Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling 2007/08/2 félévre
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 03 Vasárnap 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tim írta:
wlaszi írta:
Ha csak az a jó, akkor minek adtál be kérvényt ami nem arra vonatkozik?

Mert még kérvénybeadáskor nem volt meghirdetve se a tárgy ergo lövésem se volt mikor lesz egyáltalán, ha elore tudom, hogy péntek gondolod írok kérvényt?
Amúgy egyiket így is úgy is kénytelen leszek leadni, max beszélek a tantóbácsival, hogy maradhatok e a hétfoi gyakon...


Szerintem holnap menj be TOra, és dumáld le, hogy adják le a muszakis contr-ot, a tanárral meg megdumálod, hogy oda jársz majd be, mert máskor nem tudsz...
Én ezt csinálnám.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Tim



Csatlakozott: 2008.01.09. Szerda 10:17
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Bp.

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 04 Hétfő 15:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, GTIn elintézték nekem Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 05 Kedd 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

off: napokon belül felkerül a könyv a letöltésekhez...szóval aki lusta elmenni a jegyzetboltig az kivárhatja .)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
pabber



Csatlakozott: 2008.01.15. Kedd 12:10
Hozzászólások: 79
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 07 Csütörtök 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék tanácsot kérni!

Felvetettem a Controllingot, ezzel semmi para nincsen, hiszen meg is történt. (ugye ezt azért írtam így, mert nem volt elokövetelményem)

VISZONT: most látom, hogy a leckekönyv alján megjelent egy kis bejegyzés, hogy engedélyt kaptam a tárgy felvételére, aminek az eredménye csak akkor kerül be, ha az elokövetelménye ebben a félévben teljesül.
NAMOST: ez ugye a számvitel szigó. És mivel én most szv2-t tanulok: így ebben a félévben esély sincs arra, hogy leszigorlatozzak. Sad

Szerintetek beírják ennek ellenére a jegyemet, ha megcsinálom a Controllingot? Vagy most mit csináljak?

Mert ha ebben a félévben én kifizetem a Controlling kreditértékét a költségtérítési díjjamban, de aztán nem írják be amikor teljesítem: akkor én nagyon ideges leszek!

Szerintetek mit tegyek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 07 Csütörtök 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pabber írta:
Szeretnék tanácsot kérni!

Felvetettem a Controllingot, ezzel semmi para nincsen, hiszen meg is történt. (ugye ezt azért írtam így, mert nem volt elokövetelményem)

VISZONT: most látom, hogy a leckekönyv alján megjelent egy kis bejegyzés, hogy engedélyt kaptam a tárgy felvételére, aminek az eredménye csak akkor kerül be, ha az elokövetelménye ebben a félévben teljesül.
NAMOST: ez ugye a számvitel szigó. És mivel én most szv2-t tanulok: így ebben a félévben esély sincs arra, hogy leszigorlatozzak. Sad

Szerintetek beírják ennek ellenére a jegyemet, ha megcsinálom a Controllingot? Vagy most mit csináljak?

Mert ha ebben a félévben én kifizetem a Controlling kreditértékét a költségtérítési díjjamban, de aztán nem írják be amikor teljesítem: akkor én nagyon ideges leszek!

Szerintetek mit tegyek?


Dumálj Francsovics tarnárnovel!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10 Vasárnap 14:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

noodleey írta:
pabber írta:
Szeretnék tanácsot kérni!

Felvetettem a Controllingot, ezzel semmi para nincsen, hiszen meg is történt. (ugye ezt azért írtam így, mert nem volt elokövetelményem)

VISZONT: most látom, hogy a leckekönyv alján megjelent egy kis bejegyzés, hogy engedélyt kaptam a tárgy felvételére, aminek az eredménye csak akkor kerül be, ha az elokövetelménye ebben a félévben teljesül.
NAMOST: ez ugye a számvitel szigó. És mivel én most szv2-t tanulok: így ebben a félévben esély sincs arra, hogy leszigorlatozzak. Sad

Szerintetek beírják ennek ellenére a jegyemet, ha megcsinálom a Controllingot? Vagy most mit csináljak?

