Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Humánmenedzsment

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 20:02    Hozzászólás témája: Humánmenedzsment Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Van még rajtam kívül valaki, akinek nincs beírva a Humán jegye?
A tanárnő ugye azt írta, hogy akár bejönne a Tavaszmezőbe, ha van elég ember.
Nos, ha többen vagyunk, akkor keressünk egy időpontot a jövő hétre, hogy ne kelljen a BME-n hajkurászni a tanárt!
Kinek mi lenne a jó?

Zsuzsi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom, nekem csut / pentek sztm jo :pp

szerk: kivéve pénteken amikor dtr-t lehet beiratni, de nemtom megnézni mikor van,mert a neptun megint lehalt (legalabbis nekem)

neptun :
Evil or Very Mad
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

neptun :
Evil or Very Mad [/quote]
Idézet:
KARBANTARTÁS!

A Neptun karbantartás miatt jan. 17-én 23:30 óráig nem elérhető.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ok Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 23:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Neptunban nincsenek bent a Humen jegyek még...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 17 Kedd 23:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt akartam megnézni mikor lehet beiratni valami jegyet DTR-ből, de látom reggel 9kor (fórum)

fasza lesz felkelni egy átbulizott éjszaka után
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 18 Szerda 21:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Megvan a "randi" időpontja a Humán tanárnővel:

"Lehet a jövő héten, kedden, 2006.01.24-én, 9.00 és 10.00 óra között. Találkozzunk a GTI Titkárság folyosóján."

Üdv,

Zsu
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 21 Szombat 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Még mindig nincs neptunban jegyem humánból, holott több embernek már rég be van írva. Mit csináljak, pánikoljak? Smile Vagy mondott esetleg a tanár vmit hogy mikor írja be a neptunba a jegyeket?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.