(pont)bgf(pont)hu

?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 17 Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
és azt jól tudom, hogy a tanárnõ címe

aranka(kukac)kvif(pont)bgf(pont)hu

?


yupp
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 18 Szerda 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem volt vészes a mai vizsga.
én a 2ik részbõl írtam, volt egy nagy példa 30 pontért, táblázatos, 43320 volt a tárgyidõszaki elsõ adat.
két elméleti kérdés volt még: beszerzési költség (3p) és az amortizáció funkcióinak magyarázata (7p)

csak azt nem értem, hogy ez így összesen csak 40 pont. vagy nem jól emlékszem?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bounty.



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 17:46
Hozzászólások: 16

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 23 Hétfő 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!
Leírná valaki, aki vizsgázott már, hogy hány csoport volt, meg hogy a tanárnõ mennyire figyelt...
lehetett-e puskázni, esetleg kommunikálni?!
Elõre is köszi! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 24 Kedd 07:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mindenki ugyanazt írta
aki csak az egyik zh-t pótolta, attól félidõnél beszedte
szerintem annyira azért nem figyelt
jól szétszórt mindenkit a teremben
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 24 Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

amúgy tudja már vki a múlt heti zh eredményét?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.