Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 08 Vasárnap 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

valaki meg tudja mondani, hogy a féléves feladatnak kb milyen terjedelmûnek kéne lennie?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Ricsi elmondása szerint 5-55-ig!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kifli



Csatlakozott: 2004.12.20. Hétfő 19:19
Hozzászólások: 31
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 00:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

drfuji írta:
A Ricsi elmondása szerint 5-55-ig!!!


köszi, akkor már elértem az alsó határt, ez megnyugtató. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 02:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor hajrá, most már csak magaddal versenyzel! Smile
Keddig még van idõd!!!! Smile
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
gazdinf



Csatlakozott: 2004.12.15. Szerda 9:10
Hozzászólások: 175
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

16-án csak jegybeírás nem lesz vagy vizsga se? kedves tanárúr napok óta nem válaszol emailre. azt se tudni hogy mailben beküldött házidogát megkapta-e, azt se, hogy aki nem írt zh-t miokr vizsgázhat. bár ezen már nem is csodálkozom....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 11 Szerda 22:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt üzeni, hogy már kijavította (???) a zh-kat, bár ezt kétlem, de ezt mondta! A Neptunba is hamarosan felviszi az eredményeket!

Jegybeírás nem jövõ hétfõn, hanem 2 hét múlva lesz!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 20:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fennt van az E-ker zh eredmények a http://turul.banki.hu/~ricsi oldalon, bár egy kicsit hiányos a lista, mert pl az én nevemet nem találtam fennt!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Briga írta:
Fennt van az E-ker zh eredmények a http://turul.banki.hu/~ricsi oldalon, bár egy kicsit hiányos a lista, mert pl az én nevemet nem találtam fennt!!


ez valami munkatábla nem? Mármint magának rakta fel...és még csinálja, ennyi karó csak nem lehet
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Briga



Csatlakozott: 2004.06.10. Csütörtök 11:56
Hozzászólások: 125

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ja!! De akkor ne rakja fel.. mert ha vki meglátja akkor az rosszul lesz... Confused Azért én írtam neki email-t hogy most ez akkor mi...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon remélem, hogy nem ezek a végleges eredmények...Az biztos, hogy munkatábla, de ne csesszen már ki velünk. Ennyi egyes kötve hiszem, hogy lenne!

Én leadtam neki a házi dogát + elküldtem neki mailben, és semmi visszajelzés, hogy megkapta! Ezt ne csinálja már!

Szóval, ezért van fent vizsgaidõpont...Két hét múlva hétfõn mehetünk vizsgázni e-kerbõl???? Mi lesz velünk? Question


SOS!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztos, hogy még töltögeti. Csak nem javította ki még a többi beadandót. Lehet, hogy alaposabban megnézi? Mármint akinek kijavította, azok közül egyiket tudom, hogy saját maga írta, nem internetes forrás. A többirõl is el tudom képzelni, hogy maguk írták! Szóval...nee, csak nem! Meglepõdnék, ha képes lenne neten utánakeresni, hogy ki szedte onnét, és azt nem elfogadni! Bár az a mosolygás zh közben...
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem bármire képes...

Vki pdf-ben küldte el neki és lekódolta, hogy ne tudjon belõle másolni, és rákeresni a neten. Visszaírt, hogy tegye át doc-ba! Vajon miért... Question
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

FIGYELEM:

A neten lévõ anyag valódi! Most érkezett át hozzám...

A sok karóra az a tippje volt az egyik kollegának, hogy a házikat elektronikusan is el kellett küldeni...lehet, hogy páran elmulaszották... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ilyenkor mi a teendõ? Question


Vizsgáznunk kell?
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
CS0ki



Csatlakozott: 2005.01.05. Szerda 0:39
Hozzászólások: 55

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 13 Péntek 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én elküldtem neki elektronikusan is! Mégyis egyes!Lehet,hogy tényleg megnézte neten, hogy ki honnét szedte a beadandót! Sad
_________________
CS0ki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.