Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel gyakorlatok

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 13 Kedd 15:24    Hozzászólás témája: Számvitel gyakorlatok Hozzászólás az előzmény idézésével

Haller Mindenkinek!

Mi a véleményetek az új számvitel III. tanárról és arról, hogy mindezt a szigorlat előtt csinálja velünk az iskola.
Elképzelhetőnek tartjátok e, hogy H.K. tanárnőnek nem is lett volna szüksége az új tanerő segítségére aki az ő óráit vette most el. Kvázi a z.h-kon be fogja bizonyítani, hogy ő jobb tanár, mint az utóda és az egész évfolyam beszopja ezt a félévet (is).

Személyes tapasztalatom az első gyakról, hogy dinamikusan és érthetően átvettünk 7 feladatot. Ha ilyen érthető magyarázatokat kapunk rendben leszünk, de mi van, ha nem ezekkel a feladatokkal találkozunk a félév végén és szigorlaton?

véleményeket várok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 13 Kedd 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

en anno szemelyesen hallottam HK-tol, hogy akar(t) meg egy embert, hogy ne csak o egyedul tartson szamvitelt a foiskolan. ez most megvalosult. hogy mennyire lesz szivas nekunk, az meg erosen kerdeses. mert meg ha nem is akar direkt megszivatni, akkor is bejon az, hogy ez a no mashogy tart gyakorlatot, de a zh-kra (szigorlatot nem is emlitek) megis a "regi" modszer szerint kell majd keszulni, hiszen valoszinu, hogy azokat HK fogja osszeallitani, a sajat feladataibol, a sajat modszerei alapjan - es ugyebar nagyon valoszinu, hogy javitani is o fog...

szoval reszemrol nagyon sok a feltetelezes, azt hiszem jelen allapotunkban nem marad mas lehetoseg, mint odafigyelni rutint szerezni a novel a gyakorlatokon, aztan zh-ra es kesobb a szigorlatra meg keszulni a konyv peldai alapjan. az elso zh eredmenyei alapjan meg majd kb kepbe kerulunk, hogy megis hogy allunk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem személy szerint nem jött be az új tanár tanítási stílusa, mert nem elég, hogy nincs idő a feladat elolvasására, de a megértésre és annak leírására sincs! Ennek így nincs értelme, hogy bejön, átveszünk egy csomó feladatot, ami csak abból áll, hogy lediktálja a megoldást! Ez az ismétlő feladatoknál még nem volt annyira gáz, de ha újakat veszünk, az már rosszabb lesz. Diktálásból nem fogom megérteni, kellene egy kis idő míg végig gondolja az ember. Szerintem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2005 Szept. 14 Szerda 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebben igazad van Idi, de H.K gyakorlataiból mit értettél meg? én eddig is a saját magam által megtanult tudásra és a menyasszonyom segítségére hagyatkozhattam, mert jegyzetelni eddig sem tudtam, hiszen állandóan hiányosan voltak fenn a példák a táblán, vagy amíg próbáltam felfogni, már régen más feladatnál járt H.K. természetesen ez a tudás is csak a ketteshez volt elegendő aminek úgy örültem, mint életemben sohasem.

ha bármit kérdeztünk készségesen segített az új tanár, igaz tényleg gyorsan szaladtunk át a példákon...de én le tudtam jegyzetelni úgy a dolgokat, hogy ha otthon nekiállok megoldani újra őket segíteni fognak és nem összezavarni.

ez nem jelenti azt, hogy bizakodom, hogy gond nélkül túl leszünk a szigorlaton meg a féléven...szerintem nagyon kemény lesz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.