Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 15 Hétfő 13:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt esetleg valaki tudja, hogy az ilyen konzultációk keretében mégis mirol szokott szó lenni, csak azért, hogy van-e értelme elmenni rá.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 15 Hétfő 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
Azt esetleg valaki tudja, hogy az ilyen konzultációk keretében mégis mirol szokott szó lenni, csak azért, hogy van-e értelme elmenni rá.


elsosorban a problémás tételeket lehet boncolgatni a tanárokkal, illetve itt szokták megnyugtatni az izgulósabb kolleginákat/kollégákat, hogy azért az államvizsga nem egy számvitel szigorlat kategóriájú, "sokan elvéreznek"-jellegu esemény. továbbá fél éve itt jelentették be, hogy egyes tételek a korábbiakkal ellentétben nem lesznek az államvizsgán (ha jól emlékszem, júniusban talán a 18-as pénzügyes tétel került ki, de ez nem 100%).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 15 Hétfő 14:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

elsosorban a problémás tételeket lehet boncolgatni a tanárokkal, illetve itt szokták megnyugtatni az izgulósabb kolleginákat/kollégákat, hogy azért az államvizsga nem egy számvitel szigorlat kategóriájú, "sokan elvéreznek"-jellegu esemény. továbbá fél éve itt jelentették be, hogy egyes tételek a korábbiakkal ellentétben nem lesznek az államvizsgán (ha jól emlékszem, júniusban talán a 18-as pénzügyes tétel került ki, de ez nem 100%).


Na, hátha az a tétel, meg a termelés menedzsmentes tétel kikerülne a listáról idén, hát az nem volna rossz. Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Emellett annak (ugyan kétlem, hogy lenne ilyen ember), aki nem látta volna a bírálója által készített bírálatot mielott leadta volna, illetve az azon feltett kérdéseket, megtekintheti azt 22-én 8-13-ig a titkárságon.

És ha mondjuk én vidéken vok most,és nem tudok felmenni megnézni a bírálatom meg a kérdéseket,akkor telefonon is megmondják vajon???Ezért nincs kedvem 300km-t utazni...Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Emellett annak (ugyan kétlem, hogy lenne ilyen ember), aki nem látta volna a bírálója által készített bírálatot mielott leadta volna, illetve az azon feltett kérdéseket, megtekintheti azt 22-én 8-13-ig a titkárságon.

És ha mondjuk én vidéken vok most,és nem tudok felmenni megnézni a bírálatom meg a kérdéseket,akkor telefonon is megmondják vajon???Ezért nincs kedvem 300km-t utazni...Sad


Szeintem kérd meg a bírálódat, hogy küldje el a bírálatot a kérdésekkel együtt Wink .......ha jól sejtem ez a bevett szokás Surprised
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos én nekem a suli jelölt ki valakit bírálónak. És 22-én dolgozok ugyhogy nem tudok bemenni a suliba. Most akkor mi a teendo?

Egyébként a tavalyi államvizsgázóktól azt hallottam, hogy nem is kérdeznek a szakdogáról semmit, a ppt-t se kell bemutatni, inkább a gykorlati helyel kapcsolatban tesznek fel kérdésekt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 17 Szerda 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Amugy szerintem ha valoban te irtad a szakdogadat (es eros a gyanum, hogy nalunk nem fordult elo olyan, hogy valaki megiratta volna erre szakosodott vallalkozassal), nem hiszem hogy gondot jelentene barmilyen kerdes megvalaszolasa azzal kapcsolatban, a biralaton pedig mar ugysem lehet valtoztatni.

Igazabol ezek a kerdesek eleve csak azert vannak, hogy leellenorizzek, hogy valoban te irtad a dolgozatot es tisztaban vagy azzal, illetve erted is, amit irtal benne.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megérkezett a levél a záróvizsga (és a már ismert konzultációs idopontok) információival. ezek szerint 31-én reggel 8-tól az 5-ös bizottság az A220-ban fog vizsgáztatni.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 14:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megkaptam én is a behívót

31 14óra VII. számú Bizottság...

de vajon kikbol áll....
Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 15:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
megkaptam én is a behívót

31 14óra VII. számú Bizottság...

de vajon kikbol áll....
Smile


hétfon megyek a gti-re, ha lesz lehetoség, megszerzem a bizottságok névsorát
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 18 Csütörtök 15:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
sisqoboy írta:
megkaptam én is a behívót

31 14óra VII. számú Bizottság...

de vajon kikbol áll....
Smile


hétfon megyek a gti-re, ha lesz lehetoség, megszerzem a bizottságok névsorát


az jó lenne, abból lehet majd következtetni a szigorúságra... Confused
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
lkmano



Csatlakozott: 2006.02.10. Péntek 7:20
Hozzászólások: 7

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 19 Péntek 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Sajnos ismét, azt az észrevételt kell tennem, hogy az új kidolgozott infotételek tanulásakor mindenki figyeljen, a kettes tételnél megint sántít valami. Én már úgy tanulok, hogy minden verziót össze vetek, abból már biztos születik valami használható. Ezzel persze nem a kolléga munkáját akarom alá becsülni, sot én köszönöm, az újabb verziót.
Jó tanulást mindenkinek! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 19 Péntek 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lkmano írta:
Sziasztok!

Sajnos ismét, azt az észrevételt kell tennem, hogy az új kidolgozott infotételek tanulásakor mindenki figyeljen, a kettes tételnél megint sántít valami. Én már úgy tanulok, hogy minden verziót össze vetek, abból már biztos születik valami használható. Ezzel persze nem a kolléga munkáját akarom alá becsülni, sot én köszönöm, az újabb verziót.
Jó tanulást mindenkinek! Very Happy


kösz az észrevételt, ha lesz idom megnézem és kijavítom. hiába, hamar munka ritkán jó, ez pedig elég gyorsan készült... Confused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22 Hétfő 15:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
hétfon megyek a gti-re, ha lesz lehetoség, megszerzem a bizottságok névsorát


na, bent voltam, megkérdeztem. természetesen nem mondanak a témában semmit, az egyes bizottságokhoz beosztott vizsgáztatók nevei majd az adott nap reggelén ki lesznek ragasztva a megfelelo ajtókra... Confused
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22 Hétfő 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez F**-ság, tavaly már bo egy héttel elotte tudta mindenki, hogy kik lesznek benne a bizottságba. Nem igaz hogy minden évbe egyre jobban szivatják az embert. Mad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
20 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.