Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Számvitel 1.
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wiccky



Csatlakozott: 2005.10.09. Vasárnap 23:52
Hozzászólások: 22
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 07 Vasárnap 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NA gratulálok akkor Neked! Smile Sztem is megérte az izgalmakat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 12 Péntek 22:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen, ez a számvitel szóbeli is olyan, mint a lutri: ha olyan kérdést kapsz, mázlid van. Én speciel szóbeliztem... rettegtem, hogy mi lesz. Bementem, és mit kérdezett: immateriális javak, mire nem lehet ÉCS-t elszámolni. Rögtön elsoroltam, és fél perc múlva kinn is voltam. De ha mást kérdez meghasaltam volna Sad

Rendes dolog, hogy ad lehetoséget szóbelizni, de volt olyan vki, akinek (ha jól emlékszem) 50 pontja volt (vagy 51, mindegy is, a lényeg, h. pont határon volt), ot nem hívta szóbelizni, viszont egy srácot, akinek 53 pontja volt igen. Mert ugye rosszul teljesítette az elméletet...

A mostani szigorlat szóbelizoket sem írigylem Crying or Very sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
4 / 4 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.