Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Adatbázis munkafüzetet vennék

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bolhapiac
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 21 Vasárnap 21:40    Hozzászólás témája: Adatbázis munkafüzetet vennék Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves, tavaly sikeresen adatbáziskezelésbol átment kollegák!

Ha van olyan köztetek aki eme csodás zöld könyvtol megszabadulna, esetleg kisebb helyen elféro, és sokkal jobban hasznosítható készpénzre cserélné, kérem vegye fel a kapcsolatot velem, szerintem meg tudunk egyezni .)


Wlaszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22 Hétfő 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha nem lenne rá nekem is szükségem a következo félévben, istenbizony ingyen nekedadnám, csakhogy ne lássam többet... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 22 Hétfő 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Rudolf írta:
Ha nem lenne rá nekem is szükségem a következo félévben, istenbizony ingyen nekedadnám, csakhogy ne lássam többet... Smile


Ha nem zavar, hogy feldarabolom, akkor kölcsön is adhatnád .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Rudolf



Csatlakozott: 2004.11.11. Csütörtök 15:35
Hozzászólások: 122
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 23 Kedd 08:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
Ha nem zavar, hogy feldarabolom, akkor kölcsön is adhatnád .)


Uh, azt nem szeretném Sad De ha gondolod a cd mellékletét oda tudom adni, azon elektronikusan rajta van asszem az összes példatárban lévo példa, megoldással.... de mindjárt elovakarom és megnézem inkább mert nem akarok hülyeségeket írni

szerk.:

Sajnos csak a megoldások vannak rajta, maga a példa szövege nincs. De ha gondolod átdobhatom mailben, 1 mega az egész kb.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsuzscsi



Csatlakozott: 2007.05.17. Csütörtök 10:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: Büdöspöst

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 17 Csütörtök 11:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jópénzér' vállalok adatbázis korrepet. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Aug. 21 Kedd 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kölcsönkönyvemet visszaadtam de szeretném a polcomon tudni, mert néha vannak oracle specifikus vackok amikkel foglalkoznom kell, nem akarok manualt túrni csak ha muszáj, stb...

Viszont a bolti ár és a könyv értéke között némi differenciát érzek, továbbá többször, több embertol hallottam, hogy eltüzeli...szóval Onekik szeretnék némi boltolást felajánlani.

Akinek van eladó, az pls dobjon meg egy emaillel, vagy privát üzenettel, hogy tudjunk egyeztetni az elképzeléseinket.

Elore is THX!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 02 Szerda 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bár sokan mondták, hogy amint megvan az AB, még fizetnek is, hogy elvigyem az oracle könyvet tolük....sajnos azóta sincs a birtokomban egy sem.

Tehát mivel idén is végzett pár emebr Big Pityunál, újból felteszem a kérdést: van valaki aki megválna az ORACLE zöld könyvétol? (ami munkafüzet, de kicsire nem adunk Smile )

Mint korábban is írtam, hajlandó vagyok bánatpénzt fizetni érte, de azért ésszeru keretek között...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
fefinho



Csatlakozott: 2007.11.28. Szerda 13:07
Hozzászólások: 47

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 18 Kedd 18:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Big Pityus Zöld Oracle példatár eladó!!! Ár megegyezés szerint! Érdeklodni: fefinho3@citromail.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Bolhapiac
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.