Üdvözöl a Gazdinfo Portál  Gy.I.K.Gy.I.K.         CsoportokCsoportok         KeresésKeresés       ProfilProfil     
   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned         BelépésBelépés
regisztráció   Regisztráció [ Főoldal ]     [ Hírek ]     [ Letöltések ]     [ Fórum ]     [ Galéria ]     [ Egyéb infók ]     [ KIN-Kupa ]     [ Könyvajánló ]   
E-ker eredmények!!

 
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 08:52    Hozzászólás témája: E-ker eredmények!! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem tudom ti hogy vagytok vele de.engem nagyon dühítenek az E-ker eredmények...Felháborító hogy 1est kaptam mikor a házidogám elküldtem neki a mailcímére,csak vmiért nem kapta meg...
Mert én nem...Gondolom ezzel elég sokan vannak így a jegyeket elnézve...Ilyenkor mi a teendõ???!!Vizsga??Újbóli leadás??Full ideg vagyok..
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam neki mailt:

Idézet:
Tisztelt Tanár Úr!

Érdeklõdnék az elküldött e-ker eredményekkel kapcsolatban. Átküldtem Önnek a
házidolgozatomat pdf és doc formátumban a ZH elõtti vasárnap, valamint a ZH-napján
nyomtatva is leadtam. Az eredmény táblázatban mégis kihúzva szerepel a
nyomtatott és elektronikus oszlopban is. Érdeklõdnék, hogy azért van
kihúzva mert még nem került kijavításra, és azért elégtelen mert a
függvény elégtelent számolt, vagy vannak esetleg javítandó hiányosságok? A
táblázatban csak a ZH pontok mérvadóak azok számára akik a ZH napján
adták le a házidolgozatukat?

Elõre is köszönöm segítségét, az évfolyam érintett hallgatóit is
értesíteni fogom válaszáról, a félreértések elkerülése végett.


várom a választ
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
dzsinbin



Csatlakozott: 2004.09.22. Szerda 21:23
Hozzászólások: 90

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is kicsit idegbeteg lettem tõle, mivel én is elküldtem és le is adtam....

Arra gondoltam, hogy lehet, hogy most még csak a Zh-kat javította ki, és az a pár házidoga meg azért van kijavítva, mert korábban adták le. Aztán lehet, hogy enm jól gondolom.....

De én se szeretnék bukni, meg pótolni..... Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
bodzsarb



Csatlakozott: 2004.06.28. Hétfő 12:37
Hozzászólások: 161

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem biztos nem javította még ki, ennyien nem bukhattak. Ha nem fogadta volna el a házidogát akkor sztem az lenne hogy Leadva OK OK, Házidoga pont 0. Várom hogy visszaírjon, aztán meglátjuk...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kiscsillag



Csatlakozott: 2005.05.14. Szombat 8:47
Hozzászólások: 49

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is írtam neki!Meg elküldtem, újra a félévesem...azt majd meglátjuk...Lehet betellet a postaládája azért nem kapta meg! Rolling Eyes
Hááát elég nagy visszhang lesz az biztos...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
wlaszi
"az autista" ;)


Csatlakozott: 2003.11.09. Vasárnap 1:00
Hozzászólások: 1687
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásElküldve: 2005 Máj. 14 Szombat 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A tárgynak már nyílt topikja...úgyhogy asszem ezt zárolom, a dolgot folytassátok az alábbi topicban. Wink

http://forum.gazdinfo.hu/viewtopic.php?t=101
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.
Időzóna: (UTC +1 óra) [DST bekapcsolva]
   Tartalomjegyzék -> Tanulmányok
1 / 1 oldal

 
Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.