Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
VIR szeptembertől?

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 12 Hétfő 13:55    Hozzászólás témája: VIR szeptembertol? Hozzászólás az előzmény idézésével

Akit szeretne VIR keresztfélévet, az kérem jelezze nekem itt priviben, vagy a tsiga@chello.hu -ra (név, évfolyam, neptun kód). Holyinkától azt az ígéretet kaptam, ha lesz 20 ilyen ember, akkor elindítják (esetleges elokövetelmények hiánya nem akadály, mivel kifutó szak vagyunk) és a szakinfo szigót is fel lehet majd venni, de azt aszem amúgy is fel lehetne. Én spec így egy félévvel elobb végeznék. Szal, ha van sorstársam, az írjon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 23 Péntek 18:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eddig 24-en jeleztétek nekem, hogy szeretnétek a keresztfélévet, ennyien már elegek is vagyunk hozzá Smile Ma beszéltem Holyinkával, azt mondta, ha Láhm Szilvia tanárno rábólint, akkor felole nincs akadálya. Jövo héten megyek egy kört nála is, nem hiszem hogy problémázna ezen.
Akit még érdekelne a kurzus, az írjon, még nem késo. Áprilisban kezdik csinálni az órarendeket, addigra tudniuk kéne, mennyien lennénk, hogy meg tudják határozni, hány terem kell.

K.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tsiga



Csatlakozott: 2006.01.06. Péntek 15:24
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2007 Ápr. 19 Csütörtök 16:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Lesz VIR szeptembertol!!! Láhm Szilvia tanárno elottem beszélte meg Holyinkával. Holnap leadom neki az eddig jelentkezettek névsorát. Aki nincs rajta és mégis szeretné felvenni, iratkozzon majd fel nála, vagy fuzze meg Holyinkát szeptemberben. És akik most csinálják a számvitel 2-t húzzanak bele, mert sokan vagytok, nehogy megbukjatok nekem
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.