Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SZV szigorlat
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 13:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

10 évig Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 13:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a 26-i jegybeíráson én is benn voltam. úgy szabadultam fél 6-kor, hogy egyik ismerősöm kihozta az enyémet is....azt nem mondta, hogy 3-ra mentem......teljes K.O. volt, de még mindig jobb, mintha szombaton kellett volna mennem....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha hátul a pecsétnél a szigorlatot csak HK írta alá és az elnök nem, az baj?
_________________
Sose tartsd vissza a fingást! Visszafordul, felmegy az agyadig, és onnan jönnek a szar gondolatok ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én ugy tudom hogy alá kel irnia az elnöknek is!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
grus



Csatlakozott: 2005.08.31. Szerda 8:13
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 16:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Érdeklődnék afelől, hogy aki 24én szóbelizett, és HK volt olyan kegyes hozzá, hogy átengedte, annak a neptunban is jelét adta-e eme nemes cselekedetéről, mert rólam akkor megfeledkezett!
Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
agent



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 20:20
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Holdbázis

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 18:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
erröl én se tudok mrmint a pénteki idöpontrol!agrnt sztem kevered a 26ával mert elméletileg tegnap volta jegybeirás ...


hát sikerült rájönnöm, hogy a mai időpontot tényleg csak álmodtam Sad

viszont holnap mindenképp bemegyek délre, max ottleszek hatig, az sem érdekel, csak had nézzem meg, mivel tudtam így elk*rni....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gabtsee írta:
Ha hátul a pecsétnél a szigorlatot csak HK írta alá és az elnök nem, az baj?


Azt mondta H.K., hogy az elnök majd akkor írja alá, amikor már leadtuk a TO-n. Akkor bemegy, és mindenkinek aláírja. Szal nem kell aggódni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

grus írta:
Érdeklődnék afelől, hogy aki 24én szóbelizett, és HK volt olyan kegyes hozzá, hogy átengedte, annak a neptunban is jelét adta-e eme nemes cselekedetéről, mert rólam akkor megfeledkezett!
Sad


Szia!

Én 24-én voltam, átengedett és még aznap este be is írta a jegyet. Akiket ismerek és meglett nekik, azoknak mindnek beírta már a jegyet. Szerintem neked is be fogja, csak le van havazva, vagy túl sokat hívják meg ebédelni... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

grus írta:
Érdeklődnék afelől, hogy aki 24én szóbelizett, és HK volt olyan kegyes hozzá, hogy átengedte, annak a neptunban is jelét adta-e eme nemes cselekedetéről, mert rólam akkor megfeledkezett!
Sad

Rólam meg 11-én feledkezett meg és azóta se juttottam eszébe
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gabtsee



Csatlakozott: 2005.05.11. Szerda 10:31
Hozzászólások: 62

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 27 Péntek 20:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Idi, így legalább megspóroltál nekem egy bemenetelt...
Holnapiak meg osszák az eszet rendesen, sok szerencsét!
_________________
Sose tartsd vissza a fingást! Visszafordul, felmegy az agyadig, és onnan jönnek a szar gondolatok ...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 28 Szombat 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ma még lesz 1 kemény harcom HK-val!!mindenkinek kivánok sok szerencsét mára!!!!!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 28 Szombat 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagy kalappal mindenkinek ma !
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 28 Szombat 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hohóóóóó beléptem én is a 2es szigorlatosok csapatába!Smile
jah szoltam a tanárnőnek hogy nézze át kinek vant bent kinek nem a jegye de akinek nincs bent az jobb lesz ha inkább felkeresi mert lehet valahova nem könyvelte le hogy megvan a jegy, nekem is 3 lapra irta rá hogy megvan a jegy!
Oláh Erzsébet hivd majd fel mert neki nincs bejegyezve hogy megvan a jegyed söt még a dolgozatodat se találta Smile Smile hivd majd fel

egyébként jó kedvü volt és amedig én ott voltam annak mind megadta!
Gratula mindenkinek akinek meg lett akinek nem sikerült no para meglesz az legközelebb!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 19:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
hohóóóóó beléptem én is a 2es szigorlatosok csapatába!Smile
jah szoltam a tanárnőnek hogy nézze át kinek vant bent kinek nem a jegye de akinek nincs bent az jobb lesz ha inkább felkeresi mert lehet valahova nem könyvelte le hogy megvan a jegy, nekem is 3 lapra irta rá hogy megvan a jegy!
Oláh Erzsébet hivd majd fel mert neki nincs bejegyezve hogy megvan a jegyed söt még a dolgozatodat se találta Smile Smile hivd majd fel

egyébként jó kedvü volt és amedig én ott voltam annak mind megadta!
Gratula mindenkinek akinek meg lett akinek nem sikerült no para meglesz az legközelebb!!


O.E. vagyok nem kellett felhívnom végre sikerült neki beírnia mégiscsak a jegyemet. Azért marha jó hogy csak így eltünnek dolgozatok meg papírok amire jegyzetel. Érdeklődnék hogy akiknek szombaton írta be a jegyét az mit tud az addig fel nem vett tárgyakról mikór lehet őket felvenni? Mert ma nem engedi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 29 Vasárnap 19:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én teganp szobeliztem be is irta tegnap s fel is tudtam venni a tárgyakat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
17 / 17 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.