Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát..ez a 12es infós tétel...ezzel nem tudom mi lesz..meg a 9es, 10es 13assal se:) De ehhez a 12eshez ti mit tanultatok? Vagy azt senki nem tervezi kihúzni?

A többivel nem lesz gond. Ja, és a 18ast szeretném húzni:) Vagy az első 9ből valamelyiket.
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 19:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát mindenképp lesz beszámoló! Persze remélem csak jókat fogunk mondani Smile
_________________
Üdv: Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ebben én is nagyon reménykedem....jó lenne már túl lenni rajta....főleg így, hogy holnapra már hőségriadót akarnak elrendelni....baromi jó lesz ülni abban a baromi meleg teremben klíma és levegő nélkül.


a legjobb körülmények egy államvizsgához! Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 20:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

... számold hozzá, hogy öltönyben leszünk
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 26 Hétfő 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

beleszámoltam azt is...meg azt is, hogy fel leszünk pörgetve ezerrel....

hát, szép kis menet lesz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Mi van olyankor ha az ember leblokkol és a papírra semmit nem tud írni...????


Olyan nem lesz. Ebben biztos vagyok!

Csigalom, nyugavér!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jajj, most nézem, egy csoport már túl van az egészen, írjatok!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lenne egy olyan kérésem a most államvizsgázókhoz, hogy akinek van kapacitása, az legyen olyan jó és írja le, milyen tételt húzott és a gazdinfon található jegyzet mennyire volt jó (vagy nem jó) ehhez a tételhez. előre is kösz
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor én üdvözölhetem először a kedves közgazdász kollégákat!

MEGVAN!!! Very Happy

és, hogy a kérdésekre is válaszoljak. A gazdinfós tételek teljesen elegek voltak a felkészüléshez. A pénzügyi tételeknél kell kiegészíteni az aktualitásokkal, de amúgy jók.

A vizsga pedig....Smile

annyit mondok, hogy mindenki nagyon segítőkész volt, felpörgették az eseményeket, szóval 11:10 körül már tudtuk az eredményeket is. Tényleg nem arra kíváncsiak a vizsgáztatók, hogy mit nem tudsz, hanem arra, hogy mi igen. Szerintem nem fog senki megbukni idén sem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

fél 10 körül értem oda, mert akartam, hogy sokat kelljen várnom.
de utolsó lettem, már mehettem is egyből be.
rendesek voltak a tanárok, sikerült mindenkinek. fél12-re már az eredmény is megvolt. 3 és 4,8 között ingadoztak a végeredmények
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 13:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Deko írta:

annyit mondok, hogy mindenki nagyon segítőkész volt, felpörgették az eseményeket, szóval 11:10 körül már tudtuk az eredményeket is. Tényleg nem arra kíváncsiak a vizsgáztatók, hogy mit nem tudsz, hanem arra, hogy mi igen. Szerintem nem fog senki megbukni idén sem Smile


Ugye megmondtam? Ügyik vagytok, azért nem kis teljesítmény van most mögöttetek!!! Bulizzatok helyettem is egy jót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
???



Csatlakozott: 2005.06.20. Hétfő 21:18
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Grat mindenkinek!

Az aktuális eseményekkel való kiegészítés alatt mit értetek?
Erről lemaradtam.

Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GRATULÁLOK MINDENKINEK A SIKERES ÁLLAMVIZSGÁHOZ!!! Smile Smile Smile


Kicsit irigyellek benneteket, mert már túl vagytok rajta, nekem és még 14 sorstársamnak 1 napot kell várni rá!!!


Készüljetek a holnap estére!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pappné mondta, hogy olyan aktuális eseményeket nézzünk mindegyik tételhez, hogy ki a Világbank elnöke, mennyi az MNB kamatlába, mennyi a költségvetés hiánya, stb...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Jún. 27 Kedd 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gazdinf írta:
Pappné mondta, hogy olyan aktuális eseményeket nézzünk mindegyik tételhez, hogy ki a Világbank elnöke, mennyi az MNB kamatlába, mennyi a költségvetés hiánya, stb...


Az utolsót nem nehéz megmondani, a csapból is az folyik. (és nem víz)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
16 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.