Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
tájékoztató

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17 Csütörtök 19:12    Hozzászólás témája: tájékoztató Hozzászólás az előzmény idézésével

Leírná vki, hogy a Pappné tanárnõ féle tájékoztatón mi hangzott el? Mert vhogy ez így nem igazán faxa, hogy egy nappal elõte szóltak...

A hozzászólás legutóbb gazdinf által 2005 Márc. 17 Csütörtök 19:59-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17 Csütörtök 19:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem Pappnéére gondolsz?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17 Csütörtök 19:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de. miért, nem azt írtam?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17 Csütörtök 20:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de, csak nagyon laggolttál Razz

Tiszta mákod van, hogy én bentmaradtam...asszem megéreztem, hogy lesz olyan lúzer aki nincs ott, és itt fogja kérdezgetni Smile (remélem a szobrom alapzatát már elkezdted csinálni )

szal:
Május-június környékén meg lesz hírdetve 3 dolog a neptunon: Menedzsmenttréning, Vezetéspszichológia, Szakmai gyakorlat.
...ezeket köteles vagy felvenni.
Ha külföldre mész akkor is fel kell venned õket (kivétel az Erasmusos hely, ott mentességed van a muszájtárgyak alól), az egy dolog, hogy ez elvileg így teljesíthetetlen, de akkor is ez van...magyarán ne menj külföldre.

A szakmaigyak feltétele: 168 kredit + ne legyen olyan tárgyad hátra, amire még van ráépülõ tárgy + érvényes szerzõdés (errõl majd lejebb).
Fontos, hogy keresztfélévben nem indítanak szakmaigyakot! Tehát, ha nincsenek meg a feltételeid, akkor az 1 év csúszás....

A céggel csak az iskola által készített szerzõdéssel lehet szerzõdni, egyedi papírokat nem fogadnak el.
Csak annak lesz érvényes szeptemberben a tárgya (magyarán azokat nem törlik ki az elõregisztrációs névsorról), akik 2 példányban, aláírva, lepecsételve fel tudják mutatni eme szerzõdést.
Fontos, hogy a szerzõdés szeptembertõl kezdõdjön (magán a papíron).

A 7. félév elvileg a diplomakészítés féléve, de valójában leadni ráérsz késõbb is...nem elõfeltétele semminek sem.

Belsõ konzulensnek NE óraadó tanárt kérj fel, hanem fõállású tanárt.
Mûszaki témákhoz lehet konzulenst kérni a KVK-ról meg a NIK-rõl (szóval hál' istennek nyugodtan lehet nem közgáz témában gondolkozni).

Kooperre csak a szakmaigyak teljesítésével lehet jelentkezni. Kooperen már lehet egyedi szerzõdést kötni, nincs formanyomtatvány.


Na, asszem ennyi zanzásítva. ha kihagytam valamit, akkor kérem a jobban odakoncentráló kollegákat, hogy helyesbítsenek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 17 Csütörtök 21:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most jo merges lettem.

Gondoltam, majd jol megcsinalom a szakmai gyakot a kov. tavaszi felevben, erre kiderul, hogy megsem Sad

Biztos szornyen bonyolult lenne ezt megoldani a foiskola részirül Rolling Eyes

Szoval f@sza, igy csusztam meg 1 felevet emiatt......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Márc. 18 Péntek 07:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi az infót

na, megyek ásni, rohadt sok beton kell a szobor alapzatába... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.