Mert ha ebben a félévben én kifizetem a Controlling kreditértékét a költségtérítési díjjamban, de aztán nem írják be amikor teljesítem: akkor én nagyon ideges leszek!

Szerintetek mit tegyek?


Dumálj Francsovics tarnárnovel!


Aki felvette erre a félévre, annak sincs jelentosen több esélye hogy leszigorlatozzon ebbol, ne aggódj Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
mmarcsi



Csatlakozott: 2006.05.02. Kedd 18:59
Hozzászólások: 34

HozzászólásElküldve: 2008 Feb. 10 Vasárnap 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne aggódj, nem vagy egyedül.
Én is hasnló helyzetben vagyok, bár nem fizetek.
És vannak még többen is így.
Nem tudom én sem, hogy mi van.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Oryon



Csatlakozott: 2006.03.27. Hétfő 21:42
Hozzászólások: 10

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 05 Szerda 18:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mikor írunk ebbol a jó kis tantárgyból? mondta már a tanár?
köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 22 Szombat 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, ugye nem jövo héten szerdán írjuk a zh-t? mert ugy hallottam, de ugye elvileg az szünet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
maya



Csatlakozott: 2007.12.11. Kedd 15:28
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 22 Szombat 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

pantomines írta:
Sziasztok, ugye nem jövo héten szerdán írjuk a zh-t? mert ugy hallottam, de ugye elvileg az szünet.


Én úgy tudom, hogy a 13. héten írunk, azaz ha jól számoltam április végén. Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pantomines



Csatlakozott: 2006.02.25. Szombat 10:15
Hozzászólások: 128

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 31 Hétfő 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

maya írta:
pantomines írta:
Sziasztok, ugye nem jövo héten szerdán írjuk a zh-t? mert ugy hallottam, de ugye elvileg az szünet.


Én úgy tudom, hogy a 13. héten írunk, azaz ha jól számoltam április végén. Very Happy


És ez mennyire biztos? Mert én már olyat is hallottam h szerdán írunk, valaki esetleg tud vmi biztosat?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Curse



Csatlakozott: 2007.01.18. Csütörtök 19:23
Hozzászólások: 119

HozzászólásElküldve: 2008 Márc. 31 Hétfő 22:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

12. vagy 13. héten lesz a zh (tehát ápr 21-es vagy 28-as hét). A gyaktanár azt mondta, hogy külön írják a gazdinfósok és a muszaki menedzserek egy külön idopontban, tehát nem az ea-n és nem a gyakorlaton!

Természetesen Francsovics Anna ezt felülbírálhatja pl. egy olyan kijelentéssel, hogy ápr 30-án megírjuk az ea-n. Szóval tessék figyelni és résen lenni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Arpo



Csatlakozott: 2007.02.10. Szombat 9:37
Hozzászólások: 196

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 04 Péntek 11:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ápr. 28. 17.30-kor nekünk GI-nak! Valami 252-es nagy eloadóban.

Ja, amugy a srác azt mondta ma, szó szerint idézem: "Ennek az egész controllingnak semmi érteleme így, ahogy számon kell kérnem!" --köszi, és no comment......
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 04 Péntek 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Arpo írta:
Ápr. 28. 17.30-kor nekünk GI-nak! Valami 252-es nagy eloadóban.

Ja, amugy a srác azt mondta ma, szó szerint idézem: "Ennek az egész controllingnak semmi érteleme így, ahogy számon kell kérnem!" --köszi, és no comment......


Kinek volt annyi esze, hogy betette olyan idore a zht, amikor 1) óra van... 2) nagy esélye van hogy még másból is zht írunk akkor??!!?!?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Atis



Csatlakozott: 2004.09.26. Vasárnap 13:21
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2008 Ápr. 16 Szerda 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Pár fontos kérdés:
Van valakinek controlling órai jegyzete? Az internetes jegyzetbol (ami itt van a letöltések között) melyik doksiból érdeme készülni? És a legfontosabb: az ellenorzo kérdéseket, illetve amit ma óra végén elmondott (hogy mik lesznek a zh-ban), azt valaki fel tudná írni ide?

elore is köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
9 / 13 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.