Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na most jól összekavartatok azzal kapcsolatban, hogy kit válasszak tanárnak!!

Szerintem Holyinka arra hivatkozva, hogy nem ért hozzá nem igazán fogja elvállalni a dolgot. Másfelől én úgy vettemészre, hogy ő nem lelkesedik az ilyen dolgokért, de ha rosszul ismertem meg akkor javtsatok ki, mert nem tudom, hogy milyen lehet konzulensnek.

bigPityunál már volt valakinek konzulens, nem azt mondta, hogy szörnyű volt, bár gondolom tőle sok segitséget nemkap az ember.

Farkas meg....Hát....őt igazából eddig számtásbasem vettem, de én nem lobbizni szeretnék.

Aramoro: hogy érted azt, hogy a témaválasztás elég fajsúlyosnak tűnik?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:29    Hozzászólás témája: Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2006 Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi elő tudnád vhonnan szedni Várnai Sarolta számát?....jó lenne tudni h vállal-e szakdolit,vagy ha nem akkor a nála kiírt témát másnál is be lehetne-e dobni. Ha jól tudom két hét múlva le kell adni az ezzel kapcsolatos papírokat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:35    Hozzászólás témája: Re: Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2006 Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Wlaszi elő tudnád vhonnan szedni Várnai Sarolta számát?....jó lenne tudni h vállal-e szakdolit,vagy ha nem akkor a nála kiírt témát másnál is be lehetne-e dobni. Ha jól tudom két hét múlva le kell adni az ezzel kapcsolatos papírokat.


keresem...keresem. Amúgy az előbb hülyeséget írtam: varnais kukac...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
Na most jól összekavartatok azzal kapcsolatban, hogy kit válasszak tanárnak!!

Szerintem Holyinka arra hivatkozva, hogy nem ért hozzá nem igazán fogja elvállalni a dolgot. Másfelől én úgy vettemészre, hogy ő nem lelkesedik az ilyen dolgokért, de ha rosszul ismertem meg akkor javtsatok ki, mert nem tudom, hogy milyen lehet konzulensnek.

bigPityunál már volt valakinek konzulens, nem azt mondta, hogy szörnyű volt, bár gondolom tőle sok segitséget nemkap az ember.

Farkas meg....Hát....őt igazából eddig számtásbasem vettem, de én nem lobbizni szeretnék.

Aramoro: hogy érted azt, hogy a témaválasztás elég fajsúlyosnak tűnik?


úgy értettem, hogy komoly, színvonalas diplomamunka lehetőségét érzem a témában, ami később adott esetben jelentős előny lehet az álláskeresésben is. hogy végülis mi lesz belőle, az szvsz nem kizárólag Tőled és a befektetett munkádtól fog függeni, hanem a konzulens felkészültségétől és hozzáállásától is, valamint attól, hogy milyen irányba terelget a kidolgozás során. persze ez szigorúan csak imho Smile

én továbbra is azt tudom javasolni, hogy kérdezd meg Holyinkát, még akkor is, ha valószínű, hogy ő nem fogja vállalni (azzal az indokkal, hogy nem ért hozzá). ellenben valószínűleg tud majd olyan nik-es tanárt javasolni, aki viszont kompetens a témában és ha megkeresed, talán vállalni is fog (most megint eszembe jutott, hogy alapvetően hátrányban vagyunk pl. a kandó, bánkis, nikes, rejtős kollégákhoz képest, mert minket informatikai téren senki nem érez a magáénak a főiskolán...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 06 Szerda 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bogi írta:
Nem akarok a rosszhír hozója lenni, de nemcsak a számvitel oktatásból üldözték el Ágit, hanem úgy néz ki, hogy az egész főiskolába beleunt.


ezt mondjuk nem is csodálom....aki ide jár/járt annak nem kell magyarázni, hogy miért.

Én már szerencsére végeztem......azt mondják, hogy egy idő után az emlékek megszépülnek.....nálam ez valahogy nincs így. Ha rossz kedvem van elég csak arra gondolnom, hogy nem találkozom többé HK-val....és egyből jobb kedvem lesz Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 00:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

Kicsit félve kérdezem meg, hogy Pappnéról ki mit hallott?
Én nem a meghírdetett témákból irnám, hanem saját ötletből, ugyhogy más pénzügyes tanár is szóba jöhet, de ki?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 07:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Hi!

