Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-kereskedelem
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 03 Kedd 15:23    Hozzászólás témája: E-kereskedelem Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt az infot hallottam, hogy karikazos teszt lesz es nem igazan akar buktatni (allitolag)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 03 Kedd 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez jól hangzik, de én valami kiegészítgetõs tesztrõl hallottam azt meg nem nagyon kéne... Anyag nem tudom honnan lesz mert ugye könyve nem sok embernek van, akinek meg van az sem fogja elolvasni mert nagyon gáz állítólag. Én a team munkában és a közösségi tudásban bízok egyelõre, de majd meglátjuk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 03 Kedd 23:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én tesztes-kiegészítõs zh-ról tudok...

Hogy nem akar buktatni?
Ezzel a kérdéssel óvatosan bánnék! Én mást hallottam róla!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 04 Szerda 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kérdeztem mikor lesz pótzh erre a válasz: miért meg akarsz bukni? ...
könnyenjavitható teszt lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A féléves feladatot elektronikusan is el kell küldeni, vagy csak a kezébe kell nyomni papíron?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
drfuji



Csatlakozott: 2004.09.28. Kedd 0:21
Hozzászólások: 166
Tartózkodási hely: Tatabánya

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 05 Csütörtök 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mailben is el kell küldeni és a kezébe is kell nyomni!!!
_________________
Fuji


Non scolae, sed vitae discimus!
Egyszer élünk, de akkor nagyon! Élj úgy, hogy soha ne bánj meg semmit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 06 Péntek 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem ezeket a ppt fileokat. Ez nevetséges. 5-6 dia, és címszavak vannak benne. Ezek szerint el kéne olvasni az egész könyvet? Érdekes ZH lesz ez is... Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
lemmikki



Csatlakozott: 2003.12.09. Kedd 1:00
Hozzászólások: 28

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 06 Péntek 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ahha, és mi a címe a ricsikénknek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 06 Péntek 16:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

lemmikki írta:
ahha, és mi a címe a ricsikénknek?



szaboPONTrichardKUKACkgkPONTbmfPONThu

amúgy azt hiszem a kari honlapon lévõ xls-ben is benne van...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sisqoboy



Csatlakozott: 2005.04.03. Vasárnap 10:39
Hozzászólások: 82

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

benne van igen...

mi lesz ezzel a puskával? senki nem dob semmit a közösbe?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
benne van igen...

mi lesz ezzel a puskával? senki nem dob semmit a közösbe?


ez így egy picit erõs nem?
néha a szokásos pár emberen kívül más is dolgozhat...szerintem.

de amit hallottam a tárgy komolyságáról...nem csodálkoznék, ha amiatt nem vette volna senki a fáradságot. Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sisqoboy írta:
benne van igen...

mi lesz ezzel a puskával? senki nem dob semmit a közösbe?


Azért ezt talán nem így kéne elõadni... Ha szeretnél puskát, kezdd el begépelni a könyvbõl a lényeget és akkor biztosan lesz anyag. Ha én is mindig arra vártam volna, hogy más csináljon valamit, akkor jópár vizsga/gyak jeggyel szegényebb lennék.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://gazdinfo.hu/index.php?page=news_tartalom_full&menu=news_menu&idf=491
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 08 Vasárnap 14:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez az Eker könyv halálos... kb 50 oldalt olvastam el, ezalatt 2x elaludtam. A jogi rész valami iszonyat, semmi konkrétum nincs benne, 30 oldalból egy szót nem találtam amit jó érzéssel kiemelnék, aláhúznék hogy fontos. Tömény rizsa, és kamu. Hogy lesz ebbõl zh...?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Slam



Csatlakozott: 2004.10.18. Hétfő 23:49
Hozzászólások: 179
Tartózkodási hely: Százhalombatta

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 08 Vasárnap 14:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként az óra abból állt, h Ricsi felolvasta a címeket, néhány felsorolást, és a vastag betûs részeket (már ha vannak ilyenek). Tehát 5 oldalt olyan fél perc alatt "adott le". Szerintem nem lehet erre hogy, és mit tanulni...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra)
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 14 oldal Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 12, 13, 14  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.