Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Surprised Evvan.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Légyszi vki linkeljen be vagy töltsön fel egy kérvénymintát. Köszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
alohamate



Csatlakozott: 2006.01.14. Szombat 14:21
Hozzászólások: 45

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 19:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Légyszi vki linkeljen be vagy töltsön fel egy kérvénymintát. Köszi.


Hát én nem tudok segíteni, mert kézzel írtam. Nem nagy munka amúgy...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
nagyzsolt23



Csatlakozott: 2008.01.02. Szerda 13:19
Hozzászólások: 35

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 29 Kedd 22:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Légyszi vki linkeljen be vagy töltsön fel egy kérvénymintát. Köszi.


Ha a lustaság fájna.... Confused Olvass vissza, nézz szét a fórumon, a te érdeked, tessék dolgozni kicsit.

Tömören: Dr. Francsovics Anna oktatási dékánhelyettesnek cimezd. Irj egy indoklást, ird bele mit akarsz felvenni (a tárgykódot is).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lindy



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 10:01
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A neptunban rákerestem a Controlling-re és van más idopontban is, a Népszínházban hétfonként, bár más kóddal GGTCO111NK-val, de az eloadás idopontja megegyezik! Ezeken a kurzusokon muszaki menedzserek vannak.

Tehát, itt elvileg felvehetjük?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 10:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lindy írta:
Sziasztok!

A neptunban rákerestem a Controlling-re és van más idopontban is, a Népszínházban hétfonként, bár más kóddal GGTCO111NK-val, de az eloadás idopontja megegyezik! Ezeken a kurzusokon muszaki menedzserek vannak.

Tehát, itt elvileg felvehetjük?


Tök jó, hogy megy a kavar, aztán majd felveszik nekünk mégis kérvény alapján csak késobb, akkor meg mi vagyunk a hülyék, mert mégis felvették és közben felvettük máshol is ugyan azt a tárgyat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként milyen kóddal találtad?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Lindy



Csatlakozott: 2008.01.31. Csütörtök 10:01
Hozzászólások: 5

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GGTCO111NK, ott is 2 kredites, az eloadás egybeesik, tehát nem hiszem, hogy nagy gond lenne! Ha meg felveszik, max. leadjuk!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lindy írta:
GGTCO111NK, ott is 2 kredites, az eloadás egybeesik, tehát nem hiszem, hogy nagy gond lenne! Ha meg felveszik, max. leadjuk!


Máig tudsz variálni, leadni már nem fogod tudni, ha véletlen esetleg ma nem veszik fel Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most ez azt akarja jelenteni hogy ma van véglegesítési határido? Huha! Nem tudom én felvettem, mert ha megint ugy járnék h nem veszik fel a controllingot akkor nem akarom megint be**ni! Szal felveszem bejárok, megcsinálkom és nem érdekel, de ez miatt ne fogok féléveket csuszni! Tényleg van akinek már felvették! jelezze pls!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

JA! Mármint a menedzseres controllingot venném fel! Ill a gazdinfosat hogy felvették e vkinek, szoljon!?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A hallgatók a regisztrációs hét második napján 8:00 órától a regisztrációs hét utolsó elotti napjáig véglegesítik felveendo tantárgyaikat. Azaz 2008. január 29. (kedd) 8:00 órától 2008. január 31. (csütörtök) 24:00 óráig.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
JA! Mármint a menedzseres controllingot venném fel! Ill a gazdinfosat hogy felvették e vkinek, szoljon!?!


Én is gondoltam rá, hogy felveszem, de elég ciki, ha elfogadják, meg az SAP-val is így vagyok, felvettem magic-et biztosítékként, de arról sincs semmi hír...

Aztán ha mind2-t elfogadják végül, akkor megint én leszek a vadállat, aki feleslegesen csinálja a munkát a TOnak, mert törölni kell a tárgyat nekik Smile

Egyébként írtam a Hökös srácnak, remélem válaszol, és akkor controllinggal kapcsolatban lesz valami hír... hátha.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Eloször is köszi az infot!
Másodszor: nem tudom de elözö félévbe vmiért ne vették nekem fel ezt a nyomorék tárgyat, és ha most sem teszik tuti hülyét kapok! Szal inkább dolgozzon a T.O nem? Vagy?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Jan. 31 Csütörtök 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Eloször is köszi az infot!
Másodszor: nem tudom de elözö félévbe vmiért ne vették nekem fel ezt a nyomorék tárgyat, és ha most sem teszik tuti hülyét kapok! Szal inkább dolgozzon a T.O nem? Vagy?


Igen, én is felvettem inkább, és majd legfeljebb törlik... vagy nem tudok már mást... viszont azt néztem, hogy 1 idopont ami megfelel nekem gyakra... vagy megdumáljuk Francsoviccsal, hogy ide vettük fel, de péntekre járunk? Már gozöm sincs, de elegem van az tuti Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
6 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.