Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Kooper
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
liz_y



Csatlakozott: 2004.06.25. Péntek 22:15
Hozzászólások: 30

HozzászólásElküldve: 2006 Nov. 30 Csütörtök 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem ehhez kérvényt kellene Neked is írnod. Lefordítom a többieknek, hogy te mire is gondoltál. A lényeg: azokhoz szóltál elsosorban, akik tavasszal szeretnék megcsinálni a gyakfélévet, azok közül vannak-e olyanok, akik az azt követo oszi félévben még itt szeretnének maradni a suliban kooperen.
De tényleg azt javaslom, hogy hétfon menjél be Láhm Szilvia tanárnohöz a fogadóórájára, és beszélj vele.
Ja, és azok jelentkezzenek Melindánál, akik szeretnének kooperre menni úgy, hogy februártól februárig legyen a cégnél.
Szólj, ha tévedek! :P
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 04 Hétfő 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tud vki vmit a 2006/07-es tavaszi kooper félévrol?
A többi inétzetnél már fent vannak a dokumentumok, csak a GTI-nél nincs semmi infó.
Pl. a VMI-nél dec. 15. a jelenktkezési lap leadásának a határideje. Az pedig már nagyon közel van.... Ehhez képest én semmit nem tudok, a suli oldalán semmilyen információt nem találtam.

Köszi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
szilvi82



Csatlakozott: 2006.12.05. Kedd 10:24
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2006 Dec. 05 Kedd 10:27    Hozzászólás témája: kooper félév Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az erasmusos hallgatóknak is dec. 20. a jelentkezési lap leadásának,a céggel aláíratva?Mert én dec 19én megyek haza, és egy nap alatt érdekes lesz céget találnom, Finnországból meg még érdekesebb lenne!
Segítséget elore is köszönöm!

Szilvi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 02 Kedd 16:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hírek között már megjelent, hogy a foiskola ketto kooperációs férohelyet biztosít az érdeklodok számára. Fizetés nincs, a foiskola fizeti a tandíjat. Az érdeklodok keressék Pappné Nagy Valéria tanárnot.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 03 Szerda 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ebben a félévben kint tanultam/ok Erasmusszal és nincs kooper cégem. Tudom, hogy az intézet meghirdetett 2 helyet, de ezzel a lehetoséggel nem élnék.
Szóval a kérdésem az, hogy tudok a 8. félévben aktív féléves hallgató lenni, ha elvileg csak a szakdoga és a záróvizsga van hátra?
Vkitol azt hallottam, hogy ha felveszem a szakdogát és egy tárgyat, akkor elvileg lehet a 8. félévem is aktív.
Átnéztem a TVSZ-t és a Tanulmányi Ügyrendet, de semmi erre vonatkozó részt nem találtam Sad

Szerintetek lehetséges ez?

Köszi,

Zsuzsi
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 03 Szerda 17:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsu írta:
Sziasztok!

Ebben a félévben kint tanultam/ok Erasmusszal és nincs kooper cégem. Tudom, hogy az intézet meghirdetett 2 helyet, de ezzel a lehetoséggel nem élnék.
Szóval a kérdésem az, hogy tudok a 8. félévben aktív féléves hallgató lenni, ha elvileg csak a szakdoga és a záróvizsga van hátra?
Vkitol azt hallottam, hogy ha felveszem a szakdogát és egy tárgyat, akkor elvileg lehet a 8. félévem is aktív.
Átnéztem a TVSZ-t és a Tanulmányi Ügyrendet, de semmi erre vonatkozó részt nem találtam Sad

Szerintetek lehetséges ez?

Köszi,

Zsuzsi


Felveszel 1 tárgyat amit még nem csináltál meg, nem muszáj, hogy mintatantervi legyen, elég csak felvenni, paktikusan keress valami 0 krediteset. (nem is kell teljesíteni)
Viszont nemtudom, hogy kiróják-e rád az alaptandíjat? Ha igen akkor számolj a költségével (a pontos összeget nem tudom most megmondani, pláne, hogy most változott).

