Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Meni tréning
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 08:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:

Ferenczi Éva 9:40es csoportja jövo héten ír úgy tudom. Gondolom a kiadott anyagból,de pénteken talán bovebbet is meg lehet tudni. Rolling Eyes


Most akkor ?
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 09:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
rcsilla írta:

Ferenczi Éva 9:40es csoportja jövo héten ír úgy tudom. Gondolom a kiadott anyagból,de pénteken talán bovebbet is meg lehet tudni. Rolling Eyes


Most akkor ?


Most akkor mi a kérdés????.....jövo héten zh. Mi nem világos Question Question Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 22 Szerda 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jövohéten írunk, a héten szituációs gyak lesz, mert két ember elore jelezte hogy nem tud jönni nyelvvizsga miatt
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 01 Péntek 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Akik már megírták Ferenczi Évánál a zh-t tárgyalástechnikából, azok megosztanák a többiekkel élményeiket, tapasztalataikat? A kiadott anyagot meg kell tanulni? Vagy gyakorlati lesz a dolog?
Minden info jól jöhet Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 15 Péntek 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiss Mariann tanárno tájékoztatása szerint a kalypso-s eredményekbol és a tárgyalástechnikából származtatott jegyek várhatóan a karácsonyi ünnepek után (nagyon esetleg már 24-én este) kerülnek majd fel a Neptunba.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 17 Vasárnap 22:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na van valakinek valami 5lete, hogy mekkora terjedelmu legyen a beadandó mu a Kiss Mariann tanárnonek ? Nem akarom túldolgozni magam túlságosan Smile Az az igazság, hogy elfelejtettem megkérdezni.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 02:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

saco írta:
Na van valakinek valami 5lete, hogy mekkora terjedelmu legyen a beadandó mu a Kiss Mariann tanárnonek ? Nem akarom túldolgozni magam túlságosan Smile Az az igazság, hogy elfelejtettem megkérdezni.


Mi megkérdeztük, ha jól emlékszem 5-6 oldalt mondott, de azt is mondta, hogy természetesen lehet használni jó sok táblázatot/grafikont, így a mennyiség viszonylag könnyen teljesítheto.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi !
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 14:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudja valaki, hogy a leckekönyvbe be vannak-e már írva a meni tréning jegyek Question vagy körözhetjük a tanárokat mi Question Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 15:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

rcsilla írta:
Nem tudja valaki, hogy a leckekönyvbe be vannak-e már írva a meni tréning jegyek Question vagy körözhetjük a tanárokat mi Question Confused


Ha az uzleti szimulaciod felev masodik feleben volt, akkor kizart, mert abbol meg nincs jegy ezeknek az embereknek, ha viszont az elso feleben, akkor nem tudom Smile

Amugy neked kiadtak az indexet, fel lehet venni? En azt az infot kaptam, hogy paran megprobaltak felvenni, es mivel vegzosok nem adtak ki nekik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 18 Hétfő 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy neked kiadtak az indexet, fel lehet venni? En azt az infot kaptam, hogy paran megprobaltak felvenni, es mivel vegzosok nem adtak ki nekik.[/quote]

én pénteken próbáltam felvenni az indexet, de csak azért nem adták ki mert a végzosöknek külön volt téve. Azt mondták h mától lehet felvenni. Majd ha lesz idom sorba állok Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20 Szerda 11:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A meni tréning jegyeket kivel kell beiratni Question ....Köszi Shocked
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20 Szerda 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ott kezdodik, hogy a társaság felének még nincs is jegye, de szerintem mivel végzosök vagyunk, nekünk a végzos tárgyakat majd a TO-n aláírják a tanárok.
Legalábbis ez jött le nekem abból, hogy tegnap mikor bementem a TO-ra, hogy felvegyem az indexemet a tesi beiratásához, megkérdezték, hogy miért akarom egyáltalán felvenni az indexem, majd mikor közöltem az okát, jelezték hogy ebben az esetben mihamarabb hozzam vissza és adjam le.

Ettol függetlenül ha valaki rendelkezik biztos infokkal, azt szivesen hallanank Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20 Szerda 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma voltam a TO-n és Csókáné azt mondta h jan.3-án o fogja beiratni a meni tréninget, váll. esettanulmányt stb....szóval elobb nem érdemes felvenni az indexet,de ha vki mégis felveszi minél elobb juttassa vissza a TO-ra. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 20 Szerda 14:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma vettem fel a TO-n az indexem és a meni tréninghez be volt írva egy 5ös,pedig elvileg a 7en még le kell adni egy prezentációt... Shocked
Nem vágom....Vagy lehet a váll.i esettanulmány lett beaírva és azt írták rosszh helyre??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.