Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 16 Csütörtök 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
http://gazdinfo.hu/privat/gazdinfo/allamvizsga2006.zip

Mlinárik Marci volt olyan rendes és ezt a pár képet átküldte. Vigyétek Smile


Nagyon helyesek vagytok, kár hogy mi nem lehettünk ott. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
merkur



Csatlakozott: 2004.03.16. Kedd 1:00
Hozzászólások: 65

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 19 Vasárnap 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy van e valami elintéznivaló bármivel is kapcsolatosan azoknak akik most januárban diplomáztak.
Diplomát kézhez nem kaptam, ugyhogy majd a nyelvvizsgát kell egyszer bemutatnom, de egyéb dolog esetleg??

Előre is kösziiii!
És Mindenkinek Sok Sikert az Életben!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 19 Vasárnap 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A gazdinfo.hu minden adminja nevében ezúton köszönöm, hogy a diplomaosztón Lágler Krisztián megemlítette beszédében az internet eme kis zugát.

Igazából az érdem a Tiétek, mivel az oldalt Ti tettétek értékessé a beküldött hírekkel és anyagokkal.
Kívánom, hogy a életben ehhez hasonló módon tudjatok értéket teremteni a semmibe, mivel szerintem ez maga sikeresség.

Kívánom még, hogy miként minden út Rómába vezet és minden folyó a tengerbe folyik, úgy gyűljünk össze egy nem is olyan távoli jövőben valahol ott fent a vezető posztoknál

Szevasztok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérdés a frissdiplomásokhoz: az indexet nem kapjuk meg? Eddig akárhány diplomaosztón voltam, mindig odaadták azt is!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 14:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Kérdés a frissdiplomásokhoz: az indexet nem kapjuk meg? Eddig akárhány diplomaosztón voltam, mindig odaadták azt is!


Ez a kérdés bennem is felmerült, mert én is úgy tudtam, hogy az index a diplomával együtt kerül átadásra. Nálunk ez megint elmaradt ... míly meglepő.
A héten - ha eljutok a TO-hoz - erre mindenféleképpen rákérdezek majd, mert aki továbbtanul (esetleg hasonló körben), annak szüksége lehet/van az indexre (tantárgy alóli felmentés kéréséhez).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 16:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Katica írta:
cattish írta:
Kérdés a frissdiplomásokhoz: az indexet nem kapjuk meg? Eddig akárhány diplomaosztón voltam, mindig odaadták azt is!


Ez a kérdés bennem is felmerült, mert én is úgy tudtam, hogy az index a diplomával együtt kerül átadásra. Nálunk ez megint elmaradt ... míly meglepő.
A héten - ha eljutok a TO-hoz - erre mindenféleképpen rákérdezek majd, mert aki továbbtanul (esetleg hasonló körben), annak szüksége lehet/van az indexre (tantárgy alóli felmentés kéréséhez).


én tapasztaltam már olyat is (ELTE), hogy a diplomaosztó után néhány héttel, postán küldték ki az indexet. arról nincs info, hogy a korábbi években ez hogy volt?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok mindenkinek, aki megkapta szombaton a diplomáját. Használjátok okosan. Smile

Amikor én kiiratkoztam menedzser szakról, akkor postán küldték ki az indexemet. Lehet, h most is így fogják megoldani a dolgot. Postaköltség nem számít. Biztos van pénz dögivel. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 19:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg a diákunk meddig érvényes? Alig várom már hogy felnőtt bérletet vehessek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bodzsarb írta:
Tényleg a diákunk meddig érvényes? Alig várom már hogy felnőtt bérletet vehessek...


bizonyos (meg nem erősített) hírek szerint az őszi féléves matricákkal március 31-ig lehet használni a diákigazolványokat.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bodzsarb írta:
diákunk meddig érvényes?
március 31-ig


nem febr. 28?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 20 Hétfő 21:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Slam írta:
aramoro írta:
bodzsarb írta:
diákunk meddig érvényes?
március 31-ig


nem febr. 28?


én úgy hallottam, hogy jövő hónap végéig. mindenesetre akkor most hangsúlyoznám, hogy ez nem hivatalos info (bár szvsz nem hinném, hogy a következő 8 nap alatt megkapnánk az új matricákat...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21 Kedd 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi a felvilágosítást!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Katica



Csatlakozott: 2005.09.28. Szerda 10:44
Hozzászólások: 52
Tartózkodási hely: hol itt, hol ott

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21 Kedd 14:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két jó hír:

1. A diákigazolványok március 31-ig érvényesek. Very Happy Az OM honlapját böngészve az alábbi linket találtam ezzel kapcsolatban.
http://net.jogtar.hu/jr/gen/getdoc.cgi?docid=a0500017.kor

2. Ma voltam bent a TO-n, s azt mondták, megpróbálják most hétvégén kiküldeni az indexeket minden érintettnek, úgyhogy emiatt nem kell bemenni a suliba, illetve hamarosan akkor kézhez is kapjuk.

További sok sikert kívánok minden lediplomázott gazdinfósnak. Smile És természetesen a többieknek is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21 Kedd 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm az infot mindenkinek!

Még egy kérdés: A diplomaosztó előtt kérdeztem a TO-n hogy mi van az adóigazolásokkal? Mert gondolom mindenki tudja, hogy az ösztöndíj adómentes de adóalapot növelő tétel, így fel kell tüntetni az adóbevallásban (Persze csak ha volt 2005-ben adóköteles jövedelmed)

A lényeg azt mondták, hogy kiküldik/küldték mindenkinek, én még nem kaptam semmit, ha vki igen akkor jelezze please!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 21 Kedd 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Habár én nem most államvizsgáztam, nekem már egy hete kipostázták.

Először bementem a TO-ra, ahol a nőci persze nem találta az enyémet. Erre mondta, hogy beszéljek Norbival. Bementem hozzá, és kb. negyed óra mulva ki is nyomatatta. Másnap ott volt a postámba.

Szal szerintem ha van időtök, akkor menjetek be érte a suliba, de előtte mindenképp telefonáljatok be.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.