Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 09:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Böbi írta:
Csabeeka írta:
Aki nem jött el a mai (01.25) megbeszélésre, azt a tanulmányi osztály nem várja diplomaosztóra, és nem készül neki oklevél sem, mivel nem írta alá az ahoz szükséges oklevél mintalapot. Az ilyen személyek surgosen keressék fel a tanulmányi eloadójukat, valamint a tanulmányi osztályt.


A TO úgy látom megint szívatja a népet. Jellemzo.
Egy fél másodperces aláírást, nehogy már ne lehessen megoldani bármikór? A diploma osztó tudtommal csak márciusban lesz, akkor meg mit idegesítik itt a népet egy f**-om aláírással?


A "mintalap" kifejezésbol nekem az jön le, hogy az aláírásod rá lesz nyomtatva az oklevélre (kérdés, hogy minek). Vagy pedig az oklevél adatait hitelesíted, hogy utólag ne lehessen reklamálni valamilyen elírásért. A korai idopont meg mondjuk indokolható azzal, hogy a nyomdának le kell adni a rendelést (mondjuk ~200 oklevél legyártásra kicsit túlbiztosítottnak érzem).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pvik írta:
Én nem voltam ma megbeszélésen, viszont nyelvvizsgám az nincs. Szal nekem be kell mennem a TO-ra emiatt a szaros oklevél miatt?
Vagy ez a diploma, vagy milyen oklevél?


1. A foiskolán nem diplomát, hanem foiskolai oklevelet kapsz.
2. Mindenkinek készül oklevél csak nem mindenki veheti át...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a tegnap megtudott marketing kérdések elso kidolgozott verziója elérheto itt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 17:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lenne egy gyors kérdésem a Nemzetközi pénzügyi rendszerek fejlodése tétellel kapcsolatosan.

A gondom ezzel a tétellel az, hogy 2 tárgyból is tanultuk mi ezt a fejlodési folyamatot és most fedeztem fel, hogy a két tárgyhoz tartozó könyvben teljesen más a sorrend és az idoadat az egyes fejlodési állapotokhoz. A két könyv a Pappné Pénzügy II. könyve, illetve a Medve által tanítot vilgazd - EU könyv. A kérdésem az lenne, hogy akkor most mégis melyik jó, illetve az,hogy melyiket kéne tudni tekintettel arra, hogy Pappné lesz bent gondolom az államvizsgán

szerk.: a kidolgozott tételsorban egy az egyben a villgazd könyves cucc van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csabeeka írta:
Valamint, ha valaki tud elérhetoséget a Gali Tibor Ottóhoz... az szóljon neki hogy sürgosen keresse fel a TO. egy tartózkodási engedéllyel vagy honosítási okirattal, vagy azzal ami van neki MERT A SZÜLETÉSI ADATAI (HELY) NEM EGYÉRTELMUEK.


köszi megoldódott Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 27 Szombat 15:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon köszönöm hogy elkészítettétek a kiegészíto kérdések kidolgozását. kicsit utánna nézve bár lehet hogy ez nagyon egyszeru de a VEVOÉRTÉKRE a következot találtam:

az alternatív termék/szolg. értékelése során a mérlegelés alapját jelenti (a vevo szemszögébol)

VÉ= összes elony - összes áldozat vagy ár/érték arány.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 27 Szombat 18:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
nagyon köszönöm hogy elkészítettétek a kiegészíto kérdések kidolgozását. kicsit utánna nézve bár lehet hogy ez nagyon egyszeru de a VEVOÉRTÉKRE a következot találtam:

az alternatív termék/szolg. értékelése során a mérlegelés alapját jelenti (a vevo szemszögébol)

VÉ= összes elony - összes áldozat vagy ár/érték arány.


én is keresgéltem, végülis a Letöltések Marketing részében találtam egy anyagot, amiben a következot áll a vevoértékrol:

"Vevoérték (teljes élettartamhozam): a vevotol várt minden bevétel nettó összege (jelenértéken)"

ez inkább a vállalat szempontjából értett vevoérték definíciója, szerintem ez jobban illik az adott tételhez.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 09:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon sok sikert - és foleg higgadtságot - kívánok minden most államvizsgázó kolleginának és kollegának!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nos ma voltam bent a TO-n a mintalap aláírása miatt, de azt mondták, hogy már nem lehet aláírni csak államvizsgán (eleve ez lett volna a logikus szerintem...)

Úgyhogy aki még be akart volna menni, az ne menjen.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 15:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pfüüüü holnap reggel 8kor megyek be....fosok rendesen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
pfüüüü holnap reggel 8kor megyek be....fosok rendesen


Én is parázok már.... Razz Holnap reggel találkozunk. Cool
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 18:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell tojni. Tényleg. (Meg most úgyis hiába beszélek Shocked )

Ha a számivtel szigorlat megvan (márpedig megvan, ugye? Very Happy ), akkor ez most gyerekjáték lesz.
Államvizsgán a tanárok nem esznek hallgatókat.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
rcsilla



Csatlakozott: 2005.03.09. Szerda 19:12
Hozzászólások: 69

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnapra és természetsen szerdára is egy nagy kalappal mindenkinek!!!! Very Happy Very Happy
A holnapiak amint tudják plíz írják meg tapasztalataikat......tanárokról, tételekrol, elnökrol....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Böbi



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 16:46
Hozzászólások: 88

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 18:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még most kérem elorre a holanpi vizsgázókat hogy feltételen osszák meg tapasztalataikat velünk akik csak szerdán államvizsgáznak. És ne tünjenek a la a bulik homályába. Wink

Ja és várok olyan tapasztalatokat is , ohgy mi van akkor ha az illato egy mukkot se tud hozzászólni a kihúzott tételhez? Rolling Eyes

Ja mégvalami: a 18-as pü tétel szerintem elég gáz az eleje valamiért megegyezik a 17-es tétel elejével viszont sok köze nincs hozzá, a reálbefektetésekrol és finánszbefektetésekrol pedig egy szó sincs benne. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 21:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Nem kell tojni. Tényleg. (Meg most úgyis hiába beszélek Shocked )

Ha a számivtel szigorlat megvan (márpedig megvan, ugye? Very Happy ), akkor ez most gyerekjáték lesz.
Államvizsgán a tanárok nem esznek hallgatókat.


hehe, a terapeuta ismét rendel Very Happy úgy látszik, változó intenzitással, de itt minden félévben szükség van Rád, hogy nyugtasd a népet. jobb vagy, mint a xanax... Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
22 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.