Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Milyen a suli? (felvételizők kérdései)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Jan. 31 Kedd 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, szerintetek a mi iskolánk/szakunk tiltólistára kerül valahol? Mindenesetre érdemes ezt elolvasni:

http://index.hu/gazdasag/magyar/egyet060131/
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak nem valóra válik egyik kívánságotok????

Nézzétek meg ezt:

http://www.computerworld.hu/hirek_hir.php?id=40523
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmmm. Csak az a kár, hogy a gazdinfosokat nem engedik a közelébe sem....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 20:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hoppáré!
Szerintem erre azért érdemes lenne odafigyelni!
Akit érdekel persze....

Lehet, hogy nem egyszerű, de fel lehet venni képzésen kívül is tárgyakat, de szerintem ha nagyon ütjük az asztalt, felvetethetjük a képzésbe is. Volt már ilyenre példa, pikk-pakk megoldódott.

Gyűjtsük össze szerintem, hogy kiket érdekel, aztán keressük meg a NIK-eseket.
Én idén a fantasztikus ARIS-kurzus után pont ilyesmiről beszélgettem Schmuck Balázzsal, abban maradtunk, hogy ha összejön az SAP szerződés, akkor visszatérünk a kérdésre.
Nos, itt a lehetőség!
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekünk szerintem már nem lesz belőle semmi, mert gyanítom, hogy ebben a félévben még a NIK-en sem indul el semmi (legfelejebb talán esti kurzuson fakultatíve körbe lehet csodálni - bár ahogy Bence mondta korábban, egy BussinessOne feltelepítés nem egy wasistdas, már rég megléphették volna), a következő félévben pedig már államvizsga - persze már akinek.

De egy kis reklámot is beviszek a topicba, remélem wlaszi nem fog harapni érte. Még 2001-ben édesapám és egyik ismerősével karöltve kiagyaltunk egy weboldalt, ahol az EPR rendszerekről lett volna szó, az is inkább a magyarországi helyzetre kihegyezve. El is indult a weboldal, de néhány hónap lelkesedés után befuccsolt, a frissítések alábbhagytak. Most újra nekirugaszkodunk, el is készítettem egy új weboldalt hozzá, remélem most már apukám ismerőse komolyabban fogja venni és felfuttatjuk a dolgot. A weboldal a http://www.erpmarket.net címen elérhető. Még nem teljes, végleges, de lehet látogatni. Meg aztán azzal a nemtitkolt szándékkal is beírtam ide a címet, hogy a google-ben jobb PR ratingot kapjon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 01 Szerda 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jókor találják ki, erről is lecsúsztam Sad Kíváncsi leszek a fejleményekre, főleg hogy mySAP-ot hogy fognak oktatni
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hmm, ha jól számolom, nekem még minimum 5 félév móka jut ebben a suliban, szerintem az alatt még van rá esély, hogy be tudok ülni valami jó kurzusra.
Már csak a kíváncsiság végett is... Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 02 Csütörtök 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



baffia írta:
Hmm, ha jól számolom, nekem még minimum 5 félév móka jut ebben a suliban, szerintem az alatt még van rá esély, hogy be tudok ülni valami jó kurzusra.
Már csak a kíváncsiság végett is... Wink


5 félév ? azt meg hogy ?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 03 Péntek 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ugye alapból lenne hátra még 3 ( 6-7-8 ), és a számvitel miatt még minyimum +2 az 5 Wink
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

baffia írta:
Hát ugye alapból lenne hátra még 3 ( 6-7-8 ), és a számvitel miatt még minyimum +2 az 5 Wink


8. félév???

Ez a suli csak 7 féléves sztem.

Nekem már csak kettő van hátra. Ebben a félévben még tuti nem fogunk odajutni, de talán ha kiírnák a köv félévre egy fakultatív ként felvehető tárgynak igen valószínű, hogy felvenném. Kár, hogy ezt pont akkor vezetik be, amikor nekünk már igen kis esélyünk van, hogy használni is tudjuk. Evil or Very Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
baffia
Szponzor


Csatlakozott: 2004.06.15. Kedd 14:01
Hozzászólások: 187
Tartózkodási hely: Tengerek, szбrazfцldek, fellegek... :)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kooper félév?

(mint nyolcadik...)
_________________
online
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Szandra



Csatlakozott: 2005.11.24. Csütörtök 14:13
Hozzászólások: 4

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 09 Csütörtök 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos csak ritkán nézek erre, úgy tűnik, sűrűbben kellene... A KGK Kari Hivatalának munkatársaként néhány dolgot szeretnék tisztázni: Mind a főiskolát, mind pedig a kart sikeresen akkreditálták, az akkreditációs jelentésben elismerően szólt a MAB a karról és a karon folyó képzésről is. Ez nem PR szöveg, olvastam a jelentést. Hagyományos képzésben 2006. szeptemberétől - néhány kivételtől eltekintve - nem indulhatott új évfolyam Magyarországon, ezért be kellett adni a szakindítási kérelmünket ahhoz, hogy idén is szerepelhessünk a Felvételi tájékoztatóban. Informatikus közgazdász szak a törvény szerint 2006. szeptemberétől nem indulhat, a magyarországi szakstruktúrát újragondolták, és drasztikusan lecsökkentették az országban választható szakok számát. A kar jelenlegi profiljának megfelelően, az új szaklistából választva két szak indítási kérelmét adta be: a műszaki menedzser BSc, valamint a gazdálkodási és menedzsment BA szakokét. Mindkét szakindítási kérelmet elfogadták, ezért meghirdettük. Szeretném hangsúlyozni, hogy a főiskolának meg kell felelnie a mindenkori jogszabályoknak, ezért kellett megváltoztatni két éve a gazdasági informatika szak nevét, és ezért kell 2006. szeptemberétől új szakokat indítani. A bologna-folyamatról a www.kgk.bmf.hu/felvetelizoknek oldalon találhattok linket, ha valakit érdekel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 26 Szerda 20:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

na, megszülték az idei felvételi pontszámokat.

gazdálkodás és menedzsment szakon 122 pont (államilag finanszírozott, izé, sarcolt képzésen) illetve 86 pont (költségtérítéses változaton). másoddiplomára jelentkezőknek 78 pont a határ.

apropó, tudja valaki, hogy a szak neve után miért a BA megjelölés van? ez miben más, mint a BSc? egyáltalán mikor cserélték le a BSc-t BA-ra? (ha jól emlékszem, néhány hónapja még mint BSc szerepelt a szak a kari oldalon...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Júl. 27 Csütörtök 07:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BA = gazdasági képzéskör
BSC = Műszaki képzéskör

a felvételizőket abban érinti hogy a tárgyaikat ezek alapján számították a hozott pontokhoz... a műmenedzserek például csak műszaki jellegű tárgyakat hozhattak ezért lesznek idén kevesen.... hát igen fizikából vagy kémiából emelt szinten érettségizni.... meg ilyene
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.