Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
hallgatói véleményezés 2005/1
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
noodleey



Csatlakozott: 2005.01.21. Péntek 1:59
Hozzászólások: 675
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 06 Péntek 01:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még csak elsõeves vok ugye, de azert nekem is megvan a velemenyem nehany tanarrol!

Aki tenyleg becsuletesen tartja az orait, es meg vagyok veluk elegedve:
Dr. Láhm Szilvia, Kováts Judit (gyakorlati matektan), Sallai élvezhetõvé teszi az órát.

Fehérné Torma Magdolna is jó angoltanár, bár néha úgy érzem eléggé lassan haladunk az anyaggal, és hogy lesz ebbõl szakmai, de csak megoldjuk Smile

Molnár Máté az elõzõ félévi szociológia vizsgaértékelés alapján negatív, egyébként mint tanár jófej.

Dr. Csatári András mentalitású tanár több kéne

Sréterné tudását, és szakértelmét csodálom, meg hogy mindent fejbõl nyom, ez nagyon durva, szal ezért tisztelem, mint tanárt

Negatív vélemény:
Bácsi Rózsa, gondolom nem kell taglalni Smile

Azt hiszem hirtelen ennyi.

Eszembe jutott még valami. Kamuti Hajnalkával meg voltam elégedve elõzõ félévben, de hogy a mostani gyakorlati órákon szinte a 20% volt benn, és még akik pótzhtak pascalból, mondták hogy még arra sem volt képes bemenni. Valamint a gyakorlati órai megértés olyanoknak, akik elõtte sose láttak pascalt, elég nehéz volt, hisz szinte csak arról szólt a gyakorlat, hogy elsõ 20perc zh, további másfél óra meg old meg a feladatot ahogy tudod szint...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kate



Csatlakozott: 2005.02.05. Szombat 17:11
Hozzászólások: 8

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 07 Szombat 19:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Várnai Saroltára szavaznék. Borzalmas az a nõ. A kussolások azért vannak, mert már az elsõ órán elérte azt, hogy ne tiszteljük õt. Aztán késõbb is kiderült, hogy nem szolgál rá.

Az milyen dolog, hogy azt mondta: " én alapjában véve senkit nem akarok meghúzni, mert nem akarok bejönni a vizsgaidõszakban, aki meg megbukik, az dögöljön meg". Szerintem egy tanár nem mondhat ilyet ilyen stílusban.

Az órái borzalmasak, a diák méginkább. Pedig félév elején lelkesen vártam ezt az órát, gondoltam majd hasznos lehet. A kérdõívezéshez meg egyáltalán nem használtam az õ jegyzeteit, mégis jól sikerült. Hát errõl ennyit.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 11:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi névsorával egyetértek, õk tényleg jók voltak. De valahogy a tanulmányok elõrehaladtával egyre kevesebb a jó tanár. Fõleg az inforészen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 09 Hétfő 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy István neve felmerült már? Tudom ajánlani az adatbázis-terminátor istencsászárunkat...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tuti5



Csatlakozott: 2005.01.29. Szombat 22:26
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 10 Kedd 21:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem a harmadikos évfolyam körében szinte egyértelmû hogy "Sáry Pottert" kéne véleményeztetni mert egy kicsit elvan szállva magától, nem tudom miért, meg egy kicsit na jó k*rvára idegesít ha valaki csak úgy lekussoltat....ha még nem is vagyunk csöndben...

Na mindegy én Rá szavazoK és tegyétek még sokan mások is mert ha nem is a magatartását veszem figyelembe az órái a szánalmas kategóriába tartoznak, azok a diák...na mindegy...ez csak az én véleményem....

Ja aki holnap megy annak egy jó nagy kalappal és ne hagyjátok magatokat megszívatni--->csak keményen! Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Petya
Szponzor


Csatlakozott: 2005.01.30. Vasárnap 17:23
Hozzászólások: 121
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 12 Csütörtök 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor jöjjön még egy elsõéves kommentje:

Akikkel teljes mértékben meg vagyok elégedve: Láhm Szilvia, Sallai János, Molnár Máté, Kovács Judit, Csatári. Úgy vélem õk tartanak tisztességes elõadásokat / gyakorlatokat, és a számonkérések is elég korrektek - ez viszont Csatárira nem teljesen igaz, a jog dogákat csak súlyra értékeli.
Egyébként teljesen érthetetlennek tartom hogy miért Molnárt nevezte az évfolyam az egyik legunszimpatikusabbnak (Bácsi mellett). Ennek köze lehet az általa oktatott tárgyakhoz is (pl. szociológiát gondolom sokan nem szeretik), vagy egyszerûen az elõadásmódjához (idõnként felnéz, poénokat mond).

Akikkel nem vagyok megelégedve: Bácsi, vmint Medve. Elõbbi a kirohanásaival idegesített fel, utóbbi pedig a vizsgaidõpontok ütemezésével. Az a 3 hét szünet a két vilgazd vizsga között finoman szólva is undorító. Na úgy kb. ennyi lett volna az én értékelésem, a kihagyott tanárokat "neutrális" kategóriába pakolnám (se nem jó / se nem rossz).
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 19:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jujj Ez a téma tetszik Razz

Ilyen lesz idén is? Alig várom, hogy véleményezhessek én is Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Paleee írta:
Jujj Ez a téma tetszik Razz

Ilyen lesz idén is? Alig várom, hogy véleményezhessek én is Twisted Evil


kérd meg a hök tanulmányisát, hogy szervezzen le egyet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Paleee



Csatlakozott: 2005.06.10. Péntek 12:08
Hozzászólások: 104

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 01 Csütörtök 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj azért ennyire nem komoly a helyzet (na mondjuk majd megnézem mi lesz Zh-k után ), csak kíváncsi lennék, hogy más embereknek mi a véleményük néhány tanáromról (Ferenczi Éva, Láhm Szilvi, Molnár Máté, Csatári András stb.).

Egyébként ment itt valami vita, hogy valami Sarolta micsoda egy nőszemély... Nos engem nem tanít, de volt szerencsém vele találkozni, és sem elsőre, sem másodikra nem sikerült jó benyomást tennie...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
eddy85



Csatlakozott: 2004.12.07. Kedd 21:53
Hozzászólások: 192

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 00:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaj, emberek sokat fogunk mi még szívni emiatt /az utánunk jövő évfolyamokról nem is beszélve/, hogy a véleményezés dolog nem működik rendesen /sehogysem/. Valahogy ki kellene harcolni ezt a dolgot, hogy legyen véleményezés, sőt HATÁSA IS LEGYEN, és minden tisztán menjen ezzel kapcsolatban. Tudnám ajánlani az illetékeseknek a új Neptun eme funkciójának kihasználását.
Na mindegy, ahogy gondoljátok...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Dec. 02 Péntek 01:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eddy85 írta:
Jaj, emberek sokat fogunk mi még szívni emiatt /az utánunk jövő évfolyamokról nem is beszélve/, hogy a véleményezés dolog nem működik rendesen /sehogysem/. Valahogy ki kellene harcolni ezt a dolgot, hogy legyen véleményezés, sőt HATÁSA IS LEGYEN, és minden tisztán menjen ezzel kapcsolatban. Tudnám ajánlani az illetékeseknek a új Neptun eme funkciójának kihasználását.
Na mindegy, ahogy gondoljátok...


szerinted, ha a pénzügyek, meg a tárgyfelvétel még messze van a 100%-tól, akkor pont ez a funkciója van kész? Smile

Amúgy a vicc az, hogy ahhoz, hogy hatása legyen a kérdőívet nem a valóságnak megfelelően kell kitölteni...

Ha jól emlékszem az van a szabályban, hogy a _teljes_ átlagnak kell 2,00 alatt lennie. Magyarán ezt kizárólag úgy érheted el, ha végigkarózod... mert például, ha valaki pontosan kezdi az óráját, de full jegyzetelhetetlen az anyag, akkor ennek az átlaga máris 3-as (tény, összesen 8 kérdés van...).
A lényeg az, hogy ha figyelmesen végigolvasod a lapot + megnézed az értékelés módját, akkor kijön, hogy valós adatok mellett a <2,00 szinte lehetetlen, olyan csőd ember nincs. Pedig a 8 tulajdonságban van olyan 2 ami bőven alkalmatlanná tesz vkit a tanításra...de ugye hozzájön a másik 6 és úgy átlagoljuk...
Ergo, hazudj a 6ban, hogy a 2nek érvényt szerezz. Nooormális?

És ugye ez a technikai része...ezek után meg ugye jöhet az érvényesítés kérdése.

Nos nem tudom melyik a kilátástalanabb.

Palee-nak a precízebb válasz + a "kiharcolás" mikéntjei: (lehet, hogy tavaly óta változott ez a szabályzat, de nem tennék rá sok pénzt)
Idézet:
(3) Az egyes oktatókra vonatkozó véleményezések gyakoriságát az adott intézet vezetője határozza meg, de legalább három évenként kell a véleményezést elvégeztetni.
Le kell folytatni a véleményezési eljárást az alábbi esetekben:
- új oktató belépése,
- új tantárgy oktatása,
- oktatói minősítés előkészítése,
- oktatói előléptetés,
- az illetékes kari HÖK kérése,
- más kar oktatási főigazgató-helyettesének és/vagy
- az adott oktató kérése esetén.

+1: ha az előző félévben 2,00 alatt alkotott

Tehát még mindig azt mondom, hogy goto HÖK...(az szmsz-ét nem vágom, úgyhogy nemtom mi a feltétele hogy egy ilyen kérést megtegyen, de ennyi szabályzat legyen elég ma estére )
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
2 / 2 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.