Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Végzős feladatok stb. / SZAKMAI GYAKORLAT 2008
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tud segíteni
Habár még nem tudtam beszélni Lhám Szilvivel, de érdekelne, ha most azt mondják a szakmai gyakos szerződésemre, hogy most már nem fogadják el, akkor ki lehet erre is kérni a méltányosságit?
És azt hogy kell és hol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rex írta:
rcsilla írta:
Remélem tud vki segíteni: már 3 tanár utasított el szakdoga ugyben. Mi van akkor ha végképp nem találok konzulenst? Állítólag tavaly Kiss Mariann elvállalta azokat akiknek nem volt más és nem is szívózott nagyon. Tud vki erről vmit? Kiss Mariann elérhetősége?Email,tel...akármi, lehet h rákényszerülök.


Mi lenne a szakdoli címe/témája?
qqriq6 @ gmail . com
m1m1 @ freemail . hu
1qtya6 @ gmail . com


Köszi az infókat? Mindegyik email cím él?
A szakdoli témája egy borászati cég fejlődése az EUhoz való csatlakozás óta.
Ha esetleg tud vki jobb tanárt,akihez lehetne fordulni plíííz segítsen,mert szorít a határidő Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A Ferenczi Éva tanárnőnek tujdja vki a mailcímét??

Köszi előre is!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Sziasztok!

A Ferenczi Éva tanárnőnek tujdja vki a mailcímét??

Köszi előre is!!


Boldizsár Heni tavaly nála írta a szakdoliját, nála érdeklődj ez ügyben:hboldizsar@betonut.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 12:10    Hozzászólás témája: Nemzetközi marketing Hozzászólás az előzmény idézésével

A nemzetközi marketing Neptun szerint hétfőn van(minden kurzus)...legalábbis az én órarendem szerint, ugyanakkor amit a kar honlapjára tettek fel: péntek reggel van. Most akkor mi van? Tud vki erről vmit? Lehet h hétfőn is és pénteken is van óra? Plíííz valaki....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bogi



Csatlakozott: 2006.05.05. Péntek 15:59
Hozzászólások: 23
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 12:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismeri valaki Horváth István tanár urat? Néhány szakdoli cím mellett szerepel az ő neve, de akárhogy erőltetem az agyam, nem esik le ki ő, mi ő... Mit tanított...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bogi írta:
Ismeri valaki Horváth István tanár urat? Néhány szakdoli cím mellett szerepel az ő neve, de akárhogy erőltetem az agyam, nem esik le ki ő, mi ő... Mit tanított...


nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel, de amennyire én tudom, nekünk 4 év alatt semmit nem tanított. talán a menedzserek többet tudnának mondani róla. nekem összesen annyi rémlik, hogy Pappnével van egy szobában a C épületben.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha jól tudom ő a menedzsereknek tartotta a közgázt...HOrváth I....de nem tuti.
Ferenczi Éva mailcíme valaki nem tudja?????
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 15:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
ha jól tudom ő a menedzsereknek tartotta a közgázt...HOrváth I....de nem tuti.
Ferenczi Éva mailcíme valaki nem tudja?????


ferenczi"pont"eva"kukac"kgk"pont"bmf"pont"hu

jó is az a bmf.hu-s telefonkönyv... Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 12 Kedd 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halló
Tudja valaki, mi akkor a tehendő ha szakmai gyakorlatot ebben a félévben nem tudom megcsinálni, szaros adminisztráció miatt.
Attól még a szakdolgozatomat megírhatom?

Még valami, azok akik ma voltak a Láhm Szilviánál, és abban a helyzetben vannak mint én hogy késtek a gyakhely szerződés leadásával, azoknak mit mondott, és mikorra várható döntés az ügyükben?
Rolling Eyes
Ugyanis nekem azt mondta, hogy írjam le hogy miért késtem a leadással, és majd ő méltányolja azt és majd, dönt, de hogy mikor azt nem mondt. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kis tapasztalatot kérnék.Horváth Katalin tanárnőröl tud vki vmit hogy milyen konzulensként?és hogy egyáltalán vállal-e....

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
kis tapasztalatot kérnék.Horváth Katalin tanárnőröl tud vki vmit hogy milyen konzulensként?és hogy egyáltalán vállal-e....

köszi


vállalni vállal, ebben a listában három téma szerepel a neve mellett, de elképzelhetőnek tartom, hogy egy jónak tartott saját témát is támogatna. arról, hogy konzulensként milyen, nincs infom.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 13 Szerda 15:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bogi írta:
Ismeri valaki Horváth István tanár urat? Néhány szakdoli cím mellett szerepel az ő neve, de akárhogy erőltetem az agyam, nem esik le ki ő, mi ő... Mit tanított...


nem vagy egyedül ezzel a kérdéssel, de amennyire én tudom, nekünk 4 év alatt semmit nem tanított. talán a menedzserek többet tudnának mondani róla. nekem összesen annyi rémlik, hogy Pappnével van egy szobában a C épületben.


Közgázt a műmeneknek én is úgy emlékszem. Ha jól emlékszem tanárként dicsérték, elég jónak tűnik.
_________________


Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Deko



Csatlakozott: 2005.06.07. Kedd 11:14
Hozzászólások: 181

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 14 Csütörtök 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
Tibi írta:
kis tapasztalatot kérnék.Horváth Katalin tanárnőröl tud vki vmit hogy milyen konzulensként?és hogy egyáltalán vállal-e....

köszi


vállalni vállal, ebben a listában három téma szerepel a neve mellett, de elképzelhetőnek tartom, hogy egy jónak tartott saját témát is támogatna. arról, hogy konzulensként milyen, nincs infom.


szerintem konzulensnek pont olyan jó lehet, mint tanárnak. bármikor ráér veled foglalkozni, mindig jól elmagyarázza a tananyagot és sosem kér lehetetlen dolgokat tőled......és persze sok szabadideje van, mert szerencsére nem sokan buknak nála, így nem kell kilóméteres sorokat végig várnod majd....


hajrá...

(a helyedben azért átgondolnám ezt a dolgot)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Szept. 14 Csütörtök 17:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom, hol tart a dilemma, hogy Várnai tanárnő vállal-e idén konzulensséget, de már eldőlt: ma kislánya született.

Ergo idén NEM vállal senkit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
17 / 36 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 34, 35, 36  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.