Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Marketing vizsga 2004/2

 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Jún. 16 Szerda 08:19    Hozzászólás témája: Marketing vizsga 2004/2 Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello mindenkinek!!

Aki volt már marketingbõl vizsgázni ebben a félévben,
az írja már le hogy milyen kérdések mentek ki!!!!

Köszike Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Jún. 19 Szombat 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsi, hogy átvariáltam a topikcímet, de így talán egyértelmûbb. Annyira általános, hogy ha egyszer végre elkezdik használni a fórumot a kedves kollegák, akkor lesz 10 marketing topik, és senki sem fogja tudni melyik mirõl szól...


remélem azért nincs harag
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 11 Szombat 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valaki tudna segíteni? Mért van az hogy marketingbõl nekem nincsenek fennt a neptunon a vizsgaidõpontok? (Vizsgakurzusként vettem fel a tárgyat) Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 11 Szombat 12:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével



bár ha nem látod érdekesen fogsz jelentkezni rá. szerintem mihamarabb reklamálj vkinek, mert ha nincs vizsgaalkalom, nem is tudják felvenni a jegyedet...arról nem is beszélve, hogy Kiss Marcsiból kinézem, hogy nem is enged leülni....


huppla, ez kicsit széthúzta a fórumot....na mind1.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 11 Szombat 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most néztem a neptunt és be kell fizetnem 2500 ft-ot a marketing miatt, (de sajna most nem tudom befizetni mivel nincs annyi pénz a neptunon Sad ), lehet ezért nem látom az idõpontokat mert még nem fizettem be? Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2004 Dec. 11 Szombat 15:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudtommal a vizsgára bocsátás feltétele az esetleges tartozások rendezése a fõiskolával szemben. De én ezt csak a tandíjakról hallottam..másról nemtok nyilatkozni.
De ha más vizsgára tudsz jelentkezni akkor nemhiszem, hogy csak 1 tárgyból tíltanák le a jelentkezést ebben az eseben....

Mindenesetre befizetni nem árt Smile De akár csinálhatod párhuzamosan is, utalsz és közben vered az asztalt...max népszerûtlen leszel a TO-n Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 07 Péntek 15:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Letudná írni valaki hogy a január 5-ei vizsgán milyen kérdések voltak marketingbõl? Rolling Eyes

Köszi

Üdv Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 08 Szombat 12:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden vizsgán csak 1 csoport van?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 08 Szombat 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Minden vizsgán csak 1 csoport van?


nem, de csak egyet kapunk meg :/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 08 Szombat 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OKÉ, köszi Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 17 Hétfő 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Valakinek van már eredmény, aki január 12-én volt marketingbõl vizsgázni? (Mikor lehet beiratni belõle a jegyet, ha végre már fennt lesz?)

Köszi

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megtudná valaki mondani hogy mikor lehet jegyet beiratni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

holnap 6kor van vizsga...szerintem elötte/utána beírja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Jan. 18 Kedd 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK, köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.