Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
SAP
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 04 Péntek 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
aramoro írta:
Schmuck Balázstól származó információk szerint (ezúton is köszönet neki, hogy a nyár közepén is hajlandó az ilyen agymenéseimmel foglalkozni) az őszi félév SAP kurzusa csütörtökönként lesz megtartva 18:00-tól 21:10-ig a 1.15-ös laborban Óbudán, a Bécsi úti épületben.

A kurzus indulásához minimum 14 lelkes (és álmatlanságban szenvedő) önként jelentkező szükséges.


én szeretném ha 21:10-kor kezdődne...

Tudom, köcsögség beszólni, de muszáj mindig sz*pni? Vagy a bögre kávé a cég ajándéka? Mindegy már megszoktam...max ott alszom a koliban Razz


Alapvetően igazad van (én is erre gondoltam először), de azt is vegyük figyelembe, hogy a lelkes SAP-fanok jelentős hányada gyakorlati féléven lesz, vagyis átlagosan délután 5-ig dolgozni fognak (fogunk) valahol és ezért az óra nem kerülhet korábbi időpontra.

Másik megoldás lehetne, hogy arra a napra kerül, amikor amúgy is a Tavaszmezőben leszünk és nem a gyakhelyen, de a tavalyi tapasztalatok ezzel kapcsolatban sem túl jók (lásd Költségelemzés és kalkuláció délutáni-esti órái). Azt meg majd' mindannyian tudjuk, hogy milyen kommunikáció van (vagy nincs) a karok között...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 04 Péntek 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

értem, értem...csak itthon már egyre nehezebben hiszik el, hogy nappali tagozatra járok Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 04 Péntek 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
értem, értem...csak itthon már egyre nehezebben hiszik el, hogy nappali tagozatra járok Razz


majd fogják, amikor februárban reggel 8-ra fogsz kijárni Holyinkához Óbudára...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 07 Hétfő 09:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már több mint egy éve hegesztem az SBO-t mint fejlesztő-tanácsadó, nagyon kíváncsi vagyok mit fognak nektek tanítani, mennyi lesz a marketing bullshit és a valós tudás, úgyhogy számoljatok be részletesen. Most majd tényleg kijön hogy mennyi köze van az oktatásnak a valósághoz.

üdv. Bence
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Krécia



Csatlakozott: 2004.10.17. Vasárnap 13:57
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 25 Péntek 09:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Engem is érdekelne a kurzus, már régóta vártam az indulását…Smile Ezen idő alatt azonban az elmúlt félévben sikeresen végeztem, szerintetek megoldható, h. ennek ellenére járhassak az órákra?
Kitől tudnék erre biztos választ kapni (Holyinka, Schmuck..)?

Köszi a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 25 Péntek 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krécia írta:
Sziasztok!

Engem is érdekelne a kurzus, már régóta vártam az indulását…Smile Ezen idő alatt azonban az elmúlt félévben sikeresen végeztem, szerintetek megoldható, h. ennek ellenére járhassak az órákra?
Kitől tudnék erre biztos választ kapni (Holyinka, Schmuck..)?

Köszi a segítséget!


szvsz ez azon múlik, hogy lesz-e üres hely a gépteremben. Mivel a NIK épületében lévő laborok jó nagyok, a mi létszámunk meg jó kicsi, a kurzus időpontja meg egy horror, kétlem, hogy ez előfordulna. Bár lehet, hogy van valahol egy minilabor.

Amúgy szerintem Holyinka, de ha így hivatalosan rákérdezel nála, akkor hivatalosan azt kell(ene) mondania, hogy nem...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Krécia



Csatlakozott: 2004.10.17. Vasárnap 13:57
Hozzászólások: 9

HozzászólásElküldve: 2006 Aug. 25 Péntek 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi az infot... Smile Remélem akkor nem lelnek rá egy minilaborra...Smile Az időpont gondolom a gyakorlati félévesek miatt alakult így, ami nekem csak pozitívum, hisz én is dolgozok. Smile Lehet tudni, h. eddig hány jelentkező van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 01 Péntek 13:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jelentem a tárgy meghírdetésre került a neptunban. a szabadon választható tárgyak között kell kikeresni a NSTBO1SVNK kódú tárgyat (az 544/731-es oldalon van). 4 kredit, követelménye félévközi jegy, felelőse Holyinka tanár úr. időpontját lásd fent. az előkövetelménylistája elég tetszetős, de nekem nem volt kedvem kibogarászni, hogy melyik tárgyak lehetnek. talán van olyan elvetemült, akinek lesz, elrettentésképp becopy-paste-ozom ide Smile

