Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vállalati Információs Rendszerek (IR)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 06 Hétfő 21:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
alohamate írta:
Reggelt!

Pénteki óbudai móka lesz az IR idén is vagy netán van valami változás?


az előadás igen (péntek reggel 8-tól), a gyakorlatot nem tudom (őszintén szólva azt nem néztem meg a TO-n kiragasztott órarendben...)



köszi...akkor majd holnap lecsekkolom a TO-n...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Gomez0



Csatlakozott: 2005.05.03. Kedd 0:15
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Kocsma (Teke, Krudy)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 11:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én értettem félre valamit, vagy tényleg lehet, hogy Tavaszmezőben lesznek a gyakok? VAgy lehet erről tudni valamit? Engem egy csöppet idegesít, hogy nem lehet tudni, hogy hogy vannak a gyakorlatok, meg mi az, hogy négy gyakorlat egymás után van (úgy, hogy hetente egynek kéne lennie)?
Főleg, hogy mivel kint leszek egész pénteken Óbudán, ezért csak csütörtökön tudom fölvenni a közg II. gyakot 11:20tól, addigra vissza kéne érnem Tavaszmezőre. Confused Confused Confused Confused Evil or Very Mad Evil or Very Mad Confused Confused Mad Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Peterson



Csatlakozott: 2006.02.06. Hétfő 10:49
Hozzászólások: 83
Tartózkodási hely: Iskola (is)

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 08 Szerda 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
A To ajtón lévő órarenden ez van:
Csütörtök 8tól 11ig gyak,(?) óbuda 1.14
Péntek 8tól 10ig előadás, óbuda f05
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
lkmano



Csatlakozott: 2006.02.10. Péntek 7:20
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 10 Péntek 07:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A VIR-ről tud valaki valamit?
Például,hogy mikor és hol van az előadás-szóval tényleg igaz-e, ami az órarendbe van?
És mi van a gyakorlattal?Hol a helyszín, és ki melyik csoportba tartozik?

Gondoltam ma már betévedek a suliba,hogy végig üljek egy órát,de nincs semmi info ezekről a dolgokról! Cool

Előre is kösz az infót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 10 Péntek 08:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lkmano írta:
Sziasztok!

A VIR-ről tud valaki valamit?
Például,hogy mikor és hol van az előadás-szóval tényleg igaz-e, ami az órarendbe van?
És mi van a gyakorlattal?Hol a helyszín, és ki melyik csoportba tartozik?

Gondoltam ma már betévedek a suliba,hogy végig üljek egy órát,de nincs semmi info ezekről a dolgokról! Cool

Előre is kösz az infót!


először döntsük el, melyik tárgyra gondolsz Smile a vállalati info.rendszereket Holyinka tartja és közvetlenül a módszertani szigorlat után következik. ennek az előadásai helyesen vannak a kari honlapon található órarendben (péntek 8:00-10:00 F05)

a vezetői információs rendszerek nevű tárgy a vége az óbudai informatikai tanulmányoknak, előfeltétele az intergrált info.rendszerek és az számvitel szigorlat is. az előadásai csütörtökön 16:20-17:50-ig vannak az AudMax-ban.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 09 Kedd 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Szerintetek ha a zh (html rész) eredményeknél oda van írva a neptun kódom mellé hogy ok+ nem vette fel ezt a tantárgyat az mit jelenthet? Smile
Mert én felvettem a tárgyat, elméleti és labor részére is fel vagyok jelentkezve, szal nem értem miért írta oda. Rajtam kívül asszem még 2 embernek van így. Nem tudjátok mit jelenthet ez? Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 09 Kedd 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
Üdv!