Kicsit félve kérdezem meg, hogy Pappnéról ki mit hallott?
Én nem a meghírdetett témákból irnám, hanem saját ötletből, ugyhogy más pénzügyes tanár is szóba jöhet, de ki?


Tavaly egy jóbarátom nála írta, ahogy kivettem a szavaiból azt tanácsolná neked, hogy inkább ne Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Missygirl írta:
Hi!

Kicsit félve kérdezem meg, hogy Pappnéról ki mit hallott?
Én nem a meghírdetett témákból irnám, hanem saját ötletből, ugyhogy más pénzügyes tanár is szóba jöhet, de ki?


Tavaly egy jóbarátom nála írta, ahogy kivettem a szavaiból azt tanácsolná neked, hogy inkább ne Smile


Hát igen ez várható volt. Crying or Very sad
de akkor kit lehet még felkérni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lkmano



Csatlakozott: 2006.02.10. Péntek 7:20
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Úgy érzem követem az eseményeket,de most lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva Rolling Eyes , így kérek egy kis segítséget!

Ki vannak már hírdetve a szakdolgozat témák?

Ha igen akkor hol keressem?

Előre is köszönöm a választ!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 07 Csütörtök 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lkmano írta:
Sziasztok!

Úgy érzem követem az eseményeket,de most lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva Rolling Eyes , így kérek egy kis segítséget!

Ki vannak már hírdetve a szakdolgozat témák?

Ha igen akkor hol keressem?

Előre is köszönöm a választ!


Még nem tudok róla, de hétfőn úgyis bemegyek és megnézem neked a faliújságon...esetleg ha összefutok valami illetékessel a folyosón megkérdezem.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
agent



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 20:20
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Holdbázis

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 08 Péntek 00:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lkmano írta:
Sziasztok!

Úgy érzem követem az eseményeket,de most lehet, hogy egy kicsit le vagyok maradva Rolling Eyes , így kérek egy kis segítséget!

Ki vannak már hírdetve a szakdolgozat témák?

Ha igen akkor hol keressem?

Előre is köszönöm a választ!


Van már kint a Tavaszmezőben a faliújságon egy lista, de asszem dátum nélkül...
le is akartam már írni, de a másodiknál elfogyott a türelmem Cool
_________________
..::A muszáJ az pontos jé::..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 11 Hétfő 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítség!!!!!
Ma bementem a gti-re, hogy leadjam a gyakféléves szerződésemet, erre elküldtek, hogy már lejárt a határidő, mennyek vissza jövőre.
Van valaki hasonló cipőben?
Tudtommamal tavaly volt aki csak a szorgalmi időszak 2-3 hetében szerzett gyakorlati helyet és nem volt vele semmi gond.
Akkor most miért szivatnak?
Tudja valki mi ilyenkor a tehendő? Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 11 Hétfő 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi! Nem értem mér' küldtek el a GTIről.Sokan csak szerdán adták le,akkor nem mondtak semmit,pedig elvileg az előző szorgalmi időszak vége volt a határidő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 11 Hétfő 15:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem tud vki segíteni: már 3 tanár utasított el szakdoga ugyben. Mi van akkor ha végképp nem találok konzulenst? Állítólag tavaly Kiss Mariann elvállalta azokat akiknek nem volt más és nem is szívózott nagyon. Tud vki erről vmit? Kiss Mariann elérhetősége?Email,tel...akármi, lehet h rákényszerülök.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rex



Csatlakozott: 2005.12.21. Szerda 20:10
Hozzászólások: 170

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 11 Hétfő 18:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Remélem tud vki segíteni: már 3 tanár utasított el szakdoga ugyben. Mi van akkor ha végképp nem találok konzulenst? Állítólag tavaly Kiss Mariann elvállalta azokat akiknek nem volt más és nem is szívózott nagyon. Tud vki erről vmit? Kiss Mariann elérhetősége?Email,tel...akármi, lehet h rákényszerülök.


Mi lenne a szakdoli címe/témája?
qqriq6 @ gmail . com
m1m1 @ freemail . hu
1qtya6 @ gmail . com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
16 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.