A TVSZben a passzív félévnél keresd (azt hiszem hallgatói jogviszony a címe)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 28 Vasárnap 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pár méterrel korábban már írtam, de senki nem reagált egyenlore, vagy túl konyhanyelven írtam Smile

Szóval van esetleg valaki még rajtam kívül, aki most kezdi el a szakmai gyakorlatát tavaszi félévben, de szeretné a kooperatív félévet is megcsinálni. Sajnos a kooperatív félévek általában csak tavaszi félévben indulnak, de ha lenne rá elég jelentkezo, szerintem elintézhetnénk h a 2007/2008 oszi félévben is induljon így nem kellene feleslegesen passzív félévre vonulni osszel.

Van esetleg valaki akit érdekelne?

Köszi

Meli
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ggirl



Csatlakozott: 2006.11.19. Vasárnap 11:11
Hozzászólások: 21

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 28 Vasárnap 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pár méterrel korábban már írtam, de senki nem reagált egyenlore, vagy túl konyhanyelven írtam :)

Szóval van esetleg valaki még rajtam kívül, aki most kezdi el a szakmai gyakorlatát tavaszi félévben, de szeretné a kooperatív félévet is megcsinálni. Sajnos a kooperatív félévek általában csak tavaszi félévben indulnak, de ha lenne rá elég jelentkezo, szerintem elintézhetnénk h a 2007/2008 oszi félévben is induljon így nem kellene feleslegesen passzív félévre vonulni osszel.

Van esetleg valaki akit érdekelne?

Köszi

Meli


Szia!

Én is tavasszal szeretném megcsinálni a szakmai gyakorlatot és nekem is jó lenne, ha sikerülne elintézni, hogy induljon kooperatív félév osztol.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
melibaba



Csatlakozott: 2004.07.22. Csütörtök 4:39
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2007 Jan. 29 Hétfő 18:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tök jó, akkor már ketten vagyunk! Már csak 18 ember kell (ha jól tudom)

Várom/várjuk a további érdeklodoket!!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
szilvi82



Csatlakozott: 2006.12.05. Kedd 10:24
Hozzászólások: 6

HozzászólásElküldve: 2007 Márc. 06 Kedd 07:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudja valaki, hogy szombaton a kooperosoknak lesz e tanítás??
Jó lenne, ha nem:)!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
jude3



Csatlakozott: 2007.05.18. Péntek 7:52
Hozzászólások: 3

HozzászólásElküldve: 2007 Máj. 18 Péntek 07:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Tudja valaki, hogy indul-e kooper félév osztol?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

heló

Tud valaki vmi leírásról a kooper félévrol? Elérheto ilyen valahol? Az meg van, hogy hol kellene lennie, csak éppen az a pdf nem elérheto.

Az az igazság, hogy dec. 14-ig lehet kelentkezni és ugye valahogy be kéne ezt a dolgot adagolni a munkahelyen, hogy miért is jó nekik az, hogyha kifizetnek több, mint 300e ftot, aztán csak jó lenne ha valami hivatalos dolgot tudnék mutatni, hogy mi is ez tulajdonképpen...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a tavalyi. Nemtudom ezt nem sikerült-e letöltened...mondjuk nekem ment, szóval biztos nem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 04 Kedd 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

wlaszi írta:
ez a tavalyi. Nemtudom ezt nem sikerült-e letöltened...mondjuk nekem ment, szóval biztos nem Smile


Ezt nem is néztem, köszi, a suli honlapján kerestem hátha van vmi aktuális, ugyanis tegnap a gti-n valahonnan onnan nézték meg nekem, hogy mennyibe van a cucc.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2007 Dec. 11 Kedd 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Halihó, nem tudja valaki véletlenül, hogy a kooperes cuccot le lehet e adni dec 21 után? Mondjuk addig amíg a szakmai gyak papírokat lehet a a tavaszi félévre?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
11 / 11 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.