Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Túlcsúszók - keresztféléves államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 20 Hétfő 12:01    Hozzászólás témája: Gyakorlati félév 2006/07 tavaszi félévében Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyakorlati félév 2006/07 tavaszi félévében
A gyakorlati félév kiírásra került a 2006/07 év tavaszi félévére. A szükséges tárgyakat tárgyfelvételi idoszakban tudjátok majd felvenni.
A gyakorlati munkával kapcsolatos szerzodés két példányának végso leadási ideje 2007. január 15. A szerzodés megtalálható a kari honlapon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bolgi



Csatlakozott: 2006.01.23. Hétfő 19:06
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 01 Péntek 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, aki unja a témát attól bocsi, de folyamatosan kapom a maileket, hogy mi lett a gyakfélévvel. Aki idáig nem tudta, annak írom hogy indulni fog gyakorlati félév a tavaszi félévben. A felveendo tantárgyak már a Neptunban is kivannak írva, azt majd felkell vennünk a tárgyfelvételi idoszakban. A munkaszerzodés leadási határideje január 15.

Sok sikert mindannyiunknak a számvitelhez (akit érint)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 16:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ha a tavaszi félévben szeretnék elmenni gyakorlatra, érvényes a gazdinfo-n lévo szerzodés vagy van újabb változat, és ha igen, azt honnan tudom megszerezni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ggirl írta:
Sziasztok!

Ha a tavaszi félévben szeretnék elmenni gyakorlatra, érvényes a gazdinfo-n lévo szerzodés vagy van újabb változat, és ha igen, azt honnan tudom megszerezni?


ma erre is rákérdeztünk. Pappné azt mondta, hogy a szerzodésen a dátumot (értelemszeruen) át kell javítani (talán felesleges leírnom, (de lehet, hogy mégsem? Twisted Evil ) tehát nyomtatás ELOTT kell javítani!) a tavaszi félév szorgalmi idoszakának kezdo és végdátumára (ami jelenleg február 5. és május 11. lesz - így jön ki a 14 hét) és arra is figyelni kell, hogy a foiskola részérol az aláíró Dr. Medve András intézetigazgató legyen.

Wlaszival még ma beszélni fogok, hogy melyik megoldást válasszuk, kerüljön ki egy aktualizált változat, vagy elég, ha hírként (is) kiírjuk ezeket az infokat.

A tavaszi féléves gyakfélévre vonatkozó együttmuködési megállípodások leadási határideje január 20. ha jót akartok magatoknak, akkor ezt a határidot nagyon erosen ajánlott betartani!
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 04 Csütörtök 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

Wlaszival még ma beszélni fogok, hogy melyik megoldást válasszuk, kerüljön ki egy aktualizált változat, vagy elég, ha hírként (is) kiírjuk ezeket az infokat.

A tavaszi féléves gyakfélévre vonatkozó együttmuködési megállípodások leadási határideje január 20. ha jót akartok magatoknak, akkor ezt a határidot nagyon erosen ajánlott betartani!


infók
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 10 Szerda 23:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

arról tud valaki valamit, hogy mi van a szakdolgozat témákkal? lesznek kiírva "újak", vagy maradnak a tavalyiak?
ezt azokra kivetítve kérdezem, akik nyáron szeretnének államvizsgázni...

köszi az infókat elore is!

Alíz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

naju írta:
Meglepetten olvastam a hírt a keresztféléves államvizsgrol... Ez a kijelentés most azokra vonatkozik, akik a teljes szakmai gyakot akarják tavasszal csinálni vagy azokra is, akik "csak" szakdogát írnak és államvizsgázni akarnak Question

Jelenleg én kint vagyok Skociában és nekem még január elsö napjaiban azt mondta, hogy ráérek leadni mindenféle papírt + magát a dolgozatot is (tdk-t fogadtatom el) május elejéig. Akkor most mi van??? Csináltassak egy belsökonzulenses papírt a neten át és adassm le én is a szakdolgozat témát??? Shocked

Egyébként a neptun szerint már 20-an felvettük a szakdolgozatot és az emberek többsége a szakmai gyakon már tul van... erröl szerintetek tud Pappné Question Question Question


sok információnk egyelore nekünk sincs, a hírekben olvashatókat e-mailben küldte az egyik kollegina. természetesen az új híreket a leheto leggyorsabban közzé fogjuk tenni (tudva, hogy most az ido mennyire fontos tényezo lehet). jobbat nem tudok javasolni, nézzetek ide gyakran, hogy minél elobb láthassátok, ha fejlemény van.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ez a hír engem is "enyhén" sokkolt...
Szerény számításaim szerint meg kellene lennie a 20 embernek. Ha már csak azt nézzük, hogy legalább 8an vagyunk, akik vagy ebben a félévben vagy a következoben menneki ki Erasmusszal tanulni és így júniusban államvizsgáznak... Nem értem, hogy miért nincs meg a létszám.
A tárgyakat én speciel nem is tudom még felvenni, mert az oszi félévemet csak akkor zárják le, ha haza megyek. Addig pedig az elotanulmányok nem felelnek meg... Sad
Mi lesz, ha tényleg nem indítják el a keresztfélévet? Már megvan a szerzodésem a kooperes cégemmel... Ez enyhén ciki lenne a suli részérol...

Amint megtudtok valamit, akkor azt írjátok ki légyszíves!

Köszi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 25 Csütörtök 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Holnap bemegyek, rákérdezek. A szakdolgozatot én fel is vettem, igaz, nekem csak ez kell már.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 26 Péntek 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Voltam benn, "természetesen" feleslegesen. Telefonon is próbáltam elérni, hiába. Jövo héten folyt. köv.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
naju



Csatlakozott: 2004.01.03. Szombat 23:25
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Föld fölött-fölött...

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 28 Vasárnap 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nemrég azt hallottam, hogy Pappné szereti eljátszani ezt az ijesztegetést minden félévben... de eddig sosem váltotta valóra! Szóval annyira nem kell félnünk! Rolling Eyes
Azért elore is köszönöm az utánajárást Bence! Wink
_________________
Have a nice day!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 30 Kedd 12:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, mi az igazság az ijeszgetésrol, de ma beszéltem Pappnéval és o azt mondta, hogy igen, lesz államvizsga tavasszal. Még annyit mondott, hogy esetleg azzal keverjük, hogy tervezik, csak egyszer lesz államvizsga egy évben, de ez idénre legalábbis még nem vonatkozik.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.