Kód:
Végső követelmény:   (TárgyEredmény( "NAIMS3IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS3IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSMS3INNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS3IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS3IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSMS1SNNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 ) ÉS ( TárgyEredmény( "NAISS1IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSSS1INNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSSS1SNNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 )

Előkövetelmény:   (TárgyEredmény( "NAIMS3IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS3IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSMS3INNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS3IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS3IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSMS1SNNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAIMS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTMS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 ) ÉS ( TárgyEredmény( "NAISS1IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1IAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSSS1INNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1SAEK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NAISS1IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1IANK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NMSSS1SNNK" , "jegy" , _ ) >= 2 VAGY TárgyEredmény( "NSTSS1SANK" , "jegy" , _ ) >= 2 )


a max. létszám neptun szerint 22 fő, jelen állás szerint ez már tele van nik-esekkel, de majd kedden kiderül, hogy fel lehet-e venni így is (ma beszéltem Schmuck Balázzsal és nem említette, hogy ez gondot jelentene... ha mégis, akkor majd letárgyaljuk vele Smile)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 05 Kedd 09:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a felmerült aggályok (mely szerint nekünk nincs olyan tárgyunk, ami megfelelne az SAP előkövetelmény-ellenőzésen) beigazolódtak, úgyhogy a lehető leggyorsabban írok Schmuck Balázsnak, hogy legyen szíves lépni az ügyben. a fejleményekről majd beszámolok.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
szeva



Csatlakozott: 2005.12.20. Kedd 16:04
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 08:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
a felmerült aggályok (mely szerint nekünk nincs olyan tárgyunk, ami megfelelne az SAP előkövetelmény-ellenőzésen) beigazolódtak, úgyhogy a lehető leggyorsabban írok Schmuck Balázsnak, hogy legyen szíves lépni az ügyben. a fejleményekről majd beszámolok.



Szia Aramoro!

Sikerült valamit intézni, eltudtad érni Schmuck Balázst? Question Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fril



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 10:23
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Múlt félév végén megkérdeztem Holyinkát, és nekem azt mondta, hogy külön gazdinfósoknak engedélyezték az SAP-t, és már szólt is a TO-nkanak, szóval onnantól kezdve ezt ők intézik. Erre tegnap a TO-nk úgy reagált, hogy ők nem tudják, beszéljek Végh Norbival, akit ugye ilyenkor nem lehet elérni. Szóval... Aramoro, asszem innentől a te feladatod, talán te könnyebben el tudod érni őt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szeva írta:
aramoro írta:
a felmerült aggályok (mely szerint nekünk nincs olyan tárgyunk, ami megfelelne az SAP előkövetelmény-ellenőzésen) beigazolódtak, úgyhogy a lehető leggyorsabban írok Schmuck Balázsnak, hogy legyen szíves lépni az ügyben. a fejleményekről majd beszámolok.



Szia Aramoro!

Sikerült valamit intézni, eltudtad érni Schmuck Balázst? Question Question


tegnap írtam neki, most várom a választ. újabb info szerint Norbi esetleg átmegy a nikre és beszél Balázzsal. talán így lesz vmi a dologból. amint van fejlemény, természetesen azonnal kiírom (ha gépközelbe kerülök).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 10:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

új info: mivel a nik-en sem tudják feltámasztani a neptunt, ezért Schmuck Balázs azt kéri, hogy írjuk össze, kik jönnének SAP-re. szóval akiket érdekel még a dolog (a késői időpont ellenére is), azok szíveskedjenek küldeni nekem egy e-mailt a pongraczp () gazdinfo ! hu-ra a nevükkel és neptun-kódjukkal.

szolgálati közlemény: ezt a címemet sajnos csak este 6 után ill. reggel 8 előtt (+ hétvégén) fogom tudni használni egy ideig, mivel a munkahelyemen tiltják a webmail-hez szükséges portot.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor ha a többi tárgyat felvettem, leadhatom az indexet, majd beírják a to-n ha sikerült alkotni valamit az SAP-val?
Vagy jövőhéten is le lehet adni az indexet gond nélkül a reghét hosszabbítás miatt?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Akkor ha a többi tárgyat felvettem, leadhatom az indexet, majd beírják a to-n ha sikerült alkotni valamit az SAP-val?
Vagy jövőhéten is le lehet adni az indexet gond nélkül a reghét hosszabbítás miatt?


szvsz le lehet. Egyiknek a másik nélkül sok értelme nem volna.
Mindettől függetlenül utólag kikunyizni szerintem neccesebb, mint egy késedelmes leadás 2000 HUF-ját megkockáztatni.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 21 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 19, 20, 21  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.