Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
Vezetői Információs Rendszerek
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő
 
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 02 Csütörtök 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az első csoport biztosan nem most ír, hanem jövő héten. A kérdés már csak az, hogy csütörtökön vagy pénteken. Én most sajnos pénteken nem tudok menni gyak-ra, megtenné valaki hogy erre rákérdez?

Előre is köszi!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Zsu



Csatlakozott: 2004.12.31. Péntek 16:05
Hozzászólások: 43
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 07 Kedd 14:18    Hozzászólás témája: VIR ZH Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Írt valamelyik csoport múlt héten VIR-en zht?
Ha igen, akkor mi volt benne?
Az első csoport mikor írja meg? Csütörtökön vagy pénteken?

Köszi!
_________________
Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
zu



Csatlakozott: 2004.10.19. Kedd 9:36
Hozzászólások: 243
Tartózkodási hely: Abszurdisztán

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 07 Kedd 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A mult heti ZH-ban volt egy Access feladat, par autorol voltak adatok, abbol kellett letrehozni egy tablat es csinalni ra egy lekerdezest.

A masodik es a harmadik feladatot Excel-ben es SPSS-ben is meg kellett csinalni, gyakorisagokat kellett felallitani, illetve grafikusan is abrazolni oket.

En SPSS-ben nem is csinaltam semmit es az Excel-t sem tudtam teljesen befejezni (50 perc volt ra osszesen), igy lett 3as, szoval nem kell izgulni, amugy is azt mondta, hogy aki nem tud semmit annak 2-es, aki beszelget, annak 1-es, tehat nem igazan lehet rossz jegyet szerezni Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Missygirl



Csatlakozott: 2005.02.15. Kedd 23:08
Hozzászólások: 25

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 12 Vasárnap 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy mikor lesz a VIR előadásoknak és a gyakorlatoknak pontosan vége?Ennek a hónapnak a végén?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 12 Vasárnap 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Missygirl írta:
Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani hogy mikor lesz a VIR előadásoknak és a gyakorlatoknak pontosan vége?Ennek a hónapnak a végén?


VIR előadások az egész félévben lesznek, az utolsó gyakorlat (számításaim szerint) a tavaszi szünet (ápr. 13-17ig) előtt, április 7-én lesz (így a szünet után, a szorgalmi időszak utolsó 5 hetében lesznek kerinfo gyakorlatok - elvileg ezeken SAP (is) lesz...)
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Wlaszi!

Én nem tudom letölteni a Cognost, azt írja ki, hogy hibás a file!

Megnéznéd?

Köszi: Idi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 11:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idi írta:
Wlaszi!

Én nem tudom letölteni a Cognost, azt írja ki, hogy hibás a file!

Megnéznéd?

Köszi: Idi


- Ha kiírta, hogy hibás a file, akkor már letöltötted .) (legalábbis valamennyit belőle)
- a fent lévő állomány linkelése jó, és nem CRC hibás, megnéztem => ha bibi van vele, akkor hibás a letöltésed. Valószínűleg nem jött le teljesen a file. Próbáld meg mégegyszer...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Idi



Csatlakozott: 2005.02.10. Csütörtök 14:48
Hozzászólások: 152

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 16 Csütörtök 15:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OK, most már megy! Köszi! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
aron



Csatlakozott: 2006.02.19. Vasárnap 21:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Furtwangen

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 17 Péntek 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Betudná valaki ide linkelni a Cognos letöltéséhez szükséges liket?
Köszi szépen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 17 Péntek 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aron írta:
Betudná valaki ide linkelni a Cognos letöltéséhez szükséges liket?
Köszi szépen


ez most ugye poén?

ha mégsem: http://gazdinfo.hu/3/vir_2006_ea_slide_0309_cognos.zip
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
aron



Csatlakozott: 2006.02.19. Vasárnap 21:24
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Furtwangen

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 17 Péntek 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Azt hittem volt valami cognos progi amit vettetek ezt mar letoltottem.Nem vagyok ott ho naztan arra gondoltam hogy ez is ugy ment mint az Spss.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22 Szerda 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak egy ártatlan kérdés: kábé mennyien szoktatok csütörtökön VIR ea-n lenni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22 Szerda 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
Csak egy ártatlan kérdés: kábé mennyien szoktatok csütörtökön VIR ea-n lenni?


sztem kb 15-25en, de ez a szám is úgy jön össze, hogy együtt szenvedünk a gazdasági informatika szakirányos nikesekkel (el lehet képzelni, milyen _tömegnyomor_ van a minimum 150 főre méretezett audmax-ban... Wink )
bár a külső előadós órák szvsz egészen jók (lásd pl. Sybase előadás).
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
cattish
A terapeuta


Csatlakozott: 2004.06.16. Szerda 22:19
Hozzászólások: 176

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22 Szerda 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

aramoro írta:
bár a külső előadós órák szvsz egészen jók (lásd pl. Sybase előadás).


Köszi!
Hát csak azért kérdeztem, mert holnap megyünk előadni hozzátok, külsősként. A rendszer neve ChaRM, és azért lesz más, mint a többi, mert 100% magyar és viszünk egy esettanulmányt egy Call Centerrel való alkalmazásintegrációjáról. Ilyen nem nagyon volt még, ugye?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
aramoro
Moderátor


Csatlakozott: 2003.12.13. Szombat 1:00
Hozzászólások: 897

HozzászólásElküldve: 2006 Márc. 22 Szerda 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

cattish írta:
aramoro írta:
bár a külső előadós órák szvsz egészen jók (lásd pl. Sybase előadás).


Köszi!
Hát csak azért kérdeztem, mert holnap megyünk előadni hozzátok, külsősként. A rendszer neve ChaRM, és azért lesz más, mint a többi, mert 100% magyar és viszünk egy esettanulmányt egy Call Centerrel való alkalmazásintegrációjáról. Ilyen nem nagyon volt még, ugye?


nem. eddig _csak_ egy Sybase és egy Cognos volt.
_________________
Isten vigyáz a bolondokra és a részegekre. Úgyhogy rám duplán vigyáz...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
3 / 9 oldal Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Következő

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.