Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Államvizsga
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom, hogy június 26.-27.-e, a 16.-a elég neccess lenne Surprised
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
katie



Csatlakozott: 2007.05.23. Szerda 10:49
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 07 Csütörtök 15:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, közben én is megtudtam... (bár ne tettem volna). De igazad van, tényleg jobb, mint a 16-a
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
katie



Csatlakozott: 2007.05.23. Szerda 10:49
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 18 Hétfő 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!

Tudnátok segíteni nekem azzal, hogy nagyjából elmondjátok, mi volt a konzultáción?

És még egy kérdés: a pénzügyes tételekhez is gondolom van B tétel. Azokat lehet tudni? Vagy azok számításos feladatok?

köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19 Kedd 09:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Annyit mondott Pappné, hogy a tételekkel kapcsolatban legyünk naprakészek (államháztartási hiány, napi hírek), mert lehet kérdezgetnek majd azokat illetoen. B tételekrol nem tudok! Csak marketingnél vannak.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19 Kedd 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A diplomaosztóhoz: 14-én 10-re kell odamenni, vendégek 11-re jöjjenek, helyszín Vasas székház, vendégszámkorlát nincs.

Bár lehet, hogy rajtam kívül már mindenki tudta.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 19 Kedd 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
A diplomaosztóhoz: 14-én 10-re kell odamenni, vendégek 11-re jöjjenek, helyszín Vasas székház, vendégszámkorlát nincs.

Bár lehet, hogy rajtam kívül már mindenki tudta.


ezt a témát inkább a diplomaosztó topikban kérem taglalni - azért a hírek közé kiírom Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Csabeeka



Csatlakozott: 2003.12.03. Szerda 17:02
Hozzászólások: 87
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21 Csütörtök 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

katie írta:
Hali!

Tudnátok segíteni nekem azzal, hogy nagyjából elmondjátok, mi volt a konzultáción?

És még egy kérdés: a pénzügyes tételekhez is gondolom van B tétel. Azokat lehet tudni? Vagy azok számításos feladatok?

köszi

Mondjuk alá kellett volna írni az oklevél mintalapot.... -ha még nem tetted meg az intézetnél (GTI) -
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21 Csütörtök 16:04    Hozzászólás témája: Államvizsga friss hírek Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Néhány új infó az államvizsgáról...

A keddi államvizsgáztató tanárok:
Dr. Kiss Mariann
Dr. Holyinka Péter
Dr. Kasza Jeno
Dr. Elek Erzsébet

Jegyzo: Horváth István

Helyszín: Tavaszmezo u. 17. "A" ép., 204-es terem.
Idopont: 2007. 06. 26. kedd, 08.00 óra

Jelöltek:
1. Balogh Attila
2. Blaske Bence Gábor
3. Daróczy Gábor
4. Dóka Katalin
5. Kalocsai Zsuzsanna
6. Kiss Balázs László
7. Koller Ágnes
8. Koncz Gábor
9. Koszta Gergo
10. Kovács Alíz Ibolya
11. Kovács Kata
12. Kovács Szilvia
13. Lazányi Henriett

Sajnos a szerdai csoport adatait nem tudtam leírni.
Ha jól emlékszem, akkor a jegyzo szintén Horváth István lesz, de az elnök vki más (a nevére sajna nem emlékszem - de nem volt ismeros a neve). A vizsgáztató tanárok uazok lesznek.

Mindenkinek további sikeres felkészülést!
Mit szólna a társaság egy államvizsga utáni bulihoz?


U.i: Mindenki azt mondja, hogy nem kell félni, nem lesz gáz Wink
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 21 Csütörtök 19:46    Hozzászólás témája: Re: Államvizsga friss hírek Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
U.i: Mindenki azt mondja, hogy nem kell félni, nem lesz gáz Wink


tényleg nem az, de tapasztalatból tudom, hogy aki még elotte van, annak most hiába mondjuk - olyan ez is, mint az érettségi, utólag azt sem érzi senki nehéznek, de én nem nagyon ismerek olyan embert, aki ne lett volna minimum feszült elotte Smile

minden esetre szorítunk Nektek, foleg azért, hogy ne legyen 35 fok.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 24 Vasárnap 09:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Tud valaki valamit az elnökrol? A keddi államvizsgások elnöke érdekelne leginkább... Rákerestem a neten, de nem sokra jutottam: van ilyen néven doktor, rendor, valami urkutató stb., de én személy szerint olyat nem találtam, akinek a végzettsége illene a mi karunkhoz...

KITARTÁS!!!

Remélem azért nem csak én vagyok ideges, és másnak is olyan nehezen ment/megy a tanulás, ahogy nekem... :twisted:
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 24 Vasárnap 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagy egyedül, én folyamatosan szenvedek(és ahogy kérdezgetem az embereket, ok is!). Elég nehéz koncentrálni ilyen idoben, foleg, hogy megindult a nyár, az emberek végeztek a vizsgákkal, stb.

Örülj, hogy az keddi csoportban vagy, én még utána idegeskedhetek egy napot
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 25 Hétfő 09:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem vagytok egyedül (már ami a nehézkes tanulást illeti). Én már kezdek bedilizni a tanulástól.
Ami a legrosszabb: ma reggel már úgy ébredtem, hogy igzulok!!! Eddig szerencsére ez nem volt....

Minden esetre már nagyon várom a holnapot, hogy túl legyek rajta!

Én is csak azt tudom mondani: KITARTÁS! Wink


U.i.: Szerdán délután/este lenne kedvetek beülni valahova? Ki tudja mikor találkozunk legközelebb... Crying or Very sad
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 25 Hétfő 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
U.i.: Szerdán délután/este lenne kedvetek beülni valahova? Ki tudja mikor találkozunk legközelebb... Crying or Very sad


ofcoz Smile

ps. Nekem már csak a pénzügy tételek vannak hátra!

edit. Az a baj, hogy a banda nagy része kibulizza magát Kedden és nem marad ereje a köv. napra.
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 25 Hétfő 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
U.i.: Szerdán délután/este lenne kedvetek beülni valahova? Ki tudja mikor találkozunk legközelebb... Crying or Very sad


öregdiákok vagy még nem végzett szaktársak is jöhetnek? egyáltalán, lesz valami?
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kgergo



Csatlakozott: 2005.08.29. Hétfő 22:14
Hozzászólások: 12

HozzászólásElküldve: 2007 Jún. 25 Hétfő 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenképp legyen valami. Egymás után több éjszakás party jöhet, elvégre elvégezzük a foiskolát.... Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
25 / 35 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 33, 34, 35  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.