Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Szakdolgozat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 23, 24, 25  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
bevezetőt vagy az összegzést kell lefordítni?


Egyiket se. Az abstract-ot kell.

"abstract: tartalmi kivonat, magyar és idegen nyelven is"


A 43 oldal (tartalomjegyzékkel, bevezetővel, összefoglalással, abstracttal) az elég? Csak az van, h mellékletek nélkül 40. Nekem nincsenek mellékleteim. Akkor a 43 elég, ugye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 21:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És oda mit írtatok? (Már bocsi, hogy ilyen értetlen vagyok )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 21:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

merkur írta:
És oda mit írtatok?


Én még semmit. Azt majd szerdára tervezem. Holnap megkérdezem a suliban, h mit akarnak ott látni, de félek, h pontos válasz nem lesz... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 18 Vasárnap 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A feladatlapot, amit a szakdolgozattal kell leadni, alá kell íratni a konzulensekkel?

És még egy kérdés, a kísérőlapon mit írok a kibocsátó intézethez pontosan?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 09:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most, hogy olvasom a CD-re írandó kötelező fájlokat, mintha ismétcsak ellentmondásba kerülnének a dolgok. Ugyanis. A 2. fájl legyen az összefoglaló - magyar és idegen nyelven is. De: az szzsz doksiban az van, hogy az abstractot kell lefordítani. Én utóbbit fordítottam le ... és az nem éppen egy hosszú írásmű (mivel igen rövidnek és tömörnek kell lennie). Most akkor melyiket kell beszúrni?

A másik, ami még rejtély számomra, hogy PPT-t kell-e készíteni és ha igen, azt is a CD-re kell-e írni - és akkor meg milyen elnevezéssel? Mert a felsorolásban nem szerepelt. Az szzsz doksiban meg csak legalul van utalás arra, hogy prezentációban kell bemutatni a szakdolinkat.

Miért nem lehetett egyszer rendesen elmondani mindent? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tehát leírnám a szakdolgozat leadás,kötés tapasztalatait a felmerült kérdések alapján:

Abstractot én a szakdoga végére tettem, lefordítottam a bevezetést angolra.
Az összefoglalás fileba beraktam ugyanazt magyarul és angolul is.
A CD-re azt tettem amit kértek, a ppt-csak a védéskor kell majd (szerintem).

Leadástól nem kell parázni, semmit nem néznek, az adminisztráció jobban érdekli őket mint a szakdolgozatod. Viszed a kísérőlapot konzulensekkel aláíratva, a végső feladatlapot (NEM kell rá semmilyen aláírás, csak legyen kinyomtatva, majd Medve úr aláírja, nekem kicsit változott a cím, átírták a saját rendszerükben és viszlát), CD-t, szakdogát bekötve és kész. Aláíratnak veled egy lapot, hogy van nyelvvizsgád, és felveszik az adataidat, mert postán kapsz értesítést a záróvizsgáról. Mindenképp legyen bírálótok! Ők örülnek neki, kevesebb gond, neked meg jobb lesz. Ehhez nem kell semmi, csak bemondod a bíráló nevét, munkahelyét, beosztását, Ők ez alapján kiállítanak egy bíráló felkérő lapot, kapsz még egy bírálati útmutatót és viheted is a bekötött szakdogát a bírálódnak, náluk csak a cd marad.

A bekötést én Recska Zoli tanácsára a Ráday utca 30 valahányban csináltattam 2600 HUF, 1 óra alatt kész, műbőrrel arannyal tokkal vonóval. A nyomtatást lehetőleg ingyen oldjátok meg mert azzal lehúznak ahol tudnak.

A borítóra nem tudnak Times-fonttal írni csak vmi Arial félével, de a suliban ez (sem) senkit nem érdekelt.

NEM KELL PARÁZNI!

Kellemes meglepetés a TO után, hogy tényleg segítőkész emberek dolgoznak a titkárságon, köszönet Nekik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mos tezek szerint mégsem lehet nyelvvizsga nélkül államvizsgázni? VAgy akkor miért kell aláírni egy lapot, hogy van nyelvvizsgád?
Nem értem. Help
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Abstractot én a szakdoga végére tettem, lefordítottam a bevezetést angolra.
Az összefoglalás fileba beraktam ugyanazt magyarul és angolul is.


A bevezetést minek lefordítani? Ilyet még sehol nem láttam.
Eddig én is azt hittem, hogy csak az abstract-ot kell , de a CD-s lapon "A szakdolgozat magyar és az idegen nyelvű összefoglalója" szerepel. És ha én CSAK az abstract-ot rakom bele?

Az pedig, hogy alá kell írni egy lapot, h van nyelvvizsgád, nem feltétlenül jelenti azt, h nem államvizsgázhatsz. Legalábbis remélem. Smile Különben törünk-zúzunk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sorry, senkit nem akartam megijeszteni, pontosítok, egy papíron be kellett ixelni hogy van e nyelvvizsgám v. nincs. Az meg hogy az abstract-ban mit írsz rád van bízva. Nekem egy összefoglalást jelent, hogy miről szól a dolgozat ezt pedig a bevezetés tartalmazza, ezért még egy bevezetést nem fogok írni, tehát lefordítottam azt angolra és kész. Amúgy meg senkit nem érdekel és senki nem fogja elolvasni IMHO, ha meg igen akkor sincs semmi. NO PARA!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 20 Kedd 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meg tudná valaki mondani, hogy lézernyomtatót használnak-e a nyomtatáshoz a suli utcájában lévő fénymásolósnál. Esetleg ha még árakat is tudtok mondani, főleg a színes nyomtatás érdekelne.
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 21 Szerda 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tudja, hogy külső bíráló ki lehet? Mármint - annyi tuti, hogy diplomája legyen, de csak a cégen belül választható, vagy lehet külsős is?

Köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22 Csütörtök 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katica írta:
Valaki tudja, hogy külső bíráló ki lehet? Mármint - annyi tuti, hogy diplomája legyen, de csak a cégen belül választható, vagy lehet külsős is?

Köszi!


Szia!
Úgy tudom, bárki lehet, aki nem a konzulensed és egyetemi diplomája van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22 Csütörtök 11:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:

Szia!
Úgy tudom, bárki lehet, aki nem a konzulensed és egyetemi diplomája van.


Szia!

Köszi szépen!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 22 Csütörtök 12:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jeeah, leadtam a szakdolit!
BULÁJ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 01 Szerda 19:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én biztosan nem tudok ott lenni a szakdolgozat tájékoztatón csütörtök este, de sztem ezzel más is van így...aki esetleg el tud menni, az legyen szíves írni pár szót az ott elhangzottakról!

Előre is nagyon köszönöm!


Fuji
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 25 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 23, 24, 25  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.