Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
diplomaosztó
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 19 Hétfő 15:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt intézkedni nem nagyon kell. A pénzt odaadhatod utólag is, ha neked úgy jó. Ha csak ez az akadálya. Eddig pzitív válaszokat kapotam ezügyben.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 19 Hétfő 16:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

iccci írta:
Itt intézkedni nem nagyon kell.


Ezek szerint a talárnál mindegy, hogy 1.5, vagy 2 méter magas vagyok és 40, vagy 120 kiló? Nem kell elotte felpróbálni meg ilyesmi?

Plusz ha nem tudsz elérni mindenkit, akkor halott ügy, hiába jeleztek vissza többen pozitívan (nem akarom rombolni a lelkesedést, csak a tavalyi tapasztalatok alapján ilyenkor már elég nehéz összehozni az ilyesmit).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
iccci



Csatlakozott: 2004.06.21. Hétfő 22:31
Hozzászólások: 99

HozzászólásElküldve: 2007 Feb. 20 Kedd 09:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fo a pozitív hozzállás ugye? Hu ez annyira tipikus, valaki veszi a fáradtságot é kézb veszi a dolgokat, erre jönnek a hülye kifogások stb. Láttál te már talárt? Az nem egy kosztüm ,aminek úgy kell rajtad állnia mintha rád öntötték volna. Megmondod mekkora vagy és akkorát hozunk. ennyi.
De valószínu így nem hozunk semmit, annyi itt az optimista meber. Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 05 Hétfő 13:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a listában az Mako_F_ka Zsolt, de most nézem, hogy valószínu már nem aktuális infó Smile szal bocs Razz
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 21 Hétfő 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudom, hogy még korai ez a téma, de gondoltam hátha eddig az volt a baj, hogy túl késon lett elkezdve szervezni...
Én is fel szeretném dobni a júniusi államvizsgázók körében a talár témát.
Már tavaly is tetszett az ötlet, pedig akkor még olyan messzinek tunt számomra ez az egész... :-)
Tehát, várom MINDENKI válaszát arra, mit gondol errol. Vállalom azt, hogy megszerzem a végzosök listáját, ha csak ez lenne a gond.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 27 Vasárnap 21:51    Hozzászólás témája: Diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello,

nekem is tetszik ez a talár téma. Az jó lenne, ha el tudnád kezdeni a szervezést, mert szerintem nincs olyan messze az a július 14.-e.
Ha segítségre van szükséged, akkor szólj!

Évfolyamkönyv vagy valami hasonló nem szokott lenni?
A meghívókról gondolom mindenkinek magának kell gondoskodnia...
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 28 Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Re: Diplomaosztó Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Hello,

nekem is tetszik ez a talár téma. Az jó lenne, ha el tudnád kezdeni a szervezést, mert szerintem nincs olyan messze az a július 14.-e.
Ha segítségre van szükséged, akkor szólj!

Évfolyamkönyv vagy valami hasonló nem szokott lenni?
A meghívókról gondolom mindenkinek magának kell gondoskodnia...


az évkönyvet kb 1-2 éve a hök kinyírta, mondván veszteséges volt...mert ugye a dolognak ez a fo célja Rolling Eyes
Szóval az nem lesz idén sem (kivéve, ha most valakit nagyon mélyen nem érintett a beszólásom, és juszt is...)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 29 Kedd 08:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Zsu!

Ha már így felajánlottad, tényleg jól jönne egy kis segítég... :P
Megadnád az e-mail címedet? Ha nem akarod itt leírni, akkor küld egy levelet az aliz_kovacs@yahoo.de címre.

Jah: az évkönyv az tényleg úgy alakult valahogy, ahogy Wlaszi írta, a meghívóról nincs tudomásom...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 11 Szerda 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahogy a Hírek között már olvasható, a kari oldalra kikerültek a diplomaosztóval kapcsolatos tudnivalók.

Megragadnám az alkalmat, hogy (még egyszer) gratuláljak minden most végzett kolleginának és kollégának. Szép volt, lányok-fiúk! Smile
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
saco



Csatlakozott: 2005.11.28. Hétfő 10:56
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Kocsma

HozzászólásElküldve: 2007 Júl. 12 Csütörtök 09:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi. Smile
_________________
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 28 Szombat 12:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most néztem a sulis honlapon, július 19 az új dátum a diplomaosztóra, jó lenne ha eldöntenék, hogy akkor mi van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Alina



Csatlakozott: 2004.02.25. Szerda 1:00
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2008 Jún. 28 Szombat 13:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szvsz ez a végleges idopont.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy végül bármelyik évfolyamnak sikerült e összehozni a taláros diplomaosztót, de azért megkérdem a mostaniakat van e rá hajlandóság? Ötlet, hogy melyik foiskolától béreljünk? Esetleg segítség, aki idot energiát és telefonálást nem sajnálva a szervezésbe is beszállna? Hüm?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

másfél éve sikerül összehozni, ha jól tudom ruhakölcsönzotol volt, nem iskolától. Ha ilyenben töröd a fejed, szerintem elso lépésként szerezd meg a névsort és próbáld meg a telefon+email combót, máskülönben itt mindenki "sültgalamb" típus.

Ha kell akkor az akkori szervezo kontaktját meg tudom adni és megkérdezheted a tapasztalatokról.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2009 Jan. 30 Péntek 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
másfél éve sikerül összehozni, ha jól tudom ruhakölcsönzotol volt, nem iskolától. Ha ilyenben töröd a fejed, szerintem elso lépésként szerezd meg a névsort és próbáld meg a telefon+email combót, máskülönben itt mindenki "sültgalamb" típus.

Ha kell akkor az akkori szervezo kontaktját meg tudom adni és megkérdezheted a tapasztalatokról.

Írtam privátot Smile
Én szeretnék próbálkozni hátha vannak akiket szintén érdekel a téma.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
7 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.