Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 05 Vasárnap 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

helyes. Legyen csak szemelőtt...kerüljön elő az a kép (és küldjetek belőle nekem is, hogy legalább az évfolyamról legyen egy kép, ha már olyan "technikaórásat" nem csináltunk sosem )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 07:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ma jutott eszembe, hogy aki befejezte a pályafutását a főiskolán ne felejtse el a neptunból visszautalni az esetleges maradék pénzét, mert gondolom senki nem fog reklamálni a suli részéről, hogy bent hagyta és ki tudja meddig lesz még jogosultságunk.

üdv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, nekem speciel ez volt az első dolgom államvizsga után! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 18:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ez kéééész!
Mi az, hogy 2-3 hozzátartozó?!!!!
Égnek áll a hajam már ettől! A családom hetek óta várja, hogy jöhessenek, feszíthessenek, mert a mi családunkban nincs sok diplomás és akkor most ezt kapjuk, hogy 2-3 hozzátartozó???!!! Díszterem a Tavaszmezőben?? Nem jól emlékszem, hogy most épült egy szép, tágas épület Óbudán? És úgy gondolják, hogy a rokonok a szűk fapadokban el jól érzik majd magukat?
Kösz, kedves Főiskola. Ez így, a végén nagyon jól esett...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen ez elég para. Én is azon gondolkozom hogy akkor most kisorsoljam hogy ki legyen a 3 szerencsés vagy mi fax? Én azt hittem hogy legalább ott lesz ahol az évnyitó volt, és álmomban sem gondoltam ilyen korlátozásokra.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

osztok szorzok...hányan is diplomáztatok? sztem csak a családtagok feltöltik a 214-et. "Mókás" lesz, ha a fél banda a lépcsőn fog álldogálni. 11 nap van még addig, sztem szóljatok, hogy ez nem frankó...

Nem elég, hogy matematikailag gázos, de ha jön a pereputty, akkor ugye az autóról le is mondhat mindenki, mert a suli környékén eddig sem lehetett parkolni, de most az építkezések miatt pláne nem -> a díszes vendégsereg átgázol a nyóckeren + egy építkezési területen. PR rlz! :/

Azzal meg egyet tudok érteni, hogy ha egy zéró értelemmel bíró, évnyitónak nevezett halálf***át meg lehetett tartani a kisstadionban... (vagy vhol ott a Népstadion és Intézményei területén)

Tudom, kibic vagyok...de még így is gáznak érzem...nehogymá' ilyen lehetetlen legyen az AudMaxot lefoglalni, ehh.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap megpróbálok intézni valamit, mert nehogymá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 08 Szerda 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Feladtam. Képtelenség bárkit is elérni telefonon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 08 Szerda 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ha fel is vennék, ismerve a főiskolai viszonyokat, nem hiszem hogy azt mondanák hogy

"Á köszönjük hogy szólt, rögtön lefoglaljuk a kisstadiont, szóljanak mindenkinek hogy akkor ott lesz, így tényleg kényelmesebb lenne Önöknek"
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 08 Szerda 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem hercegnői hisztiből, hanem jól megalapozott érvekkel, a legjobb modoromban kérném meg őket, hogy tegyenek valamit. Nem hiszem, hogy süket fülekre találna. Személyesen kellene bemenni, de ahhoz ki kellene deríteni, hogy ki az illetékes. Ja, és dolgozom, emiatt pedig nem vennék ki szabit. Szal várom a sültgalambot.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 09 Csütörtök 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De úgy látom, senkit sem érdekel a dolog.... Rolling Eyes
Kár volt úgy aggódni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 09 Csütörtök 15:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fő gond az, hogy sokan dolgozunk, így nem igazán tudunk iskolai ügyeket intézni. Sad
Pedig igény biztosan lenne arra, hogy egy normális helyen tartsuk meg a diplomaosztót. A gond az, hogy a sulit (vagy egy illetékest) telefonon elérni tényleg szinte lehetetlen, e-mail-ről meg már ne is beszéljünk. Pfff.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 09 Csütörtök 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát akkor marad a nyomorult díszterem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 14 Kedd 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv! Nándi (Tóth) és Marci (Mlinárik) mail címét meg tudná adni vki? Előre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 15 Szerda 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://gazdinfo.hu/privat/gazdinfo/allamvizsga2006.zip

Mlinárik Marci volt olyan rendes és ezt a pár képet átküldte. Vigyétek Smile


A hozzászólás legutóbb wlaszi által 2006 Feb. 16 Csütörtök 10:11-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
5 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.