Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Közgáz I. HELP!

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 10 Hétfő 14:51    Hozzászólás témája: Közgáz I. HELP! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aki már levizsgázott, megosztaná velem a tapasztalatait? Milyen feladatok vannak? Hasonló, mint a ZH, vagy több számolás van benne?

Elõre is köszi!

Spydermanus
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 10 Hétfő 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vizsga és a zh között nincs nagy difi, mert a zh után már olyan sok plusz anyagot nem vettetek. Legalábbis 3 éve ez volt Smile
Én nem a számolás miatt aggódnék, hanem amikor le kell vezetni az aggregált keresleti görbét..... vagy az már makro? Cool

Na, én ezt a keveset tudtam, csak okoskodni. Reméljük bekukkant ide egy évfolyamtársad is. Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
spydermanus



Csatlakozott: 2004.09.04. Szombat 13:36
Hozzászólások: 26

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 10 Hétfő 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok, köszi!
Akkor még gyúrok egy kicsit...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.