Szerintetek ha a zh (html rész) eredményeknél oda van írva a neptun kódom mellé hogy ok+ nem vette fel ezt a tantárgyat az mit jelenthet? Smile
Mert én felvettem a tárgyat, elméleti és labor részére is fel vagyok jelentkezve, szal nem értem miért írta oda. Rajtam kívül asszem még 2 embernek van így. Nem tudjátok mit jelenthet ez? Smile


passzolok, szerintem egyeztess Schmuck Balázzsal (NIK neptun-rendszergazda). az elérhetőségeit megtalálod a NIK oldalán.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 09 Kedd 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

passzolok, szerintem egyeztess Schmuck Balázzsal (NIK neptun-rendszergazda). az elérhetőségeit megtalálod a NIK oldalán.


Thx. Írtam előbb egy emailt Sziklai Zsoltnak, hátha ő is meg tudja oldani...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 09 Kedd 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megérkezett a válasz Sziklai Tanár Úrtól, idézem:

"eddig nem láttalak de már igen, akkor nincs semmi baj"

Szóval az a két ember is keresse meg őt emailben szerintem, akinek hasonló van a neve mellé írva ( szikali pont zsolt kukac nik pont bmf pont hu )

szerk.: most nézem csak, kijavította náluk is Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 10 Szerda 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hülye kérdés Smile :

gyak zh-k után lesznek még gyakorlatok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 22 Hétfő 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó hogy a 3 közül egyikse tudja normálisan elmondani hogy a jegybeiratás hogyan történik. Az biztos hogy vizsgaidőpontokban kell menni de hogy fel kell-e jelentkezni vagy sem, az még kérdéses.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Máj. 22 Hétfő 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Petya írta:
De jó hogy a 3 közül egyikse tudja normálisan elmondani hogy a jegybeiratás hogyan történik. Az biztos hogy vizsgaidőpontokban kell menni de hogy fel kell-e jelentkezni vagy sem, az még kérdéses.


szvsz elvárják, hogy a másodévesek már tudják, ha egy tárgy követelménye vizsga, akkor arra jelentkezni kell (különben nem tudják majd beírni a jegyet a neptunba).

szóval info.rendszerekből vegyétek fel az egyik vizsgaidőpontot, aztán valamikor keressétek meg Holyinkát, hogy írja be a jegyet (az sem árt, ha meg tudod neki mondani, hogy melyik időpontra jelentkeztél...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Funk



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 16:29
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: balassagyarmat

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 05 Hétfő 21:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

IR ből ha másodszor megyek zht pótolni (20.án) akkor kell valamilyen IV díjat fizetni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 06 Kedd 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Funk írta:
IR ből ha másodszor megyek zht pótolni (20.án) akkor kell valamilyen IV díjat fizetni?


Zh pótlásért szerintem nem IV díjat kell hanem Különeljárási díjat, azon belül is aláíráspótlást a megfelelő tárgyból.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 06 Kedd 23:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
Funk írta:
IR ből ha másodszor megyek zht pótolni (20.án) akkor kell valamilyen IV díjat fizetni?


Zh pótlásért szerintem nem IV díjat kell hanem Különeljárási díjat, azon belül is aláíráspótlást a megfelelő tárgyból.


ok, ezt tisztázzuk. ha Holyinkához mész írni, akkor az UV, mert az IR vizsgás tárgy. az egy másik dolog, hogy a két, szorgalmi időszakban írt zh-val lehetett megajánlott jegyet szerezni. szóval ha ebből fogsz írni (gyakorlatilag harmadszor próbálkozol, ha figyelembe vesszük a szorgalmi időszakban írt két zh-t is), akkor elvileg az új szabályok szerint (még) nem kell fizetned (feltéve hogy nem értettem félre, amit írtál és ez lesz a második alkalom a vizsgaidőszakban, amikor mész)

ha a Sziklai-féle html-legos gyakorlatot kell újraírnod, az a zh-pótlás. bár azt nem igazán értem, hogy abból hogy' tudna bárki is megbukni...

egyébként meg ha nagyon nem tudjátok eldönteni, hogy kell vagy nem kell fizetni, kérdezzétek Schmuck Balázst. ő tudni fogja.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 3 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.