Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Controlling
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 18:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én úgy tudom hogy L1+L3nak van páratlan héten,a többieknek páros héten a gazdinfos órarnd szerint,de a neptun szerint fordítva van!!!Most akkor mi is van???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 19:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bbence írta:
Hm, én inkább arra volnék kíváncsi, hogy nem volna-e lehetséges előbbre hozni az órákat egy blokkal? Tehát ha 13.00-kor kezdődne mondjuk az L1. Vagy van akkor valakinek vmi más órája?


sztem ha lehet is, a holnapi még mindenképpen ebben az időpontban lesz, elvégre a tanárnő is 14:40-re jön. de fel lehet vetni az ötletet és ha nincs ellenvetés (és terem is van), akkor elképzelhető...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Én úgy tudom hogy L1+L3nak van páratlan héten,a többieknek páros héten a gazdinfos órarnd szerint,de a neptun szerint fordítva van!!!Most akkor mi is van???


szvsz szinte mindegy, hova mi van írva, olyan ellentmondások vannak a különböző órarendek miatt, hogy a fal adja a másikat. én igyekszem a neptunt alapul venni, mert ha semmit sem ér, amit ott közölnek, akkor mi értelme van a rendszernek? Question egyébként meg nem hinném, hogy Lakyné bárkit is kidobna a gyakorlatról, csak azért, mert nem azt a kurzust vette fel... (gondot inkább a terem mérete jelenthet, mert a 205-be emlékeim szerint talán ha 24 ember fér be)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sok jó meber kis helyen is elfér Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 07 Kedd 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tibi írta:
sok jó meber kis helyen is elfér Very Happy Very Happy


na ja. csak én még anno 2003 tavasszal voltam abban a teremben Láhm Szilvivel közgáz gyakon - nem volt egyszerű, a később érkezők már csak a behozott székeken fértek el (néha ott sem, nem lévén több hely a székeknek...)

de ha ügyesek vagyunk (és tényleg nem férünk el) akkor talán lehet másik termet szerezni...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Tibi



Csatlakozott: 2005.12.15. Csütörtök 20:29
Hozzászólások: 134

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 12 Vasárnap 13:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudja vki hogy most mi van?lesz előadás holnap vagy csak jövö héten?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bbence



Csatlakozott: 2004.06.18. Péntek 10:31
Hozzászólások: 209

HozzászólásElküldve: 2006 Feb. 19 Vasárnap 19:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A kérdés ugyanaz, mint az előző hozzászólóé, csak erre a hétre vonatkoztatva.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudja vki véletlenül hogy jövő héten most milyen hét lesz páros vagy páratlan?Azt hallottam hogy most 2 v. 3hétig páratlan hét lesz vagy mi...és így most nem tudom, hogy lesz -e jövő 7en Controllingja az 1-es csoportnak vagy sem.
Valaki világosítson fel hogy mi van!!
Köszi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nekem meg egy olyan kérdésem lenne, hogy állítólag a szünetek már pont arra a napra esnek majd, amikor a controlling előadások lennének. Erre a tanárnő valami olyasmit mondott, hogy segítve a mi felkészülésünket küld nekünk egy ellenőrző kérdéssort, ami alapján fel lehet majd készülni a zh-ra. Ez az ügy hogy áll Question Bárki tud erről valamit Question
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
Nekem meg egy olyan kérdésem lenne, hogy állítólag a szünetek már pont arra a napra esnek majd, amikor a controlling előadások lennének.


Ez pontosan így van, ápr. 17-én és május 1-én lennének még előadások. 17-e ugyebár húsvét hétfő, május 1 meg szintén munkaszünet.

Pupi írta:
Erre a tanárnő valami olyasmit mondott, hogy segítve a mi felkészülésünket küld nekünk egy ellenőrző kérdéssort, ami alapján fel lehet majd készülni a zh-ra. Ez az ügy hogy áll Question Bárki tud erről valamit Question


Az ellenörző kérdésekről én is csak hallottam, de nekem mondott olyasmit, hogy ha van rá igény, akkor a páratlan naptári hetek hétfőin (gyk 04.24 az egyetlen, aminek még értelme is van, utána már nincs sok...) tartana konzultációt 9:40-11:00-ig.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pupi



Csatlakozott: 2005.10.24. Hétfő 16:16
Hozzászólások: 78

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:

Az ellenörző kérdésekről én is csak hallottam, de nekem mondott olyasmit, hogy ha van rá igény, akkor a páratlan naptári hetek hétfőin (gyk 04.24 az egyetlen, aminek még értelme is van, utána már nincs sok...) tartana konzultációt 9:40-11:00-ig.


SZVSZ annak semmi értelme sem lenne, mert egy konzultációval nem lehet szerintem a könyvből hátralévő alig 150 oldalt és az x ezer féle példa megoldásához elméleti hátteret biztosítani. Úgyhogy én azokat az ellenőrző kérdéseket inkább támogatnám, feltéve, ha nem azt takarja, hogy seggeljük be az egész könyvet.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pupi írta:
aramoro írta:

Az ellenörző kérdésekről én is csak hallottam, de nekem mondott olyasmit, hogy ha van rá igény, akkor a páratlan naptári hetek hétfőin (gyk 04.24 az egyetlen, aminek még értelme is van, utána már nincs sok...) tartana konzultációt 9:40-11:00-ig.


SZVSZ annak semmi értelme sem lenne, mert egy konzultációval nem lehet szerintem a könyvből hátralévő alig 150 oldalt és az x ezer féle példa megoldásához elméleti hátteret biztosítani. Úgyhogy én azokat az ellenőrző kérdéseket inkább támogatnám, feltéve, ha nem azt takarja, hogy seggeljük be az egész könyvet.


nyilván én is támogatom az ellenörző kérdéseket Smile
a + konzultáció témáját meg a tanár dobta fel, ha lesz lesz, ha nem sztem akkor sem maradunk le sokrol Wink
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hahóóó az én előbb feltett kérdésemre is válaszolna valaki???

Köszke
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 12 Szerda 22:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kiscsillag írta:
Sziasztok!
Nem tudja vki véletlenül hogy jövő héten most milyen hét lesz páros vagy páratlan?Azt hallottam hogy most 2 v. 3hétig páratlan hét lesz vagy mi...és így most nem tudom, hogy lesz -e jövő 7en Controllingja az 1-es csoportnak vagy sem.
Valaki világosítson fel hogy mi van!!
Köszi


arról én is hallottam, hogy lesz valami kavar a páros-páratlan (nem naptári, hanem oktatási) hetekkel, de pontos információim nekem sincsenek. a controlling gyak időpontja miatt viszont lehet írni Lakynénak...
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
agent



Csatlakozott: 2006.01.03. Kedd 20:20
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Holdbázis

HozzászólásElküldve: 2006 Ápr. 18 Kedd 16:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziattok!

Meg tudná egy jó memóriájú emberke mondani nekem, hogy mikor is írjuk azt a bizonyos ZH-t?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 